To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ


Blogowanie na ekranie - a HardBlog go on :>

Kruk Siwy - 26 Wrześ¶nia 2009, 22:02

jewgienij, piszę o sexie bo to bardziej umownie brzmi a sk±d mogę wiedzieć jaki akurat humor maj± w Nowej Hucie seksonauci i seksonautki? Zawsze trzeba mieć dupokryjkę nawet jeżeli masz nadzieję na ognisty finał. A może nawet zwłaszcza wtedy.
jewgienij - 26 Wrześ¶nia 2009, 22:37

Kruk Siwy napisał/a
jewgienij, piszę o sexie bo to bardziej umownie brzmi a sk±d mogę wiedzieć jaki akurat humor maj± w Nowej Hucie seksonauci i seksonautki?


Ja też tego nie wiem. Pewnie dobry.

Kruk Siwy napisał/a
Zawsze trzeba mieć dupokryjkę nawet jeżeli masz nadzieję na ognisty finał. A może nawet zwłaszcza wtedy.


Wierzę bardziej do¶wiadczonemu koledze. Ale nie zanosi się, bym miał skorzystać. :)

Kruk Siwy - 26 Wrześ¶nia 2009, 22:40

To dobra odpowiedĽ. Zwłaszcza jeżeli masz ochotę skorzystać.
hardgirl123 - 27 Wrześ¶nia 2009, 10:15

w sumie to ja może wolałabym co¶ na troszkę dłużej niż szybki sex w trakcie przerwy w pracy :)

¶niło mi się iż Kubica przylazł do mnie do pracy i mnie podrywał :shock: :shock:
ochyda

illianna - 27 Wrześ¶nia 2009, 10:28

ihan napisał/a
Ziuta napisał/a:
Czyli: możliwo¶ć ognistego romansu z finałem zachodzi w każdej pracy, za wyj±tkiem mojej :wink:

illianna napisał/a:
Ziuta, to takie nowe urban legends ;P:

Dobrze rozumiem, że tak naprawdę w pracy Ziuty na okr±gło zdarzaj± się ogniste finały, ale pojawiło się urban legends, że to nieprawda?
faktycznie tak wyszło :mrgreen:
ale my¶lałam raczej o tym, ze w ogóle ten seks w pracy to takie urban legends, tzn. każdy mówi, że słyszał, że gdzie¶ tam kto¶ tam, broń boże nie on sam i nie u niego w firmie, a z drugiej strony to się pewne jednak zdarza czasami ;P:

hardgirl123 - 27 Wrześ¶nia 2009, 10:33

illianna, pewnie się zdarza, ale ja nie widziałam, a jakbym widziała to bym może i powiedziała :)
shenra - 27 Wrześ¶nia 2009, 10:35

Dla każdego co¶ miłego. ;P:
hardgirl123 - 27 Wrześ¶nia 2009, 10:36

no napewno bym opowiedziała Wam co¶ na towarzyskim spotkaniu w grodzie Kraka tudzież BalConie :) :)
a co będzie miłego dnia jutrzejszego to się okaże. Jak będzie co¶ extra, napewno dam tu znać jako ekshibicjonityczna fetyszystka :)

jewgienij - 27 Wrześ¶nia 2009, 10:41

Zdarza się, ale jeszcze trzeba rozdzielić seks w pracy od seksu z kolegami/koleżankami z pracy. W przypadku tego "w pracy" to znam tylko przypadki kolegów będ±cych wła¶cicielami knajp, dyskotek itp. A pomiędzy pracownikami, ale nie w pracy, to normalka. Przez to rozpadały się zwi±zki i psuły relacje w robocie, więc nie traktowałbym jako straty braku podobnych wrażeń. Artykuł głupiutki. Z Cosmopolitan czy jak?
hardgirl123 - 27 Wrześ¶nia 2009, 10:48

ja słyszałam od przyjaciela że w jeggo firmie przez seks jedna osoba musiała zmienić pracę,nie to żeby wyleciała, ale pokłociła się z pracowym partnerem seksualnym i niestety.
Ale znam też wiele przypadków, że ludzie poznawali się w pracy i do dzi¶ s± szczę¶liwymi małżeństawmi pracuj±cymi razem, ale ja nie wiem czy chciałabym 24 h na dobę spędzać pod okiem swojego partnera.

illianna - 27 Wrześ¶nia 2009, 10:54

jewgienij, był okładk± Angory, nie wiem z jakiej gazety, nie popatrzyłam, czytać też mi się jako¶ nie chciało za bardzo, tylko rozbawiło mnie stwierdzenie, że bezrobotni tacy biedni, bo w pracy seksu nie uprawiaj±, na pewno się tym okropnie martwi± :mrgreen:
hardgirl123 - 27 Wrześ¶nia 2009, 10:55

:mrgreen: zawsze mog± uprawiać seks w urzędzie pracy w toalecie.

a tak btw to mam ochotę na kawę z papieroskiem, a papieroska tu nie u¶wiadczę. wypiłam więc sam± kawę. faja będzie jutro :>:>

shenra - 27 Wrześ¶nia 2009, 11:32

hardgirl123 napisał/a
ja nie wiem czy chciałabym 24 h na dobę spędzać pod okiem swojego partnera.
zależy jaki masz do niego stosunek :mrgreen: W sumie dobrze, że pod okiem a nie jajkiem :twisted:

hardgirl123 napisał/a
zawsze mog± uprawiać seks w urzędzie pracy w toalecie.
, zawsze możesz sprawdzić :lol:

hardgirl123 napisał/a
a tak btw to mam ochotę... faja będzie jutro :>:>
je je je :!: :mrgreen:
Piech - 27 Wrześ¶nia 2009, 11:35

hardgirl123 napisał/a
ochyda

:twisted:

hardgirl123 - 27 Wrześ¶nia 2009, 15:18

shenra napisał/a
W sumie dobrze, że pod okiem a nie jajkiem
pod jajkiem przez cał± dobę??
to nawet ja bym wykitowała, aż w takiej formie to jeszcze nie jestem:>
Piech, kajam się

:P

hardgirl123 - 27 Wrześ¶nia 2009, 19:09

no to jestem już w Krakowie :)
coraz bardziej podoba mi się status Stalowy Szczur :>

Chal-Chenet - 27 Wrześ¶nia 2009, 19:39

Zdaje się, że zaraz zniknie. ;)
hardgirl123 - 27 Wrześ¶nia 2009, 19:50

wła¶nie wróciłam z piekarni w której omal się nie pobiło dwóch ociekaj±cych testosteronem karczków.
mnie to już chyba nic nie zdziwi

banshee - 27 Wrześ¶nia 2009, 20:05

Przecie naparzanie się (także słowne) abs-ów to widok do¶ć powszechny jest...
hardgirl123 - 27 Wrześ¶nia 2009, 20:06

no ale daj spokój, w piekarni :>???
banshee - 27 Wrześ¶nia 2009, 20:08

było w ko¶ciele, przedszkolu, może być i w piekarni ;)
hardgirl123 - 27 Wrześ¶nia 2009, 20:11

tak a żeby się nie okazało że mi się na otwarciu ofert pobij± :>:>:>
Martva - 27 Wrześ¶nia 2009, 22:18

hardgirl123 napisał/a
:mrgreen: zawsze mog± uprawiać seks w urzędzie pracy w toalecie.


Chyba nie wiesz o czym mówisz :shock:

hardgirl123 - 28 Wrześ¶nia 2009, 16:26

Martva, wiem o czym mówię, widziałam te supermaega bajerowskie toalety(sic?) w GUP.

A co ja się dzi¶ dowiedziałam to naprawdę. a my¶lałam, ze tylko kobiety s± plotkarkami, a tu się okazuje że faceci tym bardziej.
Jeden z nich już ma u mnie pemanentnego bana.

Martva - 28 Wrześ¶nia 2009, 18:09

hardgirl123 napisał/a
Martva, wiem o czym mówię,


Sorry, ale wolałabym uprawiać seks w ¶nieżnej zaspie przy -15 stopniach niż tam. Więc nadal nie s±dzę żeby¶ wiedziała o czym mówisz.

hardgirl123 napisał/a
Jeden z nich już ma u mnie pemanentnego bana.


Na pewno bardzo się przej±ł, jak możesz?

shenra - 28 Wrześ¶nia 2009, 18:10

Martva napisał/a
Sorry, ale wolałabym uprawiać seks w ¶nieżnej zaspie przy -15 stopniach
długo by ta zaspa nie wytrzymała. :mrgreen:

Martva napisał/a
Na pewno bardzo się przej±ł, jak możesz?
Okrutnico Ty! :twisted:
hardgirl123 - 29 Wrześ¶nia 2009, 18:55

¶nił mi się dyrektor, że go trzymałam za rękę i pocieszałam. Zgodnie z sennikiem Dyrektor oznacza, że nie powinnam mieszać się w polityke bo to się Ľle skończy. Muszę więc przemysleć pewne sprawy.
Hmm, a na jutro mam obiecane co¶ ekstra od Adasia :)
jak się to okaże naprawdę warte mojej uwagi to napiszę co to było :)
a dzi¶ sie potwierdziło że ten palant słusznie dostał ode mnie bana, mało tego dostał też bana od innej osoby :>

Martva, ale masz *beep* avatar :>


a pozatym byłam na Galeriankach, bez emocji, film nie pozostawił mi metalicznego posmaku w ustach.

Chal-Chenet - 29 Wrześ¶nia 2009, 19:17

Tej, zagadka w "Jaka to melodia?" czeka :!: ;)
hardgirl123 - 29 Wrześ¶nia 2009, 19:24

a co do mojego snu to to trzymanie dyra za łapkę nawet mi się podobało. Może będzie okazja i to sprawdzę organoleptycznie :>
Virgo C. - 29 Wrześ¶nia 2009, 19:38

Tylko się wcze¶niej upewnij, że to nie trzecia łapka ;)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group