To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Dr House - HOUSE M.D.

magda2em - 3 Wrzeœśnia 2009, 10:13

KLIK Tu lista co i kiedy się zaczyna. A dwa dni przed Hałsem wracają Kości :mrgreen:
Pako - 3 Wrzeœśnia 2009, 10:40

:bravo yeah! Zapowiada się ciekawy wrzesień i dalsze miesiące :D
I jeszcze Big Bang Theory, nice :)

ihan - 16 Wrzeœśnia 2009, 21:48

House'owi rośnie konkurencja - detektyw jest uroczy.
Witchma - 16 Wrzeœśnia 2009, 22:21

ihan, bo ja wiem, czy konkurencja... oni się razem tak ładnie komponują :)
Virgo C. - 20 Wrzeœśnia 2009, 19:09

Dzisiaj premiera 6 sezonu i zdaje się od razu dwa odcinki mają być :mrgreen:
Iwan - 20 Wrzeœśnia 2009, 20:06

Virgo C., na AXN?
Virgo C. - 20 Wrzeœśnia 2009, 20:10

FOX
Iwan - 20 Wrzeœśnia 2009, 20:17

o właśnie na 2 leci :D
Jaden Kast - 20 Wrzeœśnia 2009, 20:47

E..., a premiera 6 sezonu nie jest przypadkiem jutro (w amerykańskiej telewizji) i we wtorek w źródłach "legalnych inaczej".
Virgo C. - 20 Wrzeœśnia 2009, 20:54

Faktycznie jutro, chociaż tam gdzie sprawdzałem jako data premiery był podany 20 września. Ale już w reklamach jest 21, właśnie sprawdziłem.
Jaden Kast - 20 Wrzeœśnia 2009, 22:57

Chyba największa lista seriali z datami emisji, w dodatku przejrzyście urządzona jest tutaj.

Jeszcze apropo twojego wcześniejszego posta. Pierwszy odcinek szóstego sezonu będzie odcinkiem dwugodzinnym (czyli de facto jakieś 1:20). Nie będzie dwóch pod rząd :wink: , to tak dla tych którzy lubią, żeby im się wszystkie numerki zgadzały.

Homer - 21 Wrzeœśnia 2009, 00:38

I tak znając życie będzie miał numerację s01-s02. Mam nadzieję, że nie pomyliliście infa z 'Heroes' bo tego ma lecieć 2 na początek i też w ten sam dzień.
Agi - 21 Wrzeœśnia 2009, 11:30

Cytat
Hugh Laurie rozważa pożegnanie z serialem Doktor House, ponieważ symulowanie kalectwa głównego bohatera zaczyna szkodzić jego zdrowiu.

Reszta tu .

shenra - 21 Wrzeœśnia 2009, 11:32

House bez House'a :shock:
rysiull - 21 Wrzeœśnia 2009, 11:33

może będzie House Jr ? ale na poważnie nie wyobrażam sobie Housa bez Lauriego
Jaden Kast - 21 Wrzeœśnia 2009, 13:45

Jeżeli Lurie będzie chciał odejść z House'a to dobrze. Idealny sposób na zakończenie serialu, bez wchodzenia w etap drastycznie spadającej oglądalności Chociaż nie myślałem, że będzie to rozważał ww. powodu. Po prostu fabuła serialu dla mnie osobiście ma się ku końcowi i powinni ją zamknąć w 1-2 sezonach. Tzn. House, albo dokończy zmianę swojego charakteru i sposobu bycia, było ją widać szczególnie w sezonie 5, albo popadnie całkiem w alienację, apatię (może nawet chorobę psychiczną). Tak czy owak serial nie będzie miał już do zaoferowania nic ciekawego, bo, przynajmniej moim zdaniem, przypadki medyczne ostatnio są coraz mniej ciekawe, a ciąg diagnoza-badanie-kolejna diagnoza robiony na jedno kopyto.
Także chciałbym, żeby Hugh Laurie okazał się jednym z tych aktorów, którzy sami wiedzą kiedy odejść.

Ozzborn - 21 Wrzeœśnia 2009, 14:15

Popieram. Za to nie miałbym nic przeciwko, żeby wtedy powstał serial o losach dzielnej i ponętnej doktor Trzynastki :mrgreen:
illianna - 21 Wrzeœśnia 2009, 15:48

Agi napisał/a
Cytat:
Hugh Laurie rozważa pożegnanie z serialem Doktor House, ponieważ symulowanie kalectwa głównego bohatera zaczyna szkodzić jego
może mógłby kuleć na inną nogę :mrgreen: albo na obie to by go na wózku wozili ;P:
hrabek - 21 Wrzeœśnia 2009, 15:53

Niech w siódmym sezonie odstawi vicodin i jedzie na metadonie, to go nie będzie noga boleć i nie będzie problemu ;)
Jaden Kast - 21 Wrzeœśnia 2009, 21:53

Ozzborn napisał/a
Popieram. Za to nie miałbym nic przeciwko, żeby wtedy powstał serial o losach dzielnej i ponętnej doktor Trzynastki :mrgreen:


Ozzborn ja się pod tym podpisuję wszystkimi mackami. Tylko, żeby to był prequel, bo odkąd się z Foremanem związała, to zbyt spokojna jest :wink:

Homer - 22 Wrzeœśnia 2009, 14:11

House 6x1_2

Spoiler:

Montserrat - 22 Wrzeœśnia 2009, 14:36

Zaczyna się piękny czas powrotu seriali. I wyrzutów sumienia, bo co prawda z Housem i Bones jestem na bieżąco, ale Dextera dopiero zaczynam, Lie to me planuję, a tu jeszcze Californication...

illianna napisał/a
albo na obie to by go na wózku wozili ;P:

A to zacny pomysł :) Ile powodów do narzekań! Ale mam nadzieję, że House nie będzie dłuższy niż tak 7-8 sezonów (a może nawet i na szóstym...?), żeby nie zdążył się popsuć (a i w 5 momentami tendencje spadkowe były). Byle zakończenie było dobre i logiczne.

nureczka - 22 Wrzeœśnia 2009, 16:56

Ozzborn napisał/a
Popieram. Za to nie miałbym nic przeciwko, żeby wtedy powstał serial o losach dzielnej i ponętnej doktor Trzynastki :mrgreen:

A ja jej jakoś nie lubię. "Nie lubię" w znaczniu "jest mi całkowicie obojetna". Cameron lubię, a 13 do mnie nie przemówiła.

Ozzborn - 23 Wrzeœśnia 2009, 13:23

Ja "lubiałem" Cameron, ale wolę 13 odkąd się pojawiła ;P: Cameron jest trochę ciapowata - choć w pewnym momencie się nieźle wyrobiła.
dzejes - 23 Wrzeœśnia 2009, 13:26

Pfff. Cameron wygrywa z nową pod każdym względem. Urody też.
Logicznym zamknięciem ciągu kobiet w zespole powinna być ona.

Virgo C. - 23 Wrzeœśnia 2009, 13:30

Ozzborn napisał/a
Cameron jest trochę ciapowata

Sam jesteś ciapowaty ;P:

@dzejes
Link nie działa

dzejes - 23 Wrzeœśnia 2009, 13:32

SOA#1
Ozzborn - 23 Wrzeœśnia 2009, 13:53

dzejes napisał/a
Cameron wygrywa z nową pod każdym względem. Urody też.

Też tak na początku myślałem, ale po kilku(nastu?) odcinkach stwierdziłem, że jednak 13, bo Cameron jest zbyt urocza ;)

Montserrat - 23 Wrzeœśnia 2009, 23:03

Cameron lepsza, o niebo :) Choć 13 nie jest aż taka zła.
Ale piany na ustach dostaję, jak widzę Cuddy. No nie mogę kobity ścierpieć.

Witchma - 23 Wrzeœśnia 2009, 23:06

Cameron jest nie do zniesienia z tą swoją postawą matki Teresy i męczennicy.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group