To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Falkon 2009 - 13-15.11, Lublin

Nutzz - 15 Listopada 2009, 18:58

Jestem z powrotem.
Dziękuję wszystkim za świetną zabawę, a mawete, za pomysł picia pod ogr-roomem :mrgreen:


PS:
Płukanka 'żondźji' :wink:

Martva - 15 Listopada 2009, 23:14

Zgaga, jesteś absolutnie niesamowita, chciałam Ci powiedziec żebyś sobie zapaliła światło ale nie panowałam nad strunami głosowymi. Szacun.

Strasznie było fajnie, na wszelki wypadek chyba nie obejrzę zdjęć jak mam potem przestać kogoś lubić ;P: Dobranoc!

ilcattivo13 - 15 Listopada 2009, 23:18

jużem w domu :(

Konwenty są zue (jak nie przymierzając, "krakowski foch" ;P: ). Nie dość, że czas na nich płynie jak rwąca rzeka, to jeszcze świetne towarzystwo przyspiesza ten przepływ. I ani się człowiek spostrzeże, a tu już "poslie obieda" :(

Martva - 15 Listopada 2009, 23:21

ilcattivo13 napisał/a
zue (jak nie przymierzając, krakowski foch


Pfffff!
i nadal czekam na sam wiesz co.

ilcattivo13 - 15 Listopada 2009, 23:24

powiem, jak wpadniesz do Suwałk :D Może... Ale i tak najpierw będę się musiał znieczulić :mrgreen:
mawete - 16 Listopada 2009, 08:54

Głowa mnie boli - ciekawe dlaczego... :wink:
illianna - 16 Listopada 2009, 09:16

mawete, od tego czerwonego krawata :mrgreen:
mawete - 16 Listopada 2009, 09:18

illianna: sam o niego poprosiłem :twisted:
illianna - 16 Listopada 2009, 09:18

mawete, no, a teraz Cię głowa boli :twisted:
mawete - 16 Listopada 2009, 09:26

illianna: głowa to mnie boli przez shenrę, Toudiego i całą resztę... :mrgreen:
illianna - 16 Listopada 2009, 09:30

mawete, tłumacz się :lol: , a ja wiem, że to krawat był za ciasny ;P: , mnie tam przez nich nigdy głowa nie boli :mrgreen:
mawete - 16 Listopada 2009, 09:46

illianna: bo jeszcze w Lublinie z Nimi nie byłaś :twisted:
illianna - 16 Listopada 2009, 09:48

mawete, tak wiem, tam inne powietrze :twisted: muszę się w końcu wybrać :D
mawete - 16 Listopada 2009, 09:51

To pakuj Sebastiana w plecak i jazda :mrgreen:
BTW Gdzie reszta fotek? Nie mogę się doczekać swojej mordki :twisted:

Dabliu - 16 Listopada 2009, 10:48

Konwent był super. Spotkało się znajomych i poznało się tych, kojarzonych dotąd jedynie z nicka. LUFA wypadła takoż przesympatycznie i w tym miejscu szczególne podziękowania dla shenry i Martvej; dziewczyny, jesteście świetne :D
Lowenna - 16 Listopada 2009, 11:34

Ech...
Cieszę się, że dobrze się bawiliście :) Ja w tym czasie piłam syropki i grzałam stare kości pod kołderką :cry:

Martva - 16 Listopada 2009, 12:06

ilcattivo13 napisał/a
powiem, jak wpadniesz do Suwałk :D


To daleko i zimno, powiedz teraz. Przez Internet nie zrobię Ci krzywdy :twisted: a zanim zajrzę na biegun zimna, to zapomnisz co chciałeś powiedzieć. Zawsze tak robicie.

Dabliu napisał/a
dziewczyny, jesteście świetne


:oops:

Zgaga - 16 Listopada 2009, 12:30

Martva napisał/a
Zgaga, jesteś absolutnie niesamowita, chciałam Ci powiedziec żebyś sobie zapaliła światło ale nie panowałam nad strunami głosowymi. Szacun.


Rozumiem, że te wyrazy uznania dotyczyły mocno porannego zbierania się. Najlepsze jest to, że po pracy, zostawiając w robocie plecak, poszłam do kina. I powrót do domu był późny.
Teraz muszę sobie przypominać, jak się nazywam :lol:

Martva - 16 Listopada 2009, 13:00

Zgaga napisał/a
Rozumiem, że te wyrazy uznania dotyczyły mocno porannego zbierania się.


Tak, bo w sumie nie mogę powiedzieć ze spałam - nasi wspaniali współlokatorzy z pokoju obok mi to skutecznie umożliwiali, drzemałam lekko, a Ty byłaś tak cichutka i tak się starałaś, że joooj.

I podziwiam, ja wróciłam do domu robiąc za poduszkę, dojeżdżając do Nowej Huty uświadomiłam sobie że jest mi strasznie niewygodnie i zdejmowałam gorset bez odpinania pasów, wytrzymałam do 23.00 żeby wyjść z psem, a potem spałam jakies 10 godzin i wciąż mi mało.

Jaaaki to był fajny konwent.

dalambert - 16 Listopada 2009, 13:00

Zgaga, aby nie Agatka ? :D
Lynx - 16 Listopada 2009, 13:01

Jestem zazdrosna. Choć z drugiej strony sobota minęła mi pod znakiem migreny. Nie wyobrażam sobie przeżywania tego poza domem. Chcę obejrzeć zdjęcia z opisami! :twisted:
shenra - 16 Listopada 2009, 13:34

Było zaj...ście. Więcej grzechów nie pamiętam :mrgreen: Bardzo się cieszę, że mogłam was wszystkich zobaczyć na żywca...tych, których już znałam wcześniej, jak zwykle cudnie było ponownie spotkać. ;P:

Dabliu napisał/a
dziewczyny, jesteście świetne
bez Ciebie strefa dla ziejących nie byłaby taka sama.

No i niezapomniany Komuda & bita śmietana, szczegóły każdy zna :mrgreen:

Zgaga straszna szkoda, że musiałaś jechać wcześniej, a co do sąsiadów gaworzących to takiej wiochy dawno nie słyszałam i widziałam... Wydawali z siebie dźwięki do 6 rano, a jak się zmyli, to nie byli uprzejmi nawet pokoju zamknąć i klucza odnieść...szkoda gadać.

ilcattivo13 złośliwa bestyjo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gorim1 jesteś wielki(i teraz jestem ciekawa, czy dobrze to zinterpretujesz :mrgreen: )

Nutzz trza coś zrobić, żebyś do końca życia mi się z płukanką do ust nie kojarzył.

Zgaga - 16 Listopada 2009, 13:36

Z nami byś tej migreny nie miała. Na pewno.
mawete - 16 Listopada 2009, 13:50

shenra napisał/a


Nutzz trza coś zrobić, żebyś do końca życia mi się z płukanką do ust nie kojarzył.


To był płyn do mycia naczyń ze spirytusem :twisted:

ilcattivo13 - 16 Listopada 2009, 14:17

Martva napisał/a
To daleko i zimno, powiedz teraz. Przez Internet nie zrobię Ci krzywdy :twisted: a zanim zajrzę na biegun zimna, to zapomnisz co chciałeś powiedzieć. Zawsze tak robicie.


1. Mam ciepła kozę :mrgreen: . 2. Ale ja chcę, żebyś mi krzywdę zrobiła :mrgreen: . 3. im szybciej wpadniesz, tym więcej będę pamiętał ;P: . 4. Jakoś przecie musimy Was dopingować :wink:

shenra napisał/a
ilcattivo13 złośliwa bestyjo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


ach :oops: , Ty komplemenciaro :roll:

mawete - może to był nowy, prototypowy ludwik :D a my wszyscy robiliśmy za myszki laboratoryjne :wink:

Zgaga - 16 Listopada 2009, 14:20

dalambert napisał/a
Zgaga, aby nie Agatka ? :D

Też coś tak kojarzę, ale czy aby na pewno?

mawete - 16 Listopada 2009, 14:46

ilcattivo13: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Virgo C. - 16 Listopada 2009, 15:58

Uff, wspaniały kowent, miło było znów zobaczyć znajome twarze i poznać nowych, wspaniałych ludzi. Dzięki za doskonale spędzone trzy dni :D

@Nutzz
Bleh, fuj, bleee, ludwika nigdy w życiu więcej :twisted:

gorim1 - 16 Listopada 2009, 16:28

shenra, mam dylemat teraz żadne twoje zdjęcie nie wyszło hmmm. musiałaś robić głupie minki :P . I poproszę o drobniutką podpowiedź: dosłownie czy w przenośni bo ja się zgadzam na dosłowność tegoż słowa :D

a zdjęcia jutro powinienem zgrać na picassę :P


Edyta:

Ileż to będę miał pogróżek i obrażeń na siebie :P ot ciekawe

ilcattivo13 - 16 Listopada 2009, 16:30

gorim - jak możesz, to daj podpisy (przynajmniej nicki) :D


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group