To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Summa Technologiae - SETI@home

MLEKO - 10 Sierpnia 2007, 18:27

Tylko że go ostatnio nie ma na forum. Wiesz może gdzie jest dostępna pełna lista książek z żółtej serii Długo czekałeś od przekazania tytułu do otrzymania powieści ?[/q]

Kurcze jak go nie ma na forum to nie wiele można zrobić, ja pamiętam napisałem do niego na priva 2 tytuły jakimi byłem zainteresowany, otrzymałem odpowiedź który jest dostępny, a książka przyszła do miesiąca czasu z kolejnym sffh. I tyle.

mawete - 11 Sierpnia 2007, 17:48

Po dłuzszej przerwie wróciłem do liczenia :D
Fearfol - 12 Sierpnia 2007, 15:03

ktoś już wcześniej pytał o to : czy mogę zainstalować Boinca na telefonie komórkowym ? Szukałem informacji na stronie seti ale być może mi umknęło bo jest bo angielsku a nie wszystko jeszcze rozumiem.
Pako - 13 Sierpnia 2007, 08:52

E... a po co? Zdawa mi się, że za wiele to na fonie nie policzysz. Pewnie nie ma możliwości ;)
hjeniu - 14 Sierpnia 2007, 10:36

Jeśli masz komórkę z Symbianem albo Windowsem to możesz spróbować skompilować BOINC'a ze źródeł. BTW: Ciekawe jaki RAC można wyciągnąć na buraku :mrgreen:
Słowik - 14 Sierpnia 2007, 10:53

Chciałeś powiedzieć, na gwoździu ;)
hrabek - 14 Sierpnia 2007, 11:28

Nowe komorki, czy palmtopy maja procki po 520MHz, wiec nie tak zle, co? Pewnie, ze w porownaniu z dzisiejszymi komputerami, to niewiele, ale pewnie cos tam by sie dalo policzyc.
Godzilla - 14 Sierpnia 2007, 11:36

Ile razy dziennie musiałbyś ładować baterie? :twisted:
hjeniu - 14 Sierpnia 2007, 13:52

Akumulator od Stara powinien wystarczyć na cały dzień :mrgreen:
Tomcich - 14 Sierpnia 2007, 23:22

Gratulacje hrabek RAC 1009 :bravo
Fearfol - 15 Sierpnia 2007, 20:31

no mam symbian - ale zupełnie nie wiem jak ściągnąć taki program na telefon. Próbowałem niedawno zainstalować na telefonie wygaszacz ekranu - komputerowy .... z mizernym skutkiem.
hjeniu - 16 Sierpnia 2007, 10:34

Musisz znaleźć sobie kompilator na Symbiana tutaj -> http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?p=5135 jest dyskusja na ten temat. Ściągnąć źródła tego co chcesz sobie zainstalować (jeśli są dostępne), zmodyfikować kod źródłowy (jeśli trzeba) a potem skompilować i vuala. Za pierwszym razem to będzie mordęga (BTW: Jak sobie radzisz z C?) ale jak potrenujesz to może nawet zrobisz na tym karierę zawodową :)
dareko - 16 Sierpnia 2007, 14:54

Zmienilem kompa i troche przyspieszylem :)
marzka - 17 Sierpnia 2007, 23:27

:bravo
mawete - 17 Sierpnia 2007, 23:28

marzka: rozwiń swoją wypowiedź i może zastosujesz siedo tego co na pw dostalaś/eś
Fearfol - 21 Sierpnia 2007, 20:18

hjeniu no poczytałem sobie trochę na ten temat , niestety nokia.com jest nie przetłumaczalna na nasz, więc mam problemy. Na razie dam sobie spokój rzeczywiście bateria szybko wyładowywałaby mi się. A co do C++ Bulider - książki odnośnie 5 edycji kurzą się na półce. A ja to znam ten język tylko z robienia modułów do NWN w Aurora .
hjeniu - 29 Sierpnia 2007, 08:18

Podstawy, znaczy już jakieś masz - droga przed Tobą otwarta.
Agi - 7 Wrzeœśnia 2007, 10:46

Tomcich odpowiadam tu, coby złego przykładu nie dawać.
Generalnie nie ma problemów, czasem muszę resetować projekt, jak policzy wszystkie próbki i nie chce pobierać nowych twierdząc, że nie ma.

Bardziej stęskniłam się za Twoimi fajnymi podsumowaniami. Jakoś to mobilizowało ludzi :D

Tomcich - 7 Wrzeœśnia 2007, 10:49

:oops: OK. postaram się coś wstawić. Też widzę, że duch w narodzie forumowym przygasł. :| Trzeba by pomyśleć o re-aktywacji zespołu, bo RAC nam spadł.
Agi - 7 Wrzeœśnia 2007, 10:52

O! to, to moja Walerciu... :D
GAndrel - 8 Wrzeœśnia 2007, 10:06

Na stronie jest "ranking" Drużyny.

Żeby było ciekawiej przedstawia on (czyli już zrobiłem i nie chce mi się poprawiać ;) ) statystyki wszystkich projektów, dla których ktoś liczy.

Wszystkich 90 nie chciało mi się wstawiać, więc przyjąłem zasadę, że pokażę tylko minimalnie choćby aktywnych, tzn. w statystykach muszą być jakieś kredyty policzone w ciągu ostatniego tygodnia.

Tomcich - 8 Wrzeœśnia 2007, 10:48

:bravo :bravo :bravo GAndrel. Fajnie to wygląda. :D Wydaje mi się, że należy wreszcie :evil: zrobić to logo teamu.
Można by też napisać coś o teamie. :roll: Może przetłumaczyć to co Nurs ma w swoim profilu?
Cytat
We are the last hope of mankind. We have gathered under the cover of literary magazine Science Fiction, Fantasy and Horror the best magazine promoting polish literature of the kind. The members of the team are the elite of forums' stagers and the bravest ananimous seekers of extraterrestrial life. We will find aliens before they find us. You look for your place within SETI? Join us.

Fidel-F2 - 8 Wrzeœśnia 2007, 14:44

gdzie ta strona?
Tomcich - 8 Wrzeœśnia 2007, 14:47

Fidel - kliknij czerwone logo SFFH na górze tej strony to trafisz na stronę czasopisma.
Fidel-F2 - 8 Wrzeœśnia 2007, 15:09

na tej stronie...

już znalazłem...

z niejakim zdziwieniem znalazłem i siebie wśród aktywnych, czyli owo zarażanie przyniosło jednak efekty

Agi - 8 Wrzeœśnia 2007, 15:12

Od rana nie mogę pobrać nowych próbek, ciągle mi mówi, że nie ma dla mnie pracy. Resetowanie nie pomogło. Czy jeszcze ktoś ma problem?
Tomcich - 8 Wrzeœśnia 2007, 15:19

Ma to samo :(

Info z SETI:

Cytat
September 7, 2007
We are having problems with our science database server. Currently we are not generating any new work to send out.

Ziemniak - 9 Wrzeœśnia 2007, 13:04

I niestety nie będzie nowych próbek minimum do poniedziałku.
Cytat
7 Sep 2007 18:16:36 UTC
Last night the assimilators stopped inserting work into the science database. We discovered that one of the indexes on the result table was corrupt - whether or not this was caused by the recent drive failures, or if this had anything to do with the assimilator problem was anybody's guess.

I started off the result index checker last night and quickly after that a THIRD drive failed on thumper in as many days. This is getting ridiculous, especially as there are no apparent signs why the drives are failing, and we're running low on spares.

This morning Bob started rebuilding the corrupt index and once that is finish I'll start the assimilators (hopefully they will be happy) and catch up on the major backlog. Maybe then I'll start the splitters, but given how our science database might tank any second we might hold off on that. In short: there may be no new work until Monday.

GAndrel - 9 Wrzeœśnia 2007, 17:12

A to dziwne, bo ja dwie dostałem.
Tomcich - 9 Wrzeœśnia 2007, 19:05

U mnie też pojawił się zapas i liczę ponownie.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group