To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Blogowanie na ekranie - a HardBlog go on :>

Adashi - 1 Sierpnia 2009, 11:10

ihan napisał/a
Adashi, misiu dwuuchy, jakieś traumatyczne przeżycia z magazynierami? Opowiesz nam o tym?

Coś mi się zielono przed oczami zrobiło, ale nie ihan, nie przypominam sobie takowych.

hardgirl123 - 1 Sierpnia 2009, 12:06

Agi, to tylko były żarty :>
Agi - 1 Sierpnia 2009, 14:01

Początkowo tak, później zrobiło się niesmacznie, dlatego zareagowałam.
Adashi - 1 Sierpnia 2009, 14:10

Początkowo już było niezbyt fajnie. Koleżanka właśnie uzyskała tytuł magistra i cieszy się, bo to faktycznie zwieńczenie pewnego etapu w życiu, na co przychodzi pani doktor i wyskakuje z magazynierami, no fakk :evil: W takich momentach mam ochotę polecieć jakimś "wykształciuchem" :roll: Ale ok, pax! Zielony kolor działa na mnie kojąco :wink:
Fidel-F2 - 1 Sierpnia 2009, 14:26

Adashi napisał/a
Początkowo już było niezbyt fajnie. Koleżanka właśnie uzyskała tytuł magistra i cieszy się, bo to faktycznie zwieńczenie pewnego etapu w życiu, na co przychodzi pani doktor i wyskakuje z magazynierami, no fakk W takich momentach mam ochotę polecieć jakimś wykształciuchem
chyba się poturlam ze śmiechu
Adashi - 1 Sierpnia 2009, 14:31

W Twoim wieku? Jeszcze się przepukliny nabawisz.
Fidel-F2 - 1 Sierpnia 2009, 14:45

nie boj, zawsze tak mam jak klaunów ogladam to i wprawy nabrałem
Adashi - 1 Sierpnia 2009, 14:51

Fidel-F2 napisał/a
to i wprawy nabrałem

W chamstwie chyba.

Fidel-F2 - 1 Sierpnia 2009, 14:54

bo się śmieję jak kto pajaca z siebie robi? LOL

Adashi, dawaj dalej

Adashi - 1 Sierpnia 2009, 15:01

Fidel-F2 napisał/a
bo się śmieję jak kto pajaca z siebie robi?

Podobno śmiech to zdrowie, ale Ty powinieneś się leczyć, na nogi najlepiej, na głowę niestety już za późno.

Fidel-F2 - 1 Sierpnia 2009, 15:07

no dobra wytłumaczę bo subtelnych aluzji jak widzę nie kumasz

ludziska sobie zartowali, gospodyni watku jak najbardziej traktowała to jak zarty i nic specjalnego się nie działo az nagle pojawił się Adashi i wprowadził trochę agresji, Agi go uciszyła a on zrozumiał tylko tyle, ze zaczął nakręcać agresję z grubszej rury i to z takimi argumentami, że brzucha z trzęsawki zatrzymać nie mogłem o zajadach nie wspominając

no pajac jakiś (Kres mówił, żeby rzeczy po imieniu nazywać)

Adashi - 1 Sierpnia 2009, 15:13

Żart ihan wydał mi się niesmaczny, czemu dałem wyraz i tyle. Nie nakręcałem żadnej spirali agresji.

Sam jesteś pajac, goń się pogromco lusterek sławetny.

edit:
I nie wycieraj sobie gęby Kresem.

Fidel-F2 - 1 Sierpnia 2009, 15:31

Adashi napisał/a
Żart ihan wydał mi się niesmaczny, czemu dałem wyraz i tyle
a Twój wyraz wydał się niesmaczny Agi
Adashi napisał/a
I nie wycieraj sobie gęby Kresem.
adwokat?
Adashi napisał/a
pogromco lusterek sławetny
i chwalę to sobie, dziękuję, że doceniłeś (Kres w ostatnim felietonie mnie poparł)

wymyślasz mi od chamów gdy odnoszę się do Twojej wypowiedzi sam zaś uwazasz za stosowne jako argumentu użyć mojego podeszłego wieku,
Adashi napisał/a
W Twoim wieku?Jeszcze się przepukliny nabawisz
domniemanego stanu zdrowia
Adashi napisał/a
Ty powinieneś się leczyć, na nogi najlepiej, na głowę niestety już za późno
jakichś przeszłych spraw
Adashi napisał/a
pogromco lusterek sławetny
czy zwrotów typu
Adashi napisał/a
goń się


Powiedz, jakżesz można Cie poważnie traktować?

powiem Ci jeszcze żem łysy i brzuchaty, może Ci się kiedyś przyda w jakiej dyskusji

błyszcz dalej ostojo dobrego wychowania

Adashi - 1 Sierpnia 2009, 15:49

Fidel-F2 napisał/a
Kres w ostatnim felietonie mnie poparł
Taa, jasne. Gdyby tamten gość miał wtedy giwerę (jak chce Kres) to kto wie, może już byś na forum nie dokazywał jak teraz, więc przestań pierniczyć i chełpić się tym, żeś urwał komuś lusterko. Uliczny wojownik się znalazł.

Fidel-F2 napisał/a
wymyślasz mi od chamów gdy odnoszę się do Twojej wypowiedzi
Wyskakujesz mi z klaunami to co się dziwisz.

Fidel-F2 napisał/a
sam zaś uwazasz za stosowne jako argumentu użyć mojego podeszłego wieku
To była, co najwyżej riposta, żaden argument.

Fidel-F2 napisał/a
czy zwrotów typu
Adashi napisał/a

goń się

Jak najbardziej. Bujaj się, koleś.

A w ogóle to PLONK, pajacu.

Fidel-F2 - 1 Sierpnia 2009, 15:58

Adashi napisał/a
Taa, jasne. Gdyby tamten gość miał wtedy giwerę (jak chce Kres) to kto wie, może już byś na forum nie dokazywał jak teraz, więc przestań pierniczyć i chełpić się tym, żeś urwał komuś lusterko. Uliczny wojownik się znalazł.
znaczy tyle skumałes, że Kres chce mieć giwere, też dobrze
Adashi napisał/a
Wyskakujesz mi z klaunami to co się dziwisz.
nie moja wina ze robisz z siebie klauna
Kruk Siwy - 1 Sierpnia 2009, 16:24

Panowie to nudne jest. Pogadajcie o stanikach albo cuś.
Albo zróbcie ustawkę. Obaj nie paralitycy to publiczność będzie miała zabawę.
Zieeew....
To jak będzie?

Agi - 1 Sierpnia 2009, 16:28

Adashi, na litość Przodków, co za hece tu wyprawiasz?
Zacznijmy od tego, że klasyki dowcipu nie znasz:
Pan X (żeby nikogo nie urazić) przed nazwiskiem wstawił sobie literki mgr.
Ktoś go pyta:
- Został pan magistrem?
- Nie. Magazynierem

To po pierwsze.
Po drugie wyskakujesz z obroną hardgirl123, która wcale Twojej obrony nie potrzebuje.
Po trzecie wdajesz się w awanturę z Fidelem-F2, który tylko czeka na takie okazje.
Niniejszym upominam Cię. Następne będzie ostrzeżenie.
Fidel-F2, Ciebie również proszę o spokój, bo czerwonym paskiem przyłożę

Fidel-F2 - 1 Sierpnia 2009, 16:48

jak sobie życzysz
Adashi - 1 Sierpnia 2009, 16:57

Fidel-F2 napisał/a
znaczy tyle skumałes, że Kres chce mieć giwere, też dobrze
Fidel-F2 napisał/a
nie moja wina ze robisz z siebie klauna
PLONK, frajerze!

Agi napisał/a
Zacznijmy od tego, że klasyki dowcipu nie znasz:
Co Ty mi tutaj imputujesz, znam ten dowcip, co to zmienia? Dziewczyna się cieszy, bo dokonała czegoś ważnego, to po co psuć ten nastrój głupimi żartami?

Agi napisał/a
wyskakujesz z obroną hardgirl123, która wcale Twojej obrony nie potrzebuje
Moja broszka.

Agi napisał/a
wdajesz się w awanturę z Fidelem-F2, który tylko czeka na takie okazje
Tolerujcie go sobie dalej, dawno ktoś go powinien pozamiatać, taka jest prawda. Patrzycie przez palce na jego wyskoki i tyle.

Agi napisał/a
Niniejszym upominam Cię. Następne będzie ostrzeżenie.
Proszę bardzo, przyjmę na klatę i z pokorą.
Agi - 1 Sierpnia 2009, 17:22

Adashi napisał/a
Dziewczyna się cieszy, bo dokonała czegoś ważnego, to po co psuć ten nastrój głupimi żartami?

Uważasz, że głupi żart jest w stanie umniejszyć wartość tytułu magisterskiego? Też mam mgr w dyplomie, a nie poczułam się urażona.
Adashi napisał/a
Agi napisał/a:
wyskakujesz z obroną hardgirl123, która wcale Twojej obrony nie potrzebuje
Moja broszka.

Nie do końca Twoja.
hardgirl123 odpowiedziała na głupi żart głupim żartem, bo inaczej jej groźby skopania tyłka nie można traktować, zresztą sama to potwierdziła:
hardgirl123 napisał/a
Agi, to tylko były żarty :>

Ty natomiast wdałeś się w awanturę.
Cytat
Agi napisał/a:
wdajesz się w awanturę z Fidelem-F2, który tylko czeka na takie okazje
Tolerujcie go sobie dalej, dawno ktoś go powinien pozamiatać, taka jest prawda. Patrzycie przez palce na jego wyskoki i tyle.

Na Twoje wyskoki też patrzymy przez palce. Ile razy dostałeś ostrzeżenie?
Mam prośbę: Nie eskaluj sytuacji.

illianna - 1 Sierpnia 2009, 18:26

Panowie tylko kisiel uratuje sytuację :lol: , tylko kogo do nie wrzucimy :mrgreen:
dalambert - 1 Sierpnia 2009, 19:25

illianna napisał/a
Panowie tylko kisiel uratuje sytuację

Koniecznie różowy :P

baranek - 1 Sierpnia 2009, 20:51

no co wy z tym kisielem. kiedyś widziałem dwie panie walczące w kisielu. czy to podziałało na mnie uspokajająco? no nie bardzo. wręcz przeciwnie, dziwnie taki jakiś niespokojny byłem.
edit: chyba, że o posiłku mowa. to OK. wszyscy jedzą kisiel, wszystkich mdli, jest spokój.

Adashi - 1 Sierpnia 2009, 20:55

illianna napisał/a
Panowie tylko kisiel uratuje sytuację :lol: , tylko kogo do nie wrzucimy :mrgreen:

Ochotniczka – zawodniczka? :wink:

illianna - 2 Sierpnia 2009, 01:27

baranek napisał/a
no co wy z tym kisielem. kiedyś widziałem dwie panie walczące w kisielu. czy to podziałało na mnie uspokajająco?
ale jak widać skutecznie odwraca uwagę :twisted:
ihan - 2 Sierpnia 2009, 09:39

OK, dla wyjaśnienia: nigdy nie rozumiałam problemu z tytułomanią. Po obronie magisterium często mówiliśmy do siebie ze znajomymi: per magazynier, i nic w tym niestosownego, ani obraźliwego nie widzę. Teraz, bywa mówimy do siebie "pani/panie do pracy (bo świat jak wiadomo dzieli się na tych do pracy i docentów, chociaż fakt: do docenta nam trochę brakuje, ale to pewnie przez naszą tytułomanię i dlatego, że się chcemy dowartościować i wynosić nad innych) Bo sam tytuł niewiele znaczy, a jeśli ktoś wymaga żeby go tytułowano, a znam przypadki, gdy pracujące ze sobą równolatki zwracają się do siebie: pani magister/pani doktor, cóż jestem w stanie się dostosować, choć niekoniecznie zrozumieć.
Jeśli ktoś ma z tym problem, to oczywiście przepraszam, choć wciąż uważam, że trochę dystansu nie boli. Rozumiem, że cały świat nie musi podzielać moich poglądów. Mogę nawet od teraz do hardgirl i Adashiego w postach zwracać się pani/panie magistrze. Pasuje?

Fidel-F2 - 2 Sierpnia 2009, 09:46

ihan, nie zapomnij dodac 'szanowny'
ihan - 2 Sierpnia 2009, 09:54

Dzięki Fidel. Wiedziałam, że o czymś zapomnę i znowu dam plamę.
hardgirl123 - 2 Sierpnia 2009, 10:52

ludzie dajcie sobie spokój z napinka bo nie ma o co , a jak ktoś do mnie się tu zwróci per pani magister to go poklepe po pupie kaktusem :>
napisałam tylko, że skonczyłam studia i że się z tego cieszę, a potem pożartowałam i wywiązała się bezsensowna awantura, wiadomo, od słowa do słowa i rozmowa:>
na walkę w kisielu malinowym chętnie popatrzę :>
Fidel a Ciebie lubię za Twoje specyficzne poczucie humoru :>, kiedy będziesz w Krakowie??

illianna - 2 Sierpnia 2009, 11:23

ihan, ja nie znoszę jak moi pacjenci mówią do mnie pani magister, a już nie daj boże pani doktor, co im się nagminnie zdarza, bo wiadomo leczy to doktor, czasem ich poprawiam, a czasem odpuszczam jak mam wrażenie, ze to im pomaga w zdrowieniu, bo wiadomo im wyższy tytuł tym lepiej pomaga :mrgreen:
a w pracy mówimy do siebie na ty zazwyczaj, bez względu na tytuły :)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group