To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Polcon 2008

mawete - 22 Sierpnia 2006, 07:00

"...Łoj bedzie dym...."
Na piszcie kto o której przyjeżdża... coś wymyślimy,
dareko: niedaleko ale przez park gdzie w nocy jest ciekawie, a dojechać trudno - trzeba wiedzieć skąd napisz jw.

//edit NURS i co z tego że po kropce? To jest nazwa własna i zawsze ma być mawete :mrgreen:
//edit2: dareko i Tomcich nie dopisani :!:

Pako - 22 Sierpnia 2006, 08:49

hehe :) będzie impreza jak drugi polcon! Hehe :) No już się cieszę :D
Orbitoski - 22 Sierpnia 2006, 09:51

ja też się melduje
NURS - 22 Sierpnia 2006, 10:26

Nie, e-konwent podczas konwentu :-)
Poprawcie mnie, jeśli się myle, ale tego jeszcze nie grali.

Romek P. - 22 Sierpnia 2006, 12:03

To będzie Polcon debiutów, jak widzę :)

To ja dorzucę jeszcze jeden: chociaż ona sie nie chce do tego przyznać, e-Wiedźma zadebiutuje tam jako pralkogentka, czyli będzie czarować i prać po łbach tych nieszczęśników, którzy zbłądzą do jej kurzej stopki :)

I, jak pisze w programie, ma mówić o e-społeczności. Czyli o nas :D

Wiedźma - 22 Sierpnia 2006, 13:43

Będzie (może? :D ), bo to zalezy od pogody :D temat, ale o społecznosći tfurców i tych, którzy chca nimi zostac :D , a doładnie o przeszkodach w ich twórczości :)
Na razie jest misz masz, nie wiem, co i kiedy, program w ogóle kłamie :mrgreen:

elam - 22 Sierpnia 2006, 19:06

ale sie fajna impreza zapowiada... az sie czochram z radosci, ze jadziemy z asiontkiem ;)

Wiedzmo, prelekcje mozesz zrobic NAM, jesli na Polconie nie bedzie. a w ogole, to jaki jest program naszej imprezy, oprocz jedzenia, picia i podrywania dzierlatek?

Pako - 22 Sierpnia 2006, 19:07

Jeden z pkt programów to będzie bliższe poznawanie Elam :) Bo te dwa buziaki, co dostałem na Pakonie, to mało jest ;)
elam - 22 Sierpnia 2006, 19:19

idz, zboczencu :oops:
dareko - 22 Sierpnia 2006, 19:21

Ja tez licze na buziaki dzierlatki :)
elam - 22 Sierpnia 2006, 19:27

- z taką twarzą???? :mrgreen:
Pako - 22 Sierpnia 2006, 19:29

Jejciu.. ale te kobiety dziś drażliwe. Ja nic złego na myśli nie miałem. Były buziaki na przywitanie, teraz wypadałoby powiedzieć: cześć, Ela jestem, a to moje Asiontko jest :) I tak dalej, i tym podobne...



Ale faktycznie... jakoś mi ten post powyżej neijednoznacznie wyszedł :oops: Mea Culpa...

Rodion - 22 Sierpnia 2006, 19:30

Proponuje dyskusje panelową o przemocy w recenzjach oraz naradę na temat co zrobic by podnieść merytoryczną wartość naszych postów bez jednoczesnego spadku ich ilości. :mrgreen:
No i nie zapominajmy o takim przeboju dysput piwnych jak temat: Co to u diabła jest zaimek i do czego nam jest potrzebny? :twisted:

dareko - 22 Sierpnia 2006, 19:33

elam, Przy wejsciu do knajpy siedzi wykidajlo i pobiera oplate twarzowa :mrgreen: Uiszcze i prosze sie wiecej nie czepiac ;)
Pako - 22 Sierpnia 2006, 19:33

Możemy też pogadać: czemy Rodion chciał wyć a już nie chce, czy mawete naprawdę ma taki pozytywny wpływ na żuli, czy wzrost pisarza odbija się na wielkości jego dzieł i przede wszystkim: które piwo jest najlepesze i dlaczego chłodny Żywiec? :D
Rodion - 22 Sierpnia 2006, 19:38

No i konkursy z nagrodami:
Wyścigi w piciu Kapra z nagroda w postaci niezwykłych wizji :twisted:
I dla dziewczyn, konkurs tańca na stole 8)

Pako - 22 Sierpnia 2006, 19:42

O tak! Konkurs tańca na stole koniecznie! Taki taniec, jak w "Od Zmierzchu do świtu" premiowany będzie dodatkowymi punktami! :D

A co to Kapr jest? Z czego się to robi?

Rodion - 22 Sierpnia 2006, 19:46

Pako nie Kapr tylko Kaper! :evil:
I to piwo jest takie ( u ślicznej pirateczki pijałem) :mrgreen:

Pako - 22 Sierpnia 2006, 19:50

:P kaper... a takiego piwa to ja pierwsze słyszę ;)
Ale ale.. Rodionie.. mam prośbę małą :) Przywieziesz i dla mnie butelczynę SPECIALa? Dobrze mi się nazwa kojarzy... ach, te godziny przed falloutem spędzone... ach to tłumaczenie FPnP ;)

mawete - 22 Sierpnia 2006, 20:05

Pako: bo Ty jeszcze mało słyszałeś... :mrgreen:
"...Łoj bedzie dym..."

Rodion - 22 Sierpnia 2006, 20:08

Specjal bedzie tylko jeden! Specjalnie dla Mirii reszta bedzie mogla piwo to adorować z atencja wielka i zabiegac o zaszczyt dostapienia łaski niebywalej jego spróbowania. :twisted:
mawete - 22 Sierpnia 2006, 20:13

Rodion: "...Łoj bedzie dym..." :mrgreen:
Rodion - 22 Sierpnia 2006, 20:14

:mrgreen:
elam - 22 Sierpnia 2006, 20:14

a nie ma dymu bez ognia...... :mrgreen:
Anonymous - 22 Sierpnia 2006, 20:15

:twisted: :twisted: :twisted:
Rodion, mówiłam Ci już, że jesteś moim ulubionym forumowiczem? :mrgreen: Chociaż zaczynam się bać, bo za dobrze wiesz, co mi sprawia frajdę. :roll: :wink:

Rodion - 22 Sierpnia 2006, 20:20

Haha, Jak moze pamietasz na polu startowym do matrixa, wystarczal mi jeden rzut oka :wink: :twisted:
Romek P. - 22 Sierpnia 2006, 20:20

elam:
Cytat
a nie ma dymu bez ognia...... :mrgreen:


Będziemy palić Lublin? :)

Anonymous - 22 Sierpnia 2006, 20:24

Rodion:
Cytat
Haha, Jak moze pamietasz na polu startowym do matrixa, wystarczal mi jeden rzut oka :wink: :twisted:


Własnie o to mi chodziło :mrgreen:

elam - 22 Sierpnia 2006, 20:25

ee tam, zaraz Lublin palic....
my mamy ogien w sercach, nie?

mawete - 22 Sierpnia 2006, 20:27

elam: zawsze możecie spróbować... :twisted: :mrgreen:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group