To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Summa Technologiae - SETI@home

NURS - 4 Lipca 2006, 19:09

Znalazłem! Znalazłem! Mam go drania! He, he, he!
Ixolite - 4 Lipca 2006, 20:00

Kogo? Kogo!? :mrgreen:
joe_cool - 4 Lipca 2006, 21:52

ja ostro galaretę gonię, już widzę odwłok, do końca meczu będzie moja! muahahaha! :twisted:
Ixolite - 4 Lipca 2006, 21:58

Hmm... w klubie 0,01 chyba by mozna oglosic mini zawody pod tytulem: "Kto ma wiecej" - juz 4 pakiety za 0,01 mialem :)

A teraz jeszcze nie chca mi dac nowego :(

Rodion - 4 Lipca 2006, 22:31

Rozebralem kompa, :D teraz jest sympatyczna azurowa konstrukcja! :mrgreen:
nimfa bagienna - 4 Lipca 2006, 22:37

A ja jestem blondi. U mnie nadal wszędzie zero, mimo że ciągle coś się liczy. W dodatku (teraz powiem rzecz straszną) zapomniałam, jak wejść do menedżera.
Blondi zawsze pozostanie blondi, SETI czy nie SETI.
:(

Tomcich - 4 Lipca 2006, 23:03

W zasobniku systemowym powinna wyświetlać się ikonka menadżera (wystarczy kliknąć dwa razy) inaczej przez Start - Programy - i gdzieś tam powinien być folder Boinc i Boinc manager, inaczej w start - wyszukaj wpisać boinc manager i powinien znaleść. :)
GAndrel - 4 Lipca 2006, 23:04

Ixolite
Cytat
Hmm... w klubie 0,01 chyba by mozna oglosic mini zawody pod tytulem: Kto ma wiecej - juz 4 pakiety za 0,01 mialem :)


Remis chyba będzie. Mam trzy plus jeden oczekujący. :)

nimfa bagienna - 5 Lipca 2006, 07:51

Wychodzi na to, że coś pochrzaniłam przy instalacji albo czegoś nie ściągnęłam. Nie wiem. Zawsze mówiłam, że moja wiedza informatyczna ogranicza się do tego, jak włączyć i wyłączyć komputer.
:(

GAndrel - 5 Lipca 2006, 08:05

Nie przesadzaj z tą skromnością. ;)
Wiesz jeszcze jak pisać na co najmniej jednym forum. :mrgreen:

mawete - 5 Lipca 2006, 08:20

Witam wszystkich nowodołączających się do Teamu :D
QCF!

Tomcich - 5 Lipca 2006, 11:33

Witam również :bravo
Już jest nas 25 :D Z tego 20 z punktami. Rośniemy w siłę i jako team jesteśmy na 15 171 pozycji. :mrgreen: Jak tak dalej będziemy liczyć to w naszym zasięgu jest pozycja 1 359. :D
Dalej ludzie - musimy być w pierwszym tysiącu :) , potem setce :D , dziesiątce :lol: I na końcu miejsce PIERWSZE :mrgreen:

QCF

NURS - 5 Lipca 2006, 12:59

Najpierw złapiemy obcego i skopiemu mu odwłok, az galareta bedzie tryskać po glanach! Wtedy pendingi się skończą, 0,01 (mam dwa), i inne odrzuty wyników!
QCF

Czarny - 5 Lipca 2006, 13:23

Ściągnąłem sobie to SETI z ciekawości i zapuściłem, ale dajcież spokój to coś liczy coś tam i twierdzim, że jeszcze do końca ma pięćdziesiąt parę godzin. :shock: To normalka, czy ten mój sprzęt to taki archaik :?:
joe_cool - 5 Lipca 2006, 14:14

ooo, to mój nie jest najwolniejszy :D u mnie jest to czas rzędu 35 godzin, ale nigdy to tyle nie trwa. góra połowę tego czasu.
w ogole sie zastanawiam, czy pracowego kompa nie zainfekowac... hm... QCF...

Czarny - 5 Lipca 2006, 14:18

Ja właśnie pracowego męczę, bo ten chodzi 24h na dobę, a w domu sporadycznie.
Tomcich - 5 Lipca 2006, 14:19

Czas jest przewidywany na podstawie benchmarku jaki program robi po włączeniu, ale nie ma się co przejmować, tylko liczyć. :D Każdy kredyt się liczy.
Joe_cool - nie ma się co zastanawiać tylko infekować (ja u siebie tak mam :mrgreen: ). W robocie mam procek dwurdzeniowy, więc równocześnie mi dwie próbki przelicza. :mrgreen:

mawete - 5 Lipca 2006, 14:21

Czarny: mi ostatnio wyświetliło 28 godzin przewidywany czas, a policzyło w 6 :D
Czarny - 5 Lipca 2006, 14:24

Patrz Pan, a to niby programy liczące są :mrgreen:
Słowik - 5 Lipca 2006, 14:29

No program chcąc nie chcąc musi uśredniać przewidywany czas przerobu próbki, bo nie wie kiedy i w jakim stopniu będzie mógł wykorzystać do tego procka. Tak mi się wydaje :) No chyba, że przyjmuje zawsze najgorszy przypadek.
Tomcich - 5 Lipca 2006, 14:41

Tutaj jest odpowiedź na temat szacowania czasu przeliczania próbek.
:D

Słowik - 5 Lipca 2006, 14:46

Cytat
To jest przyczyną, dla której możemy osiągnąć tak dramatyczną poprawę wyników testów poprzez rekompilację kodu źródłowego BOINC z uwzględnieniem specyficznych dla naszych procesoró optymalizacji.


Próbował ktoś rekompilować kod BOINCa pod swój procek ?

Tomcich - 5 Lipca 2006, 14:54

:mrgreen: Tutaj temat optymalizacj. :mrgreen:
Tylko dla wtajemniczonych. :mrgreen: Nie trzeba rekompilować samemu są ludzie którzy to robią. :D Jak ktoś się zna może spróbować sam, kod źródłowy jest podany na stronie SETI. Potrafią przyśpieszyć przeliczanie, ale mogą i nakaszanić, więc wszystko na własne ryzyko. :mrgreen:

joe_cool - 5 Lipca 2006, 15:15

w pracowym kompie się mnie program pyta o jakieś serwery proxy, pierdoły, w ogóle nie wiem o co chodzi... :(
Pako - 5 Lipca 2006, 16:04

A na moim paścui tak wolno liczy, że aż żal. Jak widzę, jak po kolei ludzie mnie wyprzedzają to mi żal jset ;)
Ale to i tak JA znajdę ufola! :mrgreen:

Ziemniak - 5 Lipca 2006, 16:33

Mam mały problem z optymalizacjami do boinca. po podmianie plików program nie chce mi się połączyć z localhostem. Jest to o tyle dziwne :? że na drugim kompie ruszyło bez problemu. Ma ktoś jakiś pomysł ?
Fidel-F2 - 5 Lipca 2006, 21:02

No, ja na razie jestem ostatni. :D
Tomcich - 5 Lipca 2006, 21:28

Fidel-F2 napisał/a
No, ja na razie jestem ostatni. :D


Pamiętaj co napisano w Piśmie - Ostatni będą pierwszymi. :D

Rysiu - 5 Lipca 2006, 22:06

Witam gorąco

Jestem founderem zespołu BOINC Poland Corporation - nowego teamu.

Czy myśleliście o fuzji z innym zespołem?? Posiadamy własny hosting wraz z domeną... adres strony internetowej to www.boinc-corporation.com. W budowie mamy portal [ do końca tygodnia skończymy prace nad nim]. Istnieje możliwość także zakładania kont pocztowych w domenie teamu dla liczących.

Możę współpraca: połączenie teamów??? My mamy stronkę, trochę osób zajmujmujących się optymalkami i BOINC od lat...

Może byśmy razem coś zbudowali... nie wiem co o tym myślicie ale mi się wydaje ciekawa opcja.

Piszcie w temacie co myślicie. Może lepiej zbudować jeden duży team?

Pako - 5 Lipca 2006, 22:09

Hmm... może tak. Ale taki duży anonimowy team? Ja lubię ten team, bo wszystkich w nim znam :)
Poza tym przywitaj się w dziale: zadomowienia=>biją :twisted:
Co do połączenia jestem na nie, chociaż życzę powodzenia! :)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group