To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Dr House - HOUSE M.D.

nureczka - 2 Października 2009, 12:42

A my z Krukiem nie zdążyliśmy. Ludność miejscowa wykupiła wszystkie kopie :( :(
Witchma - 2 Października 2009, 12:44

nureczka, nie martw się, pewnie będzie można na stronie wyborczej całość zamówić.
Virgo C. - 2 Października 2009, 13:53

Chciałbym napisać "Mam i ja", ale podobnie jak nureczka i Kruk nie udało się. A sprawdziłem wszystkie kioski w okolicy i te dalej (włącznie z Empikiem w Galerii Kazimierz) :(
hrabek - 2 Października 2009, 13:59

Czyli dobrze zrobiłem, że przestawiłem budzik :)
Chal-Chenet - 2 Października 2009, 14:21

Nie dostałem. Zostaje Empik.
Witchma - 2 Października 2009, 14:39

Cytat
Nasze dodatki można też zamówić w Dziale Sprzedaży Wysyłkowej pod numerem telefonu 0-801 130 000 (koszt połączenia wynosi 0,29 zł netto w sieci TP SA) lub (022) 555 44 00


Można sobie zamówić :)

Virgo C. - 2 Października 2009, 14:45

Albo się przejść do redakcji, przynajmniej kiedyś tak było.
Witchma - 2 Października 2009, 14:48

Virgo C., pewnie niedługo House pojawi się w ofercie na stronie internetowej.
corpse bride - 2 Października 2009, 17:35

w krk stare dodatki do gazet można kupić gdzieś na tomexie, w korzystnych cenach do tego. np. dodatek psychologiczny do polityki po 3zł. może płyty też mają?
Agi - 2 Października 2009, 17:45

Kupiłam, grzecznie czekał na mnie w kiosku wraz z odłożoną gazetą.
nureczka - 2 Października 2009, 19:27

Agi napisał/a
Kupiłam, grzecznie czekał na mnie w kiosku wraz z odłożoną gazetą.

Agi ty tak specjalnie?

illianna - 2 Października 2009, 19:35

nureczka,Agi jest lokalną szychą, ma układy z kioskową mafią :mrgreen:
rysiull - 3 Października 2009, 10:26

ja też miałam odłożoną gazetę, ładnie poprosiłam o to panią z kioseku spod mojej pracy i mam :mrgreen:
Witchma - 3 Października 2009, 10:30

Ja na szczęście mieszkam w zagłębiu kioskowym (mamy ich tu jakieś... 7-8 + stoisko z gazetami w Polo Markecie), tak więc jak nie będzie w jednym, to się znajdzie gdzie indziej :)
rysiull - 3 Października 2009, 10:32

taa tyle że na 1 kiosek przypadały tylko 3 sztuki z filmem heh ciekawe jaki był nakład
Witchma - 3 Października 2009, 10:34

rysiull, tego akurat nie wiem. Kupowałam w kiosku, który mam najbliżej, to mieli dwa egzemplarze.
Agi - 3 Października 2009, 11:08

nureczka napisał/a
Agi ty tak specjalnie?

Dawno temu zamówiłam sobie wszystkie gazety "lub czasopisma", które kupuję w tzw. prenumeracie teczkowej. Czasem jest to niekorzystne, bo jak wyjeżdżam na kilka dni to po powrocie odbieram stos makulatury, gdyż jak wiadomo gazeta starzeje się szybciej niż chleb, ale sytuacji jakichś ekstra dodatków mam pewność, że mi nie ucieknie.
Cóż wszystko ma swoje zady i walety, że tak Chmielewską polecę. :mrgreen:

illianna - 4 Października 2009, 16:55

2 odcinek VI sezonu, hym... końcówka ratuje go niewątpliwe, momentami cierpła mi skóra, ale nie ze strachu :|
marcolphus - 5 Października 2009, 07:26

illianna napisał/a
2 odcinek VI sezonu, hym... końcówka ratuje go niewątpliwe, momentami cierpła mi skóra, ale nie ze strachu :|

E nie było tak źle. Za to 1 odcinek VI sezonu podobał mi się niesamowicie. To chyba najlepszy odcinek House'a jaki widziałem.

Virgo C. - 5 Października 2009, 11:32

Jesteś w zdecydowanej mniejszości na tym forum ;)
hrabek - 5 Października 2009, 11:39

Ale niejedyny. Mi też bardzo podobał się ten odcinek. Mojej nieforumowej żonie również.

Z innych spraw: ustawiłem sobie osobny alarm 10 minut wcześniej w 6 kolejnych piątków, abym wstał wcześniej i pobiegł do kiosku po płytę z nowymi odcinkami. Na wszelki wypadek ustawiłem też przypominacz 10 minut po budziku, żebym wiedział po co wstałem wcześniej. Mam nadzieję, że to podwójne zabezpieczenie zadziała i nie przegapię kolejnych części kolekcji.

Witchma - 5 Października 2009, 11:40

hrabek napisał/a
nie przegapię kolejnych części kolekcji.


Ja tak przegapiłam kolekcję Tarantino :)

hrabek - 5 Października 2009, 11:47

No widzisz - podsuwam pomysł, jak zabezpieczyć się na przyszłość. Możecie powielać do woli i wprowadzać własne modyfikacje :)
Homer - 5 Października 2009, 12:28

A wyliczył już ktoś czy takie zakupy na raty się w ogóle kalkulują? Czy nie lepiej byłoby zakupić sobie BOX z Sezonem 1? I jakie są szczegóły techniczne tego gazetowego wydania? Lektor/napisy? 16:9?
joe_cool - 5 Października 2009, 12:37

Ponadto na boxach są też zazwyczaj jakieś ekstrasy - wywiady z ekipą, making of, itp., itd.
hrabek - 5 Października 2009, 12:37

6*7,99+8,99 = 56,93
Na Allegro pierwszy sezon chodzi po 90-110zł. Wtedy dostaniesz ładniejsze pudełko i mniej płyt. Być może też jakieś dodatki, ale nie wiem.
Co do wydania gazetowego to jest 16:9, lektor/napisy do wyboru, dźwięk 5.1 (angielski). Z polskim lektorem pewnie już tylko 2.0, ale kto by tam z lektorem oglądał.
No i zabudżetowanie co tydzień 8 zł lepiej wygląda niż jednorazowo stówki ;)

EDIT: sprawdziłem, w boksowym wydaniu nie ma żadnych dodatków. Znaczy jest dostęp do scen, ale to mniej więcej taki dodatek, jak napompowane koła w samochodzie od dilera. Niby można kupić bez, ale w praktyce nigdy się nie zdarzyło.

Gwynhwar - 5 Października 2009, 18:16

Widziałam pierwszy odcinek szóstej serii *_*

Spoiler:

Homer - 7 Października 2009, 21:56

He he he - House 6x3 :D
madhavendra - 7 Października 2009, 21:59

Wczoraj widziałem trzeci odcinek. Oj dzieje się, dzieje:) Chase mnie zaskoczył...
Jedno mnie rozczarowało - miałem nadzieję, że cały sezon będzie w psychiatryku, a nie tylko jeden odcinek. No ale nawet tyle było niezłe. "Lot nad kukułczym gniazdem" w wykonaniu House'a jest cool 8)

Homer - 7 Października 2009, 22:42

Re up:
Spoiler:



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group