To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Piknik na skraju drogi [książki/literatura] - POWIEŚĆ W ODCINKACH!

Słowik - 20 Maj 2007, 10:48

elam napisał/a
Gorbash i Lump Kałmukowie

Rewecja :lol:
Fajny kawałek.

elam - 20 Maj 2007, 10:49

- no to co, reaktywujemy? :)

usunelam Gorima - najwyzej wrzuci sie kogos innego ;)

mawete - 20 Maj 2007, 14:11

To ja jeszcze zyję :?: :shock: :mrgreen:
Adanedhel - 20 Maj 2007, 14:15

Całkiem możliwe, całkiem możliwe :D

No to reaktywujemy - chociaż zbliża się sesja, napiszę, co do mnie należy :mrgreen:

elam - 20 Maj 2007, 16:22

heh w mojej wersji reaktywacji zyja wszyscy na Latajacej Holerze,
tylko spali przez... hmm, powiedzmy, sto lat? ;)

Adanedhel - 20 Maj 2007, 16:31

Wszyscy bohaterowie, czy tylko ci z Holery? No i NURS oczywiście :mrgreen:
elam - 20 Maj 2007, 16:35

spali ci z Holery,
a Nurs jest niesmiertelny ;)

Adanedhel - 20 Maj 2007, 16:36

Mi to odpowiada. Pozostałe postaci można będzie wprowadzić od nowa :) W tym wypadku gorim może pozostać pasterzem kóz :mrgreen:
Agi - 20 Maj 2007, 17:09

No, nareszcie! :D :bravo
Adanedhel - 20 Maj 2007, 17:16

No tak- najwierniejsza fanka POWIEŚCI W ODCINKACH :)
Iscariote - 20 Maj 2007, 22:14

fajnie, że to reaktywujecie. Przyjemnie się to czyta :)
Studnia - 20 Maj 2007, 22:27

Oj to ja musze poczytać coście natworzyli jak mi Tepsa neta odcieła... Mam nadzieje że nikt nie rozmontował S.T.U.D.N.I.
Haletha - 21 Maj 2007, 22:23

Jeeeea!;)
Ale to był taki epilog, prawda? W międzyczasie jeszcze się coś wydarzy? Miałam parę takich fajnych sensacyjno-romantycznych pomysłów...

Azirafal - 22 Maj 2007, 11:38

A mnie jak zwykle nigdzie nie ma, chlip! :(
Słowik - 22 Maj 2007, 11:44

To się dopisz, co za problem :D
elam - 22 Maj 2007, 18:36

Haletho - to byl epilog pierwszej czesci :)

stwierdzilam, ze gdyby nikt juz nic nie napisal - milo by bylo stworzyc jakies "i zyli dlugo i szczesliwie"

a jesli chcecie - mozna to traktowac jako wstep do nowych przygod lub do retrospekcji...

Haletha - 22 Maj 2007, 21:44

Ja myślę, że to będzie wstęp do drugiej części pt. "Holera - klątwa Mocnej Perły", albo coś w tym stylu;) Skończymy najpierw pierwszą?
Iscariote - 22 Maj 2007, 23:12

Ja mogę być kapelanem pokładowym ;P:

Zawsze marzyłemo byciu księdzem :)

Khorne_S - 23 Maj 2007, 14:09

Iscariote:Ale dzieci ci przeszkadzały ??? :mrgreen:
Haletha - 23 Maj 2007, 14:39

Przy najbliższej okazji (a ja już wiem chyba jakiej!;>) możemy cię przemianować na kapelana:)
gorat - 23 Maj 2007, 19:17

Tak... raz po jajkach, potem w kapotę, osznurować i będzie jak znalazł.
Iscariote - 23 Maj 2007, 19:23

Dzieeekuje <chlip> :cry: czuję się bardzo poruszony...

Khorne_S napisał/a
Ale dzieci ci przeszkadzały ???


Dzieci? jakie dzieci? czyje? Nie moje, za młody jestem :)

gorat - 23 Maj 2007, 19:44

"Skoro chciałeś być księdzem, to czemu nim nie zostałeś?" - o to chodziło Khorne-Sowi :P:
Iscariote - 23 Maj 2007, 19:57

ah.. ;P: no dobra.
Ale pytanie powinno brzmieć, czemu chciałem być księdzem. A chciałem bo ubranka fajne mają i te kołnierzyki stójki ;P: I jakoś zawsze mnie ciągnęło do nawracani :twisted: Ale taki ksiądz to ma dużo ograniczeń i praktycznie jest to sprawa na całe życie, a powołania nie mam. Dlatego będę kroił ludzi :twisted:

Agi - 23 Maj 2007, 20:17

Zszywanie też planujesz, czy poprzestaniesz na krojeniu? :twisted:
Adanedhel - 23 Maj 2007, 20:21

Iscariote, jak chcesz zrobimy z ciebie nawet arcybiskupa :mrgreen: A co do krojenia ludzi - jedno drugiemu nie przeszkadza :twisted:
Iscariote - 23 Maj 2007, 22:26

Nie nie.. igła i nitka - to nie dla mnie ;P:

:twisted:

Haletha - 24 Maj 2007, 18:42

Zdradzisz nas i przystąpisz do Inkwizycji!
Iscariote - 24 Maj 2007, 18:56

W sumie to Iskariot zdrajcą był... :roll: Ale was zdradzać? Nie ośmieliłbym się
Fearfol - 25 Maj 2007, 17:17
Temat postu: POWIEŚĆ W ODCINKACH
Wszystko było by pięknie gdyby nie ... . no właśnie, wróg nie śpi , więc trochę skomplikuję sytuację na Krzemionce :roll:

WRÓG NIE ŚPI

W tym samym czasie, całkiem niedaleko jak na kosmiczne odległości szpiedzy Lorda ... sami wiecie jakiego donosili o wszystkim i wszystkich. Nie uszła też ich uwadze ewakuacja Holeryków z kaplicy. Bowiem Lord Nurs nadal uważał ,że to mawete i jego załoga ma bardzo pożądany przez niego przedmiot, no i również ma jego córkę, co napsuło mu też sporo nerwów. W takim wypadku najczarniejszy z czarnych obmyślił chytry plan na odzyskanie godności i swoich własności:

Minas Nursus : godzina 0.00

Genialnie, wręcz wyśmienicie, ufff chyba będę musiał pomyśleć o wcześniejszej emeryturze - żalił się sam do siebie Lord przyglądając się Palantirowi - skoro lekarze i nauczyciele chcą zarabiać więcej to może i ja zacznę dopominać się o swoje prawa, a co!
Ależ Panie, najczarniejszy sam dla siebie jest dyrektorem i wypłaca sobie pensję - wtrącił jeden ze sług po czym zniknął w cieniu
Przecież doskonale o tym wiem, a zresztą strajki to nie dla mnie, wszyscy chcieli by zarabiać więcej iść na wcześniejsze emerytury a robić na nie nie ma komu - kontynuował - a co do mojego kolejnego planu wezwijcie mi tu zaraz kogoś z tych nieudaczników C.G.J.

Minas Nursus: godzina 0.00


A więc, zawiodłeś mnie już wiele razy już dawno powinienem skazać cię na dożywocie przed telewizorem z nadawanym właśnie programem: DISCO RELAX ale nie zrobię tego jeszcze bo masz do wykonania bardzo proste zadanie nawet jak na twoje możliwości - Lord Nurs rzucił okiem na swojego podwładnego po czym kontynuował dalej - udasz się na Krzemionkę, odwiedzisz Kozy Wielkie i ostrzeżesz burżujów i mieszkańców przed bandą piratów, którzy nie długo do nich zawitają.
Tak, oczywiście - odpowiedział Fearfol przestraszony wieścią o każe która może go czekać.
Podaj się za przedstawiciela Imperium powiedz że wysłał cię fearlny porucznik lub Baron 13, ci ludzie to i tak ciemna masa. Ubierz się odpowiednio, panuje tam chyba jeszcze średniowiecze
Tak, oczywiście zostanę posłem królewskim - odpowiedział Fearfol po czym przeszedł do pomieszczeń służbowych spędził tam dość długo i wrócił lekko odmieniony. Zgolił włosy na głowie, założył schludny kubraczek, pantofle po czym kulturalnie wsiadł do kapsuły z napisem DHARMA i udał się kursem ... jakimś tam na planetę Krzemionka. Nie zabawił tam długo, gdyż doskonale wiedział o równoczesnym tu pobycie załogi Małpilusa. Pokręcił się wśród najwyższych szych planety i w otoczeniu króla Azirafal'a mącąc im w głowach tak nie postrzeżenie, że uważali niecne pomysły Fearfola za swoje. Przyszedł jednak czas powrotu, aby nie zostać wykrytym, gdyż za nie długo w stolicy zjawić się mieli piraci prowadzeni przez Gorbash'a i Lump'a. Sługa Nursa postanowił zorganizować jeszcze na konie wiec co pozwoliło by mu na ostateczne utwardzenie i tych zakutych głowach polityki Lorda.....

Drodzy yhmmm związkowcy i mieszczanie zwracam się yhmmm do was z apelem Barona 13 przedstawiciela Imperium w tej części galaktyki o stawienie oporu czynnego piratom przebywający yhmmm na waszej planecie, nie długo do was zawitają ....
A będzie dzisiaj kaszanka ? - zapytał jeden z nielicznych widzów, reszta bowiem zajmowała się najróżniejszymi sprawami począwszy od kupowania pamiątek na ustawionym szybko straganie po dłubanie w nosie i słuchanie Disco polo. Widocznie goście uznali ten wiec za biesiadę.
Na razie nie będzie yhmmm kaszanki, musicie ludzie bardzo uważać w imieniu Barona 13 ( w tym momencie Fearfol machnął przed zgromadzonymi bonem towarowym z sieci Biedronka) proszę Was o nie pomaganie kompletnie w niczym kapitanowi mawete i jego załodze.
Dlaczego mamy Wam pomagać - zapytał widocznie lekko pijany wolny słuchacz
BO kto yhmmm kupuje od was tą pieprzoną krzemionkę ? Tylko imperium ,lenie yhmm.Nie pozwólcie im również zdobyć Perły. Imperium wam yhmmm nie pomoże musicie radzić sobie sami dziękuję.
A jeszcze jedno pytanie dla czego używał poseł sformułowania : yhmmm ? - zagadnął Azirafal
Polska zerpsuta młodzież używa jak przecinka słówka k...a a ja używam yhmmm - odpowiedział poseł - a teraz pozwolicie, że was yhmmm opuszczę - mówiąc to wsiadł do kapsuły i odleciał zostawiając bojowo nastawionych mieszkańców z królem Azirafalem na czele.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group