To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Blogowanie na ekranie - Dunadan - "Daha Braha"

Dunadan - 31 Marca 2007, 12:04

Ixolite, pewnie masz rację... ale czasem tak sobie tylko myślę że to jednak od narodowości. Ot chwila słabości :mrgreen:
Dunadan - 1 Kwietnia 2007, 16:51

Tak sobie czytam na temat stosowania biotechnologii w leśnictwie i się dziwię - czego to ludzie nie wymyślą - strzelanie do komórek pociskami ze złota z napylonym DNA :shock:

A tak w ogóle to u mnie jest już 18 i ani jednego żartu nie przeczytałem, nie usłyszałem, nikt mi nie zrobił psikusa ani nic... co to w ogóle ma być? :evil:

Aha, wczoraj koleżanka miał imprezę urodzinową - fajnie było, kupę ludzi i w ogóle ale w końcu przyszli sąsiedzi i kazali skończyć imprezę - przynajmniej nie wezwali policji jak to często bywa. Tak czy siak impreza musiała się przenieść - zgadnijcie gdzie? :mrgreen: pierwszy raz w życiu posprzątałem swoje mieszkanie w 5 minut!!! ale potem było fajnie. Do nas też sąsiedzi przyszli ze skargą - nie jarzę Finów :shock:

elam - 1 Kwietnia 2007, 16:54

Dun, a ja cie wlasnie usmiercilam. na razie twoj trup spoczywa w bagazniku samochodu - nie wiem, jak sie go pozbyc... masz moze jakas sugestie?
Dunadan - 1 Kwietnia 2007, 16:55

Do lasu! a gdzieżby indziej :mrgreen:
Jesteś wielka Elam! :bravo

Dunadan - 18 Kwietnia 2007, 23:42

Troszkę zaniedbuję swój wątek blogowy... chyba się do tego nie nadaję zbytnio, jestem za mało konsekwentny :-/

Za 8 dni opuszczam Joensuu - miasto które w sumie zmieniło moje życie :D takiej masy wspomnień nie miałem chyba nigdy. Ale wszystko co dobre kiedyś się kończy. Tak więc chodzę teraz na każde imprezy i co tylko się da :D trzeba się wyżyć przed opuszczeniem swoich znajomych - już zacząłem się do wszystkiego przyzwyczajać.
Wczoraj byłem na koncercie Paprika Korps... tak, na koncercie polskiego zespołu :D w Jonesuu - hehe musiałem przelecieć taki kawał drogi żeby ich zobaczyć! nie znałem ich wcześniej. Koncert był GENIALNY!!! zespół gra coś co mógłbym określić jako progresywne rege... mieszanka klasycznego reggae z hard i progressive-rock'iem - coś wspaniałego... OK, koniec gadania lecą fotki:
(kliknąć - się powiększy)

1.


2.


3.


4.


Ehh... trochę mi smutno. Człowiek nabiera jakiegoś dziwnego złudzenia trwałości - obecny stan który odczuwamy będzie trwał wiecznie, bez względu czy to jest ileśc miesięcy czy kilka minut świetneych riffów gitarowych - ma się wrażenie że to jest niezmienne... coś w tym jest chyba bo przecież teraźniejszość nigdy się nie kończy - jest wieczna. Tylko niestety dana chwila nie jest. Tak więc *beep* - nie ma niezmienności chwili... najbardziej się to odczuwa kiedy chwila trwa włąśnie te miesiące.

Przygoda się kończy...

... zaczyna się druga! :twisted:

Tequilla - 21 Kwietnia 2007, 06:42

Coś o tym wiem Dunadanie.... W sumie też mam kupę wspomnień z Anglii i czasem chciałoby się wrócić ( co generalnie jeszcze nie jest niemożliwe :) - A wracasz do ojczyzny, czy gdzie indziej cię wywiewa?

Paprika Corps kojarzę z plkakatów, kiedyś miałem się nawet wybrać, ale jakoś nie wyszło. Ale skoro polecasz to nie omieszkam następnym razem...

Dunadan - 21 Kwietnia 2007, 11:03

Tequilla, mnie reggae nudzi. Ale ich muzyka... no jest po prostu super! przynajmniej na koncertach. Co innego że koncert na którym byłem był bardzo kameralny...

A wracam do Polski - choć moja drogą powrotne będzie trwała kilka dni, bo jadę samochodem przez kraje bałtyckie - będzie fajnie! ;-)
Co do przyszłych wyjazdów - mam zamiar robić magisterkę zagranicą - nie wiem co mi z tego wyjdzie ale może się uda :-)

Anonymous - 21 Kwietnia 2007, 11:39

Chętnie kolegę przywitam, tak po staropolsku: chipsami i piwem. :wink:
Dunadan - 21 Kwietnia 2007, 17:50

krisu, z przyjemnością. Jak się ustatkuję z czasem to zorganizuję jakieś spotkanie Tomaszowskiego Klubu Fantastyki który nie istnieje :mrgreen: ale swego czasu istniał...
Anonymous - 21 Kwietnia 2007, 18:37

Lepiej najpierw odwiedź SKOFĘ, będziesz gościem honorowym i przywitamy Cię entuzjastycznie specjalnym drinkiem dla takich honorowych gości. :twisted: :wink:
Dunadan - 21 Kwietnia 2007, 18:38

Miria, aż się nie mogę doczekać - dzięki za uwagę ;-) Ale najpierw będę musiał pozałatwiać najważniejsze sprawy - jak wspomniałem nie wiem ile będę w Wawie. A SKOFY kiedy są zwykle organizowane?
Anonymous - 21 Kwietnia 2007, 18:43

Zwykle jak komuś przyjdzie do głowy, że możnaby sie spotkać. :wink: Ale dość regularnie, co miesiąc-dwa, więc prędzej czy później skończa Ci się wymówki. ;P:
Dunadan - 21 Kwietnia 2007, 18:51

Miria, ty mnie bardzo źle rozumiesz - nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym się z wami spotkać! tylko niestety warunki mi nie pozwalają... nie mieszkam w Wawie :-/ Ale jak już będę mieszkał... :twisted:
Anonymous - 21 Kwietnia 2007, 19:03

Na szczęście nie znasz składu naszego drinka. :wink: Ale Aziemu nawet smakował. :mrgreen:

Myślę, że do pażdziernika SKOFĘ dociągniemy, więc prędzej, czy później. :wink:

Dunadan - 21 Kwietnia 2007, 19:33

Jak to do października dociągniecie... a co potem?!... :shock:
Ixolite - 21 Kwietnia 2007, 19:37

Potem będzie koniec świata, ruchawka i pożoga :mrgreen:

EDIT: niekoniecznie w tej kolejności i niekoniecznie tylko w tym zakresie :lol:

Anonymous - 21 Kwietnia 2007, 19:38

Dunadan napisał/a
krisu, z przyjemnością. Jak się ustatkuję z czasem to zorganizuję jakieś spotkanie Tomaszowskiego Klubu Fantastyki który nie istnieje ale swego czasu istniał...
OK. :D
elam - 13 Maj 2007, 15:28

hej Dun, dawno nic nie wrzuciles :) a ja bardzo lubie twoje zdjecia, nawet przegladalam ostatnio forum fotografii przyrodniczej - niektore naprawde imponujace...
Dunadan - 13 Maj 2007, 20:03

Dzięki wielkie Elam:D ostatnio jakby tak mniej czasu o czym ci wspominałem... chciałem zrobić taką małą relację z mojej podróży ale... no jeszcze może zrobię :) Ciągle robię różne fotki i ciężko jest mi znaleźć czas na to by się nimi zająć. A ja lubię nad każdym zdjęciem posiedzieć i dopieścić. Na szczęście nie jestem jakiś zboczony jak niektórzy moi znajomi ( nie koniecznie z fotoprzyroda.pl ) którzy potrafią siedzieć całą noc nad jednym zdjęciem i babrać się w fotoszopie :D ( taki program do obróbki fotek ). Niemniej zajmuje to trochę czasu...

a tak apropos ( tzn. kompletnie nie apropos ale... tak się chyba mówi, nie? ) - jutro jadę do Wawy :-) co prawda będę miał ciut załatwiania ale znajdzie się chyba wolna chwilka - niestety jadę na kilka dni :-/ Przede mną zaczyna się trudny okres - robienie praktyk, prawa jazdy, zaliczenie egzaminów z przedmiotów których nie studiowałem i pisanie pracy inżynierskiej na raz :twisted: ale, nie każdy jest Dunedainem :mrgreen:

OK żeby nie było za dużo gadania - kilka fotek miłych dla oczu :-) Zrobione wszystkie w arboretum w Rogowie - byłem tam kilka dni temu by odwiedzić kolegów ze studiów którzy akurat mieli tam terenówki. Działo się, oj działo :mrgreen: znowu dałem się nabrać na picie bimbru w Rogowie - nigdy tego nie róbcie. Ale mimo sił wątłych po trudnym wieczorze udało mi się zrobić kilka fajnych fotek, głównie kwiatków - Rogów jest piękny!

Azalia - sporo ich tam, już przekwitają:


Kalina - nie pamiętam gatunku, ale jakiś egzotyczny


Goryczka klusjusza - chyba najpiękniejszy kwiat jaki tam widziałem - trudno zrobić mu dobre zdjęcie bo jest dość duży i słabo się mieście w głębi ostrości...


Bagno:


Niezapominajki:


Jakaś wodna roślina:


Metasekwoja:


a teraz trochę zwierzątek:
Pszczoła odlatuje:


Żaba:


Tradycyjnie: warto kliknąć na zdjęcie :-)

elam - 13 Maj 2007, 20:37

ojej, przepiekne ! :bravo
pszczolka uchwycona, kiedy zaciera lapki, jakby o cos prosila
zaba jakby pozowala specjalnie do zdjecia;
azalia, niezapominajki i wodna roslinka - :bravo

oj, cos czuje, ze w przyszlym tygodniu w moim biurze pojawia sie nowe tapety na komputerach... oczywiscie; jesli wyrazasz zgode na kopiowanie i rozpowszechnianie .. ;)

Anonymous - 13 Maj 2007, 22:07

Dunadan, a do kiedy siedzisz w Wawce?
Dunadan - 13 Maj 2007, 22:26

Elam, jasne, możesz ich użyć do ozdabiania pulpitu - będzie mi bardzo miło :-)

Mirio, od jutra :) ale tylko na chwilkę pozałatwiać parę spraw i zobaczyć co mi tam na uczelni powiedzą - jak będę na dłużej to dam znać ;-)

Anonymous - 13 Maj 2007, 22:27

No spróbowałbyś nie dać. :twisted:
elam - 13 Maj 2007, 22:32

Dun, zostaniesz slawny na cale 4te pietro biurowca Fiat services w BB :mrgreen:
Dunadan - 13 Maj 2007, 22:41

hehe, od takich rzeczy się zaczyna :wink: ej, a w Fiacie nie potrzebują fotografa? :mrgreen: ale BB to trochę daleko :-/
Selithira - 13 Maj 2007, 23:53

Śliczne zdjęcia :) Azalia podobna do mojej, ale pewnie ładniejsza, a goryczka... one naprawdę mają taki piękny kolor? :shock: :D
Agi - 14 Maj 2007, 00:07

Dunadan, bardzo ładne zdjęcia, szczególnie żabka :)
Dunadan - 14 Maj 2007, 06:30

Selithira, naprawdę mają taki kolor :) fotka nie była podkręcana, tylko odrobinę kontrast ale w sensownych granicach ;-)
Agi55, dzięki wielkie :-)

Dunadan - 14 Maj 2007, 17:45

Łojezu... pojechałem na uczelnię załatwiać sprawy... popierwsze kupiłem sobie to: http://www.merlin.com.pl/...t/1,455671.html czyli Collins Birds Guide - najlepszy 'przewodnik po ptakach Europy i okolic' na świecie. Jestem BARDZO z niej zadowolony!
Po drugie - pozałatwiałem sprawy :D a przynajmniej część - będę miał zaliczoną ok. połowę przedmiotów z tego roku, co byłem w Finlandii - drugą połowę muszę zaliczyć za rok lub jeszcze w tym semestrze :D MOże być mały hardkor ale da się radę ;-) Muszę jeszcze pogadać z całą masą proiwadzych zajęcia czy mi pozwolą zaliczać egzaminy eksternistycznie - bez zajęć - możliwe że to samobójstwo ale chociaż spróbuję...

PS Krisu, co ty myślisz o tym by się jakoś zejść? można by zebrać ekipę z byłego 'klubu' fantastyki w TM... nie wiem co z tego wyjdzie, pewnie nic :mrgreen:

Anonymous - 14 Maj 2007, 20:55

Nie ma problemu, można coś wymyślić i się spotkać. Nie zakładaj z góry, że się nie uda. Pogadaj z ludźmi. :wink:
A co do fotek, to powiem. że masz chłopie talent. Tylko nie popadaj w zbytni samozachwyt. Ja próbowałem się zarazić, ale coś nie poszło. Chodziłem nawet na koło fotograficzne, ale instruktorów mieliśmy do bani. Przeważnie wywoływaliśmy zdjęcia, a w plenerze byliśmy raz. Potem próbowałem sam wywoływać, za parę groszy kupiłem aparat (smiena8m, proszę się nie śmiać, to było dawno) i z kumplem na spółkę wyłowawczy sprzęt do czarnobiałych zdjęć. Ale nie szło nam za dobrze. :|



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group