To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Summa Technologiae - SETI@home

Ixolite - 18 Lipca 2006, 10:42

Spoko spoko, mam niesmiala nadzieje dobic do 300, ale to zalezy ile bede pracowal teraz :)
dareko - 18 Lipca 2006, 11:32

Ja mam nieśmiałe nadziej na odpalenie dwóch dodatkowych kompów. Zobaczymy, może się uda.
Selithira - 18 Lipca 2006, 11:59

No nareszcie którąś próbkę komputer przeliczył do końca i odesłał :P I nareszcie pojawiły się jakieś punkty. Co z tego, że jestem na szarym końcu? :roll: :roll: :roll:
Fidel-F2 - 18 Lipca 2006, 12:10

E tam, dobrze jest. Teraz tylko kombinuj żeby było lepiej. :D
Selithira - 18 Lipca 2006, 12:33

No cóż... chyba najwyższy czas pobawić się z tą optymalizacją :)
LordFury - 18 Lipca 2006, 12:35

Ech, jak ja lubię powolne rozkręcanie się RACu przy nowym liczącym kompie :x . Zanim nabije się dobry tydzień "rotujących", przeliczonych jednostek i wszystko się ustabilizuje. Na razie w samym "pendingu" ponad półtora tysiąca punktów się kisi... No ale idzie do góry. Powoli, ale idzie... (podgląd)
Tomcich - 18 Lipca 2006, 20:37

Informacja z Seti:

Weekly Outage Notice
Every Tuesday around 17:00 UTC we will have a short outage to back up our database. The data servers and most web pages are offline during this time. The outage lasts 3-4 hours, and then there is a long period of "catch up" afterwards as the servers are swamped with backlogged requests.

Czyli jak ktoś ma we wtorki wieczorem problemy z Seti, to niech się do tego przyzwyczaja. :mrgreen:

EDIT:
Sprawdziłem nasze statystyki na świecie jesteśmy już na pozycji 9 757, a średnie przyrosty mamy na pozycji 553.
Wśród polskich teamów jesteśmy na pozycji 118, a średnie przyrosty dają nam pozycję 10 :!: :D

QCF, QCG i do przodu !!! :mrgreen:

LordFury - 19 Lipca 2006, 10:58

Pogratulować. Pierwsza dziesiątka to już brzmi dumnie :) (i pierwsza dziesiątka tysięcy też :D )
Anonymous - 19 Lipca 2006, 11:11

A moje marne statystyki czeka spadek. :( Chyba, że mąż będzie odpalał SETI :wink: Pilnujcie go tu! :twisted: :wink:
Godzilla - 19 Lipca 2006, 11:20

Ja się na razie do drużyny nie zapisuję. W domu nie instaluję, bo rzadko mogę przy kompie posiedzieć. W pracy też nie, bo nie pozwolą. Ech. Skopcie tych alienów za mnie.
Pako - 19 Lipca 2006, 11:45

Heh.. Mirio, a ty to bez męża jedziesz szproteczkować :twisted: ?
Godzilla - jak inni siedzą SETI też może chodzić bez problemu ;) Tylko problem z kontaktem, ale jak raz dziennie neta włączasz, to nie powinno być problemów wcale ;)

Słowik - 19 Lipca 2006, 11:46

Godzilla, nie musisz siedzieć, żeby liczyć. Wystarczy jak komputer jest włączony, a nawet jeśli jest rzadko włączony to co, każdy kredycik się liczy QCF :D
LordFury - 19 Lipca 2006, 14:15

Godzilla napisał/a
W pracy też nie, bo nie pozwolą


U mnie teoretycznie też nie pozwolą. Cały myk, że tego nie trzeba instalować, można po prostu skopiować folder i przenieść - będzie chodzić rónie dobrze. Wpisów w rejestrze brak i można szybko się pozbyć :) . No chyba, że prowadzą Ci dokładny monitoring na łączu, to co innego...

joe_cool - 19 Lipca 2006, 14:48

a co jeśli mam firewalla? albo się pyta o jakieś servery proxy?
LordFury - 19 Lipca 2006, 16:15

proxy wpisujesz w programie w:
Menu Advanced -> Opcje -> Serwer HTTP Proxy

a znaleźć je możesz (jeśli nie znasz) w:
Panel sterowania -> Opcje internetowe -> Połączenia -> Ustawienia sieci LAN

A firewall przy pierwszej próbie połączenia raczej się spyta, czy ma ów program blokować, czy przepuszczać...

joe_cool - 19 Lipca 2006, 17:21

eee, ale tam nic nie ma :| (w tym panelu, juz tam kiedys szukalam, ale pole "use a proxy server for your LAN" nie jest zaczekowane)
a firewall to jest w naszej firmowej sieci chyba, nie wiem, nie znam się :(

NURS - 19 Lipca 2006, 18:53

jak nie ma proxy, to nie zaznaczaj.
Tomcich - 19 Lipca 2006, 18:53

Nasze statystyki:
Na świecie jesteśmy już na pozycji 9 369, a średnie przyrosty mamy na pozycji 434.
Wśród polskich teamów jesteśmy na pozycji 113, a średnie przyrosty dają nam pozycję 9 :!: :D
Do pierwszej setki już niedaleko, ale czy uda się do niej dostać w tym tygodniu. :?: :roll:
That is the question :?: :mrgreen: Wszystko w naszych rękach (komputerach) :mrgreen:

QCF, QCG i do przodu !!!
:mrgreen:

NURS - 19 Lipca 2006, 18:57

110 w tej chwili :-)
i 9075 :-)
QCF.

Tomcich - 19 Lipca 2006, 19:31

Nursie - Ty chyba znowu czas rulonujesz, żeby zobaczyć co się dzieje. :shock: :mrgreen:

A poważnie to fajnie by było odnosić aktualne wyniki do średnich, tylko to nie do końca jest prawda, bo inni niestety też liczą i im punkty też przyrasatają. :wink: :D

dareko - 19 Lipca 2006, 20:34

Ale średnie pokazują, że jeszcze dlugo będziemy zdobywać pozycje w takim tempie. Taka pozycja w średnich oznacza, że jesteśmy w ścisłej czołówce liczących! QCF!!!!!
NURS - 19 Lipca 2006, 20:34

Wchodze na strone teamu, tam jest aktualny wynik zaliczony. potem sprawadzam na tych linkach, ktore ktoś podał. no chyba, ze mnie komp rulonuje juz na starcie :-)

Team info
Web site http://www.science-fiction.pl/forum/
Members (with AND without Credit) 28
Total credit 45,626.68

Tomcich - 19 Lipca 2006, 20:51

Na stronie teamu wartość total credit jest uaktualniana bardzo często, natomiast na stronach ze statystykami uaktualnienia są dużo rzadsze (z reguły raz na dobę). Odnoszenie naszej aktualnej ilości kredytów do tej ze stron ze statystyk nie jest więc dokładne. Porównujemy nasze aktualne dane z nieaktualnymi (zaniżonymi) danymi innych teamów - inni w tym czasie też uzyskują kredyty. :D Choć na tym etapie, gdy ostro idziemy w górę, różnica nie jest duża, inaczej będzie jak nasza sytuacja w zestawieniach się ustabilizuje. 8)
dareko - 19 Lipca 2006, 21:01

Tomcich, mylisz sie, my zawsze będziemy ostro szli w górę!!!!! Precz ze stabilizacją!!! QCF!!!
NURS - 19 Lipca 2006, 21:14

Mamy lepsze przyspieszenie od nich :-)
QCF

Ixolite - 19 Lipca 2006, 21:30

Warp 3! :bravo
GAndrel - 19 Lipca 2006, 21:37

Już pierwszy Enterprise osiągał 4.5. My mamy z 10. ;)

EDIT: Z tym, że warpy to jednostki prędkości a nie przyśpieszenia. Właściwie więc powinno chyba być: mamy warp 3 ale przyśpieszamy do 10. i to z przyśpieszeniem niebezpiecznym dla zdrowia. Na szczęście mamy niwelatory przeciążeń. ;)

NURS - 19 Lipca 2006, 22:00

I rulony z czasem, gazowane lub nie, do wyboru.
QCF!

Ixolite - 19 Lipca 2006, 22:01

Bystroś to waćpan wykoncypował :mrgreen:
dareko - 19 Lipca 2006, 22:09

Nie ma teama szybszego od sajnsfikszynowego!!!!!! QCF!!!! :mrgreen:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group