To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ludzie z tamtej strony świata - Milena Wójtowicz

kasiula.gry - 26 Sierpnia 2011, 17:12

Czy można sie dowiedzieć kiedy będą WROTA3
Matrim - 26 Sierpnia 2011, 17:36

kasiula.gry, pierwszy post na Forum, zgodnie z Regulaminem, piszemy w zupełnie innym temacie niż autorski, a mianowicie... tutaj. Proszę się zachowywać tak jak Regulamin nakazuje.
Marcin Robert - 26 Sierpnia 2011, 17:58

A ja chciałbym się dowiedzieć, kiedy będzie obiecane wznowienie Wrót 1.
Kasiek - 29 Sierpnia 2011, 07:57

A to chyba pytanie nie do samej autorki. No chyba, że Milena ma jakąś tajną drukarnię za ścianą w łazience, zastawioną sprytnie pralką :mrgreen:
Shanon - 22 Października 2011, 23:36

Chciałabym wyrazić swój zachwyt nad książkami pani Mileny a szczególnie nad „wrotami”. :D Dopóki ich nie przeczytałam nie używałam nigdy określenia „ulubiona książka”. Nie potrafię określić dlaczego mnie tak zachwyciła. Jest wiele rzeczy które w niej uwielbiam…. Salianka! Naprawdę rzadko się zdarza żebym lubiła główną bohaterkę :? A Salianka wręcz uwielbiam. Imiona w tej książce też mnie rozbrajają, szczerze miałam już dość tych wszystkich wyniosłych imion typu Marcus, Damon. Imię Salianka wydaje mi się nawet bardziej księżniczkowate ^^ od tych teraz popularnych „Elizabeth”. No i jest jeszcze Virven… :twisted: W sumie czemu się zachwycam wrotami mogę pisać do rana. Policzyłam ile razy ją przeczytałam wyszło że jakieś 4 razy pierwszą cześć a 3 drugą, co jest u mnie szczególnie dziwne bo nigdy nie czytałam wcześniej tej samej książki 2 razy. Pewnie dlatego że jak długo nie mogę znaleźć jakiejś dobrej książki to sięgam właśnie po „wrota 1 albo 2”. Co niestety długo nie pociągnie bo po tylu rundach znam je prawie na pamięć. :( Szczerze pisząc to mnie niepokoi xD czuje się jak psychofanka albo coś w tym stylu. :shock:
Magnis - 12 Grudnia 2011, 15:29

Następna książka za mną czyli Podatek :) .
Jest to historia Drugiego urzędu Skarbowego, który jednak ściąga podatek za magię.Książka napisana w lekkim tonie często humorystycznym (żaby, które chcą bić patelnią :D ) i przedstawiające przygody bohaterki.Postacie w książce są ciekawe jak wodnika, żab, bohaterki a ich przygody są ukazane w humorystyczny sposób.
Książkę czyta się szybko i przyjemnie.Polecam :D .Ocena 7/10.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group