To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - NURS-con podczas Polconu 2007 (31.08.2007 20:00 Paradox)

Lu - 2 Czerwca 2007, 23:37

Adanedhel napisał/a
Hmm, patrząc, jak przybywa osób, jeszcze się okaże, że impreza zacznie konkurować z Polconem :) ;P:


Adan... wiadomo przecież że nie na Polcon zjeżdżamy się do Warszawy, tylko na Nurscon. Ja na ten przykład jeszcze nie wykupiłam akredytacji konwentowej i zastanawiam się czy w ogóle jest sens...

dzejes - 2 Czerwca 2007, 23:38

To dokładnie tak jak ja.
Studnia - 2 Czerwca 2007, 23:52

Sign me Up!! Or something... A zresztą łotewer... Znaczy się wpiszcie mnie na listę... Za blisko mam żeby się nie pojawić.
Rafal Kosik - 3 Czerwca 2007, 01:05

Ale też i nie narzekajcie tak strasznie na Polcon, bo narzekając na zasady podkopujemy największy polski konwent.

R.

Anonymous - 3 Czerwca 2007, 01:14

Mi tam kalafiorem Polcon zwisa, bo i tak wiem,że mnie nie będzie, ale nie zniechęcajcie tych, co chcą przyjechać.
NURS - 3 Czerwca 2007, 01:19

Kto zechce, na Polconie bedzie, kto nie zechce, nie będzie. Ja żadnych przymusów nie mam zamiaru stosować, NURScon to impreza dla przyjaciół SFFH w godzinach nie kolidujących z samym końwentem. Jak w zeszłym roku, w Lublę.
Lu - 3 Czerwca 2007, 01:19

Rafal Kosik napisał/a
Ale też i nie narzekajcie tak strasznie na Polcon, bo narzekając na zasady podkopujemy największy polski konwent.


Rafale, skoro prosisz......
w życiu nie rzeknę słowa przeciw polconowi 2007. Ale czy mogę głosić że akredytacji nie wykupię ?

Anonymous - 3 Czerwca 2007, 01:23

NURS, a czy ja coś amputuję? :roll:
NURS - 3 Czerwca 2007, 01:26

A to nie była zdrowa ręka fandomu? :-)
NURS - 3 Czerwca 2007, 01:27

A poważniej, nie chcę, żeby ktoś to odebrał, jako próbę rozbijactwa.
Anonymous - 3 Czerwca 2007, 01:35

NURS napisał/a
A to nie była zdrowa ręka fandomu? :-)

Nie wiem, sekcja wykaże.

NURS - 3 Czerwca 2007, 01:37

jako stolarz wiesz, jak nazywa się ta maszyna, co jak wilk w miesnym przemysle działa, tylko do drewna służy. DNA tylko można zbadać po takiej operacji :-)
Anonymous - 3 Czerwca 2007, 01:56

Kurka, NURS, czasem jak coś napiszesz, to aż mnie ciarki przechodzą... Prawdziwy wirtuoz zbrodni. ;P: To się młyn nazywa.
NURS - 3 Czerwca 2007, 02:01

Otóz to, na Fargo używali go do pozbycia się ofiary i to mnie za serce ujęło :-)
Kruk Siwy - 3 Czerwca 2007, 10:03

Znaczy już serca nie masz... no nareszcie wiadomo NURS Bez Serca jest.
joe_cool - 3 Czerwca 2007, 10:44

eeee.... no i gdzie ta lista w pierwszym poście wątku? no bo niby miała być, jak się więcej osób zgłosi... czy jeszcze się zgłosiło za mało? ;P:
mawete - 3 Czerwca 2007, 11:58

1. NURS,
2. Orbit,
3. gorim1,
4. mawete,
5. Ixolite,
6. Romek P.,
7. Adanedhel,
8. joe_cool, :?:
9. Pako,
10. Lu,
11. Miria,
12. Bernhard,
13. Kasia Kosik,
14. Rafał Kosik,
15. Sosnechristo,
16. Tomcich,
17. dzejes,
18.

Jak narazie jest tutaj - NURS leniwy jest i Mu się uaktualniać nie chce - zwalił to jak na razie na mnie :mrgreen: - ja w pierwszym poście nie będę mógł zmieniać. Kruk Siwy: Wybieracie się we trójkę?

gorim1 - 3 Czerwca 2007, 12:19

wygląda to ciekawie zobaczymy na ilu osobach się skończy
ja na polcon idę bo akredytację już mam wykupioną dwa miechy temu powoli zaczynam żałować

Studnia - 3 Czerwca 2007, 12:26

mawete... Ekhem... :roll:
Kruk Siwy - 3 Czerwca 2007, 12:57

Nie wiem. Na Polcon to pewnie wpadnę na jeden dzień, ale to jeszcze trzy miesiące. Nie planuję tak daleko...
NURS - 3 Czerwca 2007, 13:00

Ale ty miejscowy jesteś, to chyba problemu z dojazdem nie bedziesz miał :-)

Lista jest w pierwszym poście.

Czarny - 3 Czerwca 2007, 13:10

Nie wiem czemu miłośnicy fantastyki cieszą się z tego (wręcz są dumni chyba niektórzy), że najważniejsza nomen omen impreza w branży będzie kiepska i wolą wybrać się na popijawę w gronie kumpli (nie ujmując nic NURS-conowi) niż na Polcon. NURS wg mnie to organizujesz jednak imprezę konkurującą z Polconem, bo wg początkowych zamysłów wszyscy tu gremialnie wybierali się na Polcon, a teraz Polcon to wiocha lepiej iść na piwo z NURS-em. Ja wybieram się na Polcon, jeśli nie będzie mi to kolidowało zajrzę na NURS-con, który jest tylko poboczną okazją spotkania znajomych z forum. Wyjazd do Warszawy od początku był wyjazdem na Polcon, teraz widzę, że niektórym powód się zmienił. Nie dziwne, że konwenty umierają. Brawo polscy miłośnicy fantastyki :evil:
NURS - 3 Czerwca 2007, 13:23

Defetyzujesz Czarny, impreza jest robiona po godzinach konwentowych, czyli w czasie wolnym, żeby nie było problemu. Dla tych, którzy na konwent jadą i dla tych, którzy na nim z różnych przyczyn nie bedą, żeby mogli razem pogadać przy miłej atmosferze.
Konwenty umieraja nie dlatego, ze miłośnicy fantastyki są źli, ale z zupełnie innych powodów.

Kruk Siwy - 3 Czerwca 2007, 13:26

Nie wiem czy impreza będzie kiepska, mam nadzieję, że dla fanów będzie wręcz znakomita. Ale przymusu bycia na Polconie chyba jeszcze nie ma? A może o czymś nie wiem?
mawete - 3 Czerwca 2007, 14:24

Czarny: ja na Polcon nie wybieram się:
1. z powodów czysto osobistych,
2. nie podoba mi się sposób organizowania Polconu - w tym sposób traktowania Autorów.
3. nie podobają mi sie niejasności dotyczące przyznawanej tam nagrody.
I nie wmawiaj mi, że konwenty upadają dlatego, że fantaści na nie nie chcą jeździć - może lepiej zapytaj dlaczego nie chcą na nie jeździć.

Hubert - 3 Czerwca 2007, 14:46

Mnie proszę, póki co, ze znakiem zapytania trzymać na liście. Bo to jeszcze jest loteria... Niestety. :roll:
joe_cool - 3 Czerwca 2007, 14:55

ja też jestem z dużym znakiem zapytania, tłumaczyłam się na stronie dziesiątej.
dzejes - 3 Czerwca 2007, 15:15

Czarny - ja akurat od samego początku jojczyłem na Polcon w Wawie (mam świadków! :P ), natomiast pisanie, że ktoś się cieszy, bądź jest dumny - to już przeginka i tego komentować nie mam zamiaru.
Anonymous - 3 Czerwca 2007, 15:16

mawete napisał/a
2. nie podoba mi się sposób organizowania Polconu - w tym sposób traktowania Autorów.
3. nie podobają mi sie niejasności dotyczące przyznawanej tam nagrody.
Popraw mnie, ale to już nie są czysto osobiste powody.
A tak na serio, takie "nie idę na Polcon bo..." w Waszym wykonaniu to pusty i pretensjonalny gest, żeby nie powiedzieć foch. Nie mówię tu o autorach oczywiście, też nie podoba mi się sposób ich traktowania przez organizatorów, tylko o fanach.

Orbitoski - 3 Czerwca 2007, 16:01

Czarny napisał/a
Nie wiem czemu miłośnicy fantastyki cieszą się z tego (wręcz są dumni chyba niektórzy), że najważniejsza nomen omen impreza w branży będzie kiepska i wolą wybrać się na popijawę w gronie kumpli (nie ujmując nic NURS-conowi) niż na Polcon. NURS wg mnie to organizujesz jednak imprezę konkurującą z Polconem, bo wg początkowych zamysłów wszyscy tu gremialnie wybierali się na Polcon, a teraz Polcon to wiocha lepiej iść na piwo z NURS-em. Ja wybieram się na Polcon, jeśli nie będzie mi to kolidowało zajrzę na NURS-con, który jest tylko poboczną okazją spotkania znajomych z forum. Wyjazd do Warszawy od początku był wyjazdem na Polcon, teraz widzę, że niektórym powód się zmienił. Nie dziwne, że konwenty umierają. Brawo polscy miłośnicy fantastyki :evil:


Widzisz, to nie tak.
1. Nie uważam, ze bycie miłośnikiem fantastyki jest w jakikolwiek sposób tożsame ze wspieraniem fandomu, poszczególnych imprez branżowych, stron internetowych, czy nawet inicjatywy poszczególnych braci w fanostwie. Tymczasem, zestawienie ogromenj i wielkiej imprezy z rzeczona popijawą jest pewnym wyznacznikiem jakości.
2. Widzisz, przywykłem jednak to dtego, że zaproszenie na impreze pozostaje równoznaczne ze zrefundowaniem kosztów. Wiąże się to również z prosta prawdą, że za pewna pracę należy sie wynagrodzenie, a jesli jego zabraknie, to przynajmniej dobre słowo, tzw. wdzięcznośc. tu tego zabrakło. Nie słysząłem jeszcze o sytuacji, w której ktoś musi dopłacać za to, ze chce w czymś pomóc.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group