To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - BIELSKO 30 czerwca- 1 lipca

Kruk Siwy - 1 Lipca 2007, 16:05

To pytanie stawiano sobie w historii już niejednokrotnie. Odpowiedź może być trudna... do przyjęcia.
Adanedhel - 1 Lipca 2007, 16:08

Chyba może być wiele odpowiedzi... Właściwie - na pewno jest wiele odpowiedzi na tak postawione pytanie :)
elam - 1 Lipca 2007, 16:12

hmm, no to pierwsze niesmiale zdjecie :
dowod na to, ze nawiedzil nas Ojciec Redaktor :) po jego lewicy najcieplejsza dusza forum i jej bardzo mobilna Podpora ;)
nie warto powiekszac, jakosc fatalna, bo robione komorka w polmroku... ale dla mnie piekna pamiatka na zawsze :)

Adanedhel - 1 Lipca 2007, 16:30

Dobrze elam, teraz tylko resztę wrzuć :D
Tomcich - 1 Lipca 2007, 16:31

elam resztę wyrzuć. Przynajmniej tam gdzie ja jestem. :mrgreen:
elam - 1 Lipca 2007, 16:40

hmmm jakies zdjecie z Tomcichem? :)

hijo - 1 Lipca 2007, 16:48

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jestem w domu :mrgreen: Dzięki Agi i Andrzejowi jestem już w domu - wielkie dzięki

Wielkie dzięki dla Gremlina za to, że się podjęła trudnego zadania spędzania z nami czasu :twisted:

teraz prawie 160 zdjęć do przejrzenia i może wieczorem coś wrzucę na sieć

elam - 1 Lipca 2007, 16:52

a reszte poprosze zipem i na maila ;P:
dareko - 1 Lipca 2007, 16:54

elam, co to za koraliki petaja sie temu dresowi przy nodze? :twisted:
elam - 1 Lipca 2007, 16:55

trzeba bylo przyjechac to bys obejrzal z bliska :twisted:

hijo, wrzuc cos z hotelu DZIAD :mrgreen:

Gustaw G.Garuga - 1 Lipca 2007, 17:05

Na ostatnim zdjęciu mam nadwagę ze 20 kilo :mrgreen: Czyżby lordoza rzeczywiście wywodziła się od lordów??
elam - 1 Lipca 2007, 17:07

eee a dobrze ci tak, bo ty niedobry jestes ;P:
wczoraj sama musialam sie z goscmi dwoic i troic, co oczywiscie wcale w ogole mi sie nie udalo i kicha byla :(
nastepnym razem, jak mi ktos nie pomoze .... 8) ;P:

Gustaw G.Garuga - 1 Lipca 2007, 17:17

A tam zaraz niedobry - zajęty! No a goście (przynajmniej w piątek) to samograje, momentami nas by w ogóle przy nich mogło nie być :wink: Następnym razem zapraszam na to górskie grodzisko tysiącpięćsetletnie. Mam nadzieję, że nie będziesz mściwa i pomożesz :wink:
elam - 1 Lipca 2007, 17:27

hijo,
jeszcze a propos niebieskiego szlaku - gdzies wczesniej, na 3ciej czy innej stronie tego tematu jest mapka turystyczna:
nie ma niebieskiego szlaku od Szyndzielni na dol, on sie zaczyna na przeleczy :)

joe_cool - 1 Lipca 2007, 18:20

Cytat
joe_cool - dziekuje za koraliki :)

proszę bardzo :D

elam - 1 Lipca 2007, 20:04

Gustaw G.Garuga napisał/a
goście (przynajmniej w piątek) to samograje, momentami nas by w ogóle przy nich mogło nie być :wink:

- niestety, w sobote bylo inaczej :( :cry: :oops:

Cytat
Następnym razem zapraszam na to górskie grodzisko tysiącpięćsetletnie.

- kolo zapory w Wapienicy? cool 8) fajnie tam jest. tylko wyjscie na Palenice - krociutkie ale strome ...

Cytat
Mam nadzieję, że nie będziesz mściwa i pomożesz :wink:

- hej, jasne, ze pomoge - ale, ale, to znaczy, ze glownym organiatorem bedziesz TY ? :mrgreen:

dzejes - 1 Lipca 2007, 20:12

dareko napisał/a
elam, co to za koraliki petaja sie temu dresowi przy nodze? :twisted:


Dowiesz się, dowiesz... :twisted:

Warszawa jeszcze w drodze, zasiedzieli się odrobinę :)

No więc już jestem w domu i chciałbym podziękować wszystkim obecnym za świetny wyjazd, oczywiście Elam za pomysł i organizację, Tomcichowi, Agi i Andrzejowi, że pokonali setki kilometrów, by się spotkać (i jeszcze raz chciałbym powiedzieć, że ja naprawdę nie biję kobiet, a to był tylko wypadek! :| ), Hijo za współspanie w Ziadzie. Warswzawiakom zaś dziękuję ogólnie bez wdawania się w szczegóły, bo i bez tego są zbyt zadufani w sobie :twisted:

EDIT: No może mogę podziekować Rafałowi za nieustającą stymulację intelektualną i Uprzejmego Łosia :P

elam - 1 Lipca 2007, 20:14

doobre :)

to moze jeszcze wytlumaczysz mi, o co chodzi z tym pelikanem w awatarze u hijo, bo chyba mnie nie bylo juz, kiedy rozmawialscie (albo po prostu nie kojarze... ale raczej to pierwsze :D )

NURS - 1 Lipca 2007, 20:18

Znaczy się, dzejesie, tylko mnie nie lubisz... :twisted:
dzejes - 1 Lipca 2007, 20:19

Powstrzymam się może, bo mój udział w jego powstaniu był niezbyt duży. 8)

EDIT: Ach! Zapomniałem o NURSie! Cóż za f(t)opa!

elam - 1 Lipca 2007, 20:19

yyyy, ze co?

ech edytujecie posty, zanim wysle swojego :D

dobra, co z tym pelikanem???

NURS - 1 Lipca 2007, 20:22

Nawet faux w to pa :-)
Czuję się obraźnięty, porzuciłem Wrocław, żeby dojechać...

Agi - 1 Lipca 2007, 20:29

Piszę w czasie jazdy, więc na razie krótko.
Bardzo sympatyczne spotkanie z miłymi ludźmi (dzejes, wiem, że to był wypadek i ani przez chwilę się nie gniewałam):D
Dziękujemy za przyjęcie z otwartymi ramionami,
Hijo, pelikan z kostką brukową świetny :bravo
Zdjęcia i obszerniejsza relacja po powrocie do domu.

elam - 1 Lipca 2007, 20:31

hy? to ma cos wspolnego z historia z kostka brukowa i czolgiem ?

Nursie - Bielsko lepsze... ;)

Pako - 1 Lipca 2007, 20:32

Dzejes, bijesz kobiety?! :shock:
Jak możesz!

Kurde, nie wiecie nawet jak żałuję, że nie udało mi się być. Ale tak to bywa, że sesja przeszkodziła w Pakonie (jeszcze raz dzięki dla Elam, że zajęła ten termin, żeby ludzie ew przygotowani na Pakon na lodzie nie zostali), parę innych spraw dodatkowo uniemożliwiło zupełnie wzięcie udziału w FLIPie, czego załuję...

A teraz zdjęcia, kompromitujące! :twisted:

elam - 1 Lipca 2007, 20:48

ewentualnie przygotowani na Pakon :D hihi

a wiecie co, w sumie, to sie nam pogoda udala - na jutro zapowiadaja ponad 30 stopni. i bedzie... (a ja bede sie opalac obrywajac czerwone porzeczki, o :) )

no doobra, to czekamy teraz, az ktos ladnie zda relacje z 20tu krokow Rafala Kosika.
to bylo wydarzenie :bravo :mrgreen: ;P:

Agi - 1 Lipca 2007, 21:29

Jak dotrzemy do domu, Andrzej wrzuci film. Chyba, że Rafał będzie przekonująco protestował :wink: :mrgreen:
elam - 1 Lipca 2007, 21:30

:shock: jeeej ja protestuje, jesli mnie na nim widac :mrgreen:

wytnijcie mnie z kadru ;)

Adanedhel - 1 Lipca 2007, 21:31

Agi55, masz za to moje pełne poparcie. Jakby komuś filmik się nie spodobał gotów jestem Cię bronić z mieczem w jednej, spluwą w drugiej ręce :mrgreen: Tylko ujawnij taśmy prawdy :mrgreen:
Agi - 1 Lipca 2007, 21:33

Nikogo nie będziemy wycinać. Będzie to dzieło z gatunku "prawda czasu, prawda ekranu" ;P: :mrgreen:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group