To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Dr House - HOUSE M.D.

Virgo C. - 24 Wrzeœśnia 2009, 05:50

Przed chwilką skończyłem pierwszy odcinek nowego sezonu House'a
Spoiler:

illianna - 24 Wrzeœśnia 2009, 08:38

Witchma napisał/a
Cameron jest nie do zniesienia z tą swoją postawą matki Teresy i męczennicy.
zgadzam się i też tego nie mogę znieść
hrabek - 24 Wrzeœśnia 2009, 09:20

A my z żoną byliśmy zachwyceni nowym odcinkiem House'a. Bardzo nam brakowało tego serialu i uśmialiśmy się setnie. Świetny początek nowego sezonu.
nureczka - 24 Wrzeœśnia 2009, 09:25

Montserrat napisał/a
Cameron lepsza, o niebo :) Choć 13 nie jest aż taka zła.
Ale piany na ustach dostaję, jak widzę Cuddy. No nie mogę kobity ścierpieć.

No popatrz. A ja Cuddy lubię. Oczywiście, jako postać, bo w realu bym się z nią raczej nie zaprzyjaźniła.

Witchma - 24 Wrzeœśnia 2009, 09:26

Cuddy jest taka jakaś... chciałabymbojęsię. Ale lubię ją jako dobry obiekt nękania dla House'a :)
Kruk Siwy - 24 Wrzeœśnia 2009, 09:33

Nie każdy musi się zachowywać jak terminator, można mieć wątpliwości i śmiesznostki.
Witchma - 24 Wrzeœśnia 2009, 09:35

Kruku, dlaczego od razu terminator...? Nie popadajmy w skrajności. Babka jest dyrektorem szpitala, powinna być nieco bardziej stanowcza.
Kruk Siwy - 24 Wrzeœśnia 2009, 09:38

Odbieram serial jako pewien rodzaj bajki. W tej bajce Cuddy jest jak najbardziej na miejscu. W życiu prawie nic z tego filmu by nie zadziałało. No może defiblyrator. Czy jak tam to ustrojstwo się nazywa.
ihan - 24 Wrzeœśnia 2009, 09:39

Ozzborn napisał/a
Ja lubiałem Cameron, ale wolę 13 odkąd się pojawiła ;P: Cameron jest trochę ciapowata - choć w pewnym momencie się nieźle wyrobiła.

Cameron ma lepsze ciało. To po pierwsze.

Montserrat napisał/a
Ale piany na ustach dostaję, jak widzę Cuddy. No nie mogę kobity ścierpieć.

Eeee tam, ja dostawałam piany na ustach na widok zeszłej kobiety Wilsona. Choć niezrealizowane macierzyństwo bywa hmmmm..... męczące.

Witchma - 24 Wrzeœśnia 2009, 09:44

Kruk Siwy napisał/a
Odbieram serial jako pewien rodzaj bajki.


I jak to w bajce, niektórych bohaterów się lubi, innych nie :)

Mnie na przykład szalenie się podobała postać tego starszego gościa, który chciał pracować z Housem, a jak się okazało, nie był w ogóle lekarzem. Ale niestety wyleciał.

illianna - 24 Wrzeœśnia 2009, 11:35

Witchma, ja też go lubiłam :)
Ozzborn - 24 Wrzeœśnia 2009, 11:46

Ja też.

A wracając do tematu Cameron vs. 13. To ta pierwsza ma usposobienie i aparycję starszej siostry, albo przyjaciółki (nawet sceny z Casem owego wrażenia nie zmieniają za bardzo), natomiast 13 budzi znacznie żywsze emocje we mnie :wink:

hrabek - 24 Wrzeœśnia 2009, 12:06

Taa... szczególnie jej wielkie czoło.
Virgo C. - 24 Wrzeœśnia 2009, 12:12

O to to. I że zacytuje siostrę "wystające kości żuchwy" :mrgreen:
Ozzborn - 24 Wrzeœśnia 2009, 12:19

No cóż degustibusy... jak siedziałem gdzieś na początku 3 serii i mi kumpel powiedział, że jest nowa całkiem niezła doktorka w nowej serii i że nawet fajniejsza niż Cameron to się popukałem w czoło (po zobaczeniu zdjęć też niewiele mi się zmieniło) ale ma coś w sobie w poruszaniu, mówieniu itp. co mnie kręci - bardziej niż Cameron (szczególnie, że ta wygląda beznadziejnie w wersji blond).
Yaga - 24 Wrzeœśnia 2009, 15:36

Aaaa, nie podobał mi sie pierwszy odcinek nowego House'a.
Nie obejrzałam do końca.
Poprzednie sezony łykałam hurtowo, a tego nie mogłam znieść.
No sorry, nie pasi i już.

Może kolejne będą lepsze? oby....

nureczka - 24 Wrzeœśnia 2009, 15:54

Yaga napisał/a
Aaaa, nie podobał mi sie pierwszy odcinek nowego House'a.


Masz na myśli 6 sezon?

Ozzborn napisał/a

ale ma coś w sobie w poruszaniu, mówieniu itp. co mnie kręci - bardziej niż Cameron


To tłumaczy różnice w naszym wyborze faworytów. Percepcję płci pięknej mamy różną. I dobrze. :twisted:

Ozzborn - 24 Wrzeœśnia 2009, 16:01

Potwierdzam. :mrgreen:

Ale w takim razie Virgo i hrabek... :lol:

magda2em - 24 Wrzeœśnia 2009, 17:26

Obejrzałam premierowy odcinek szóstego sezonu.

Spoiler:


Nie mogę się doczekać poniedziałku ^^'

Magd.

Jaden Kast - 24 Wrzeœśnia 2009, 20:22

Sezon 6 odcinek 1:

Spoiler:

corpse bride - 24 Wrzeœśnia 2009, 21:21

ja się cieszę, że house wrócił, ale wolę medyczne odcinki. chociaż taki trochę inny może zaostrzy mi na nie apetyt jeszcze bardziej?
ihan - 25 Wrzeœśnia 2009, 08:31

A mnie drażni, że House robi się taki, przyzwoity, współczujący, przejmuje się nastolatką, która "zabiła brata w wannie" - no naprawdę, who cares. A romans z Cuddy to już w ogóle jakaś porażka, najbardziej głupkowaty i nudny wątek. Nie oglądam tego serialu dla jakichś mysiów-pysiów :evil:
xan4 - 25 Wrzeœśnia 2009, 08:53

Fakt, piąta seria jakoś mnie zanudza.
Agi - 25 Wrzeœśnia 2009, 10:43

Jennifer Morrison opuści serial "Dr House".
Gwiazda nakręciła już ostatnie sceny, które powinny zostać wyemitowane w listopadzie.

Virgo C. - 25 Wrzeœśnia 2009, 10:49

Buuu :cry:
Ozzborn - 25 Wrzeœśnia 2009, 11:03

O nie, to, że wolę 13 nie znaczy, że nie lubię Cameron :cry:
Yaga - 25 Wrzeœśnia 2009, 19:09

Tak, miałam na myśli szósty sezon.
Nie podoba mi się :(
Mam nadzieję, że od kolejnego odcinka wszystko wróci do normy ;)

Homer - 25 Wrzeœśnia 2009, 19:54

Agi -- takie rzeczy się spoileruje! A nie bije nimi po oczach!
Agi - 25 Wrzeœśnia 2009, 19:56

Homer, to jest cytat z wiadomości onetu, wiedza ogólnie dostępna. Przecież nie piszę jakie to sceny.
Homer - 25 Wrzeœśnia 2009, 20:49

Ja np. nie czytam wiadomości o serialach nigdzie, właśnie po to, żeby nie znać możliwości fabularnych. Jak się wie kto kiedy przestaje grać, nie ma już zaskoczenia. Wiedza nt. fabuły też jest 'ogólnie' dostępna - wystarczy wejść na stronę gdzie jest opisana, a jakoś ją tutaj spoilerujemy.

Przykładowo: odnośnie V sezonu ->
Spoiler:


Przykładowo: Na gazecie.pl stoi nagłówek "Gwiazda House'a odchodzi z seriala. Uwaga spoiler!" - jak ktoś nie wchodzi to nie przeczyta szczegółów...



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group