To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Summa Technologiae - SETI@home

mawete - 2 Lipca 2006, 15:04

heh... :D
Pako - 2 Lipca 2006, 16:51

Heh... a u mnie to cienizna. Albo komp taki kiepski albo sam nie wiem co...
A bo wy z ufo spiskujecie, ja i Iszkariot, dwaj uczciwi rycerze światła :P ;)
Heh... pozarażam złomy kumpli, będą liczyli dla mnie :mrgreen: (jak sie uda ;) )

NURS - 2 Lipca 2006, 18:29

QCF
Zamówienia na książki na priva poprosze, bo się pogubię. Z adresami snailowymi.

joe_cool - 2 Lipca 2006, 19:26

ja dzisiaj zdobyłam pierwsze 32 kredyty. matko, jaka dumna z siebie jestem. QCF!!!
mawete - 2 Lipca 2006, 23:15

Gratulacje :D QCF!
NURS - 3 Lipca 2006, 00:33

QCF, jak tak dalej pójdzie, w 2030tym będziemy w pierwszej setce :-)
Harkonnen2 - 3 Lipca 2006, 08:02

No wreszcie też się wpiszę! A co! QCF! Pędzę jak burza i niedługo znajdę tych wstrętnych mackonogich. A wtedy oj się będzie działo... ;) QCF!


PS. a pędzę zwykle na strychu ;)

NURS - 3 Lipca 2006, 10:37

Popatrz, Harkonen2, jakie te losy podobne. Ja za to pędzę na strychu :-)
Witam i zapraszam kolejnych nieustraszonych prockodajców.
Galareta czeka
Trzęsie się z daleka
Hu hu ha, hu hu ha
Galaktyka zła!

Ixolite - 3 Lipca 2006, 14:47

No nieee, galareta sie na mnie uwzielaaa! Juz 3 bledy w obliczeniach, 370 punkotw w pendingu i jedno z zadanek za 0,01 kredyta! Co tu sie dzieje!?

A wlasnie, troche chyba przegapilem, a nie chce mi sie szukac, bo leniwy jestem - jak to z tymi ksiazkami jest?

GAndrel - 3 Lipca 2006, 18:23

Ixolite, jaką twój procesor ma temperaturę?
Ixolite - 3 Lipca 2006, 19:51

nie wiem, ale bledy to nie od przegrzania :)

Jeden blad sie zrobil jak wielgachnego rar'a rozpakowywalem, a drugi w jakichs podobnuch okolicznosciach

GAndrel - 3 Lipca 2006, 19:58

Ale wiesz, że takie operacje nie powinny generować błędów?
Ixolite - 3 Lipca 2006, 20:12

ale moga :)

chyba po prostu troche przesadzilem z obciazeniem proca/pamieci, a z tego co sie orientuje to BOINC dosc drazliwy jest na punkcie poprawnosci obliczen.

GAndrel - 3 Lipca 2006, 20:35

Na Twoim miejscu jednak postarałbym się sprwdzić sprzęt. ;> Skoro nie procesor to pamieć. Błędy w obliczeniach nigdy nie sa dobrym obajwem.
Co to za komputer, który nie może dłużej popracować pod pełnym obciążeniem, bo błędy w obliczeniach robi?

Ixolite - 3 Lipca 2006, 20:39

Toz on non-stop pracuje :D

Tylko ze jak oprocz BOINCa dziala torrent, tlen, photoshop, bridge, opera, IIS, smartftp, steam, drugi uzytkownik zalogowany rownoczesnie i jeszcze do tego dorzucam wielkiego rara do rozpakowania to sie nie dziwie, ze mu sie moze czknac przy tych obliczeniach :)

GAndrel - 3 Lipca 2006, 21:43

Nie chcę Cie martwić, ale obstaję, przy swoim. To nie jest dobry objaw. Nie ważne jak długo komputer pracuje. Nie ważne ile zadań wykonuje. Ma być bezbłędny. Ineczej się po prostu nie nadaje do pracy naukowej.
NURS - 3 Lipca 2006, 21:58

Kurna, a ja mam 500 w pendingu, w tym 72 od początku dzialania
Ixolite - 3 Lipca 2006, 22:10

Heh, I NURSa galarety juz dopadly :mrgreen:

GAndrel: caly dzien dzis proc na 100% obciazony, temperatura teraz ok. 54-56 stopni, mierniki na plycie i na karcie graficznej pokazuja ok. 45 stopni temperatury otoczenia... Nie mam jak temperatur pamieci sprawdzic, ale nie sadze, zeby sie grzaly.

EDIT: aa, ja na windowsie jade :D to tez moze byc jakas przyczyna

NURSie: powiedz mi prosze, jak to z tymi ksiazkami jest? Bo przegapilem wyjasnienia.

NURS - 3 Lipca 2006, 22:22

Jak wszyscy się określą to ja je wyślę. Zgłoszenia na Priv. Może, zeby było uczciwiej, to każdemu, kto nabija punkty w zespole ksiązkę wyślę? Powiedzmy za przekroczenie granicy 500 punkcików, bez ograniczenia czasu książeczka, bo inaczej prenumeraty będą tylko dla tego samego, najszybszego, albo dwóch.

A gdzie sie te temperatury sprawdza?

Ixolite - 3 Lipca 2006, 23:04

mozna w biosie, mozna spod windowsow roznymi programami

http://www.almico.com/speedfan428.exe -> darmowy (ale czujniki nie sa opisane, ktory jaka temperature mierzy)
http://www.stvsoft.com/ -> 21 dni bez rejestracji
http://www.pcworld.com/do...fid,7309,00.asp -> darmowy, ale osobiscie nie sprawdzalem

EDIT: aha, a jaka ksiazke mozna wybrac?

GAndrel - 3 Lipca 2006, 23:09

Ixolite, problemy z pamięcią rzedko bywają związane z temperaturą. Kości moga być po prostu uszkodzone. Oby nie. Memtest86 polecam.
Winę na Windowsa zawsze można zwalić. ;)

Nurs, Ixolite napisze jak sprawdzać temperatury pod Windowsem. ;)
Ja użuwam xsensors i modułu temperature dla e17, ale one dla windy sa niedostęspne.

Ixolite - 3 Lipca 2006, 23:13

No patrze, ze NURS ma oba sprzeta pod kontrola WinBlows XP, wiec pod ten system zapodalem.

Pamiec mam ok. Wiem co sie robi jak pamiec nie jest ok :D Juz to przezywalem :)

joe_cool - 4 Lipca 2006, 10:43

Cytat
(...) każdemu, kto nabija punkty w zespole ksiązkę wyślę? Powiedzmy za przekroczenie granicy 500 punkcików, bez ograniczenia czasu książeczka(...)

:bravo godne to i sprawiedliwe :mrgreen:
tylko zanim ja te pińcet punktów nastukam, to wieki miną :( mój komp jest baaaaardzo wolny.

dareko - 4 Lipca 2006, 11:45

No to i ja sie przylaczylem do liczenia, tylko liczydelko liche :(
I zeby nie bylo, nie z powodu obiecanych nagrod tylko QCF :)

Selithira - 4 Lipca 2006, 12:12

Zaraz zainfekuję SETI kawiarenkę internetową :D QCF!
NURS - 4 Lipca 2006, 13:14

QCF bracia i siostry, QCF
No, jakiś wkład pracy własnej musi być. Uwierzcie mi, że to nie bedzie trwało długo. A nagroda za pracę cenna!
BTW witam się w klubie 0,01 % :-)

dareko - 4 Lipca 2006, 13:28

Nie bardzo wiem o co chodzi, policzyl mi jakies 2 pakiety ale za diabla nie moze ich odeslac :(

Jakis niekumaty jestem. Co znaczy QFC to sobie znalazlem ale co to jest klub 0.01%? :)

NURS - 4 Lipca 2006, 13:31

Klub 0,01% to taka grupa ludzi, którzy dostali tyle punktów za przeliczenie pliku :-)
A z odsyłaniem cierpliwie, on sam sobie odsyła, ten program, bo to taka koncepcja jest, słuszna koncepcja, żeby sam sobie radził. Tylko to trwa, jeden plik mi wisi od 25 czerwca.

Fidel-F2 - 4 Lipca 2006, 14:55

próbowałem się podłaczyś ale nie daje rady.
pytają mnie o jakieś proxy, proxy jeszcze inne , hasła, adresy projektu. Nie kumam tego

Tomcich - 4 Lipca 2006, 19:01

Jeżeli chcecie szybciej odesłać przeliczone próbki, to w menadżerze na zakładce Projekty należy kliknąć Zaktualizuj. Wszystkie zakończone zadania zostaną zaraportowane.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group