To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Dr House - HOUSE M.D.

marcolphus - 30 Lipca 2009, 07:52

Ostatnio żona mnie zmusiła do ponownego oglądania House'a - właśnie męczymy 5 sezon. Zmusiła, bo po drugim sezonie jakoś mi przeszło zainteresowanie tym serialem - przejadło mi się oglądanie ciągle tego samego - przypadek, próby jego rozwiązania i na końcu cudowne ocalenie. No i chamstwo House'a czasami mnie mocno irytuje - na miejscu Cuddy już dawno bym go z pracy wywalił...

Sezon 5 jest bardzo nierówny. Parę odcinków mi się średnio podobało, parę było świetnych... Zostało nam jeszcze 5 odcinków do obejrzenia, ale podglądnąłem końcówkę i trochę mnie rozczarowała - mogli to ciekawiej rozegrać. Ale nic to, wciągnąłem się na dobre i nadrabiam zaległości - sezon 4. W końcu jestem ciekaw jak się ta nowa ekipa pojawiła...

Karl - 30 Lipca 2009, 12:01

marcolphus, czepiasz się, on musi być chamski, jak każdy stereotypowy Szalony Naukowiec ;)
A końcówek się nie ogląda na początku, sam jesteś sobie winien...

Gwynhwar - 5 Sierpnia 2009, 21:26

Spoiler:

Virgo C. - 5 Sierpnia 2009, 21:33

Spoiler:

ihan - 9 Sierpnia 2009, 07:07

marcolphus napisał/a
No i chamstwo House'a czasami mnie mocno irytuje - na miejscu Cuddy już dawno bym go z pracy wywalił...


Przechodząc na poziom rzeczywisty, jako osoba mająca ostatnio kontakt ze służbą zdrowia w realu wolałabym wielokrotnie lekarza chamskiego, dla którego jestem przypadkiem do rozwiązania, ale który byłby w stanie mnie zdiagnozować prawidłowo i był w stanie widzieć organizm jako całość. I jeszcze był w stanie kompleksowo leczyć kilka schorzeń. Chamstwo, to naprawdę najmniej ważny aspekt jest :)

Karl napisał/a
on musi być chamski, jak każdy stereotypowy Szalony Naukowiec


:( nie ma dla mnie nadziei.

Karl - 9 Sierpnia 2009, 12:46

ihan napisał/a
Przechodząc na poziom rzeczywisty, jako osoba mająca ostatnio kontakt ze służbą zdrowia w realu wolałabym wielokrotnie lekarza chamskiego, dla którego jestem przypadkiem do rozwiązania, ale który byłby w stanie mnie zdiagnozować prawidłowo i był w stanie widzieć organizm jako całość. I jeszcze był w stanie kompleksowo leczyć kilka schorzeń. Chamstwo, to naprawdę najmniej ważny aspekt jest :)


Jak widać, szefostwo House'a patrzy na wyniki leczenia a nie jego maniery, choć to zawsze jest dylemat - chamstwo czy skuteczność?

ihan napisał/a
:( nie ma dla mnie nadziei.


Dlaczego?

Virgo C. - 17 Sierpnia 2009, 20:40

Cuda, cuda. Od 2 września TVP 2 rozpoczyna emisje piątego sezonu, w każdą środę i czwartek o 20:40 :)
Homer - 18 Sierpnia 2009, 17:24

I do tego wieść gminna niesie, że pierwszego tygodnia emisji, w czwartek puszczą aż dwa odcinki...
Witchma - 18 Sierpnia 2009, 18:08

Szał :D Na szczęście w niedzielę przenoszę się do bloków, gdzie jest telewizor :mrgreen:
Agi - 21 Sierpnia 2009, 20:57

Absolutnie odjechany odcinek. Szczególnie finał.
Gwynhwar - 21 Sierpnia 2009, 21:54

Dr House - sezon 6, odcinek 1.

Spoiler:

Homer - 22 Sierpnia 2009, 12:55

He, he, he - Ja tam nie mam zamiaru tego czytać :) .
Ziemniak - 22 Sierpnia 2009, 13:07

Homer, przeczytaj, warto :mrgreen:
Virgo C. - 22 Sierpnia 2009, 15:06

Też nie chciałem, ale właśnie skończyłem - rewelacja :mrgreen:
nureczka - 2 Wrzeœśnia 2009, 20:01

Zaraz idę oglądać. Na dwójce.
Iwan - 2 Wrzeœśnia 2009, 20:08

nureczka, i gzie ten Hałs? :D
nureczka - 2 Wrzeœśnia 2009, 20:19

20:40.
U mnie "zaraz" to tak do godziny. Bo ja powolna jestem. I mam dużą pracę wyjścia - jak każde ciało o dużej masie.

Iwan - 2 Wrzeœśnia 2009, 20:36

a chyba ze tak :D , ja myślałem ze o 20 poleci a tam jakieś głupoty
corpse bride - 2 Wrzeœśnia 2009, 21:49

a ja skończyłam właśnie 5. sezon. bu, smutno :(
nureczka - 2 Wrzeœśnia 2009, 22:38

ZDRADA!
Miał być V sezon, a dali powtórkę. Nowe odcinki dopiero od jutra.

Homer - 2 Wrzeœśnia 2009, 23:57

Zdrada! :)

Jedynie w internetowym programie pisze, że dzisiaj stary odcinek - za to jutro dwa nowe i jak patrzę na program na kolejny tydzień to będą lecieć dwa odcinki tygodniowo, jeden w środę i jeden w czwartek.

Ozzborn - 3 Wrzeœśnia 2009, 00:51

Homer napisał/a
w internetowym programie pisze

co robi? :wink:

hrabek - 3 Wrzeœśnia 2009, 09:34

No pisze. Mówi przecież. Tylko nie powiedział, kto pisze ;)
Ozzborn - 3 Wrzeœśnia 2009, 09:37

Tak podejrzewałem.

A ontopicznie: pamięta ktoś kiedy 6. seria wchodzi w Jułesej? Nie chce mi się szukać :P

hrabek - 3 Wrzeœśnia 2009, 09:47

Jakoś zaraz. Oglądałem zwiastuny, ale nie pamiętam. Jak nie w tym tygodniu, to chyba w przyszłym.
Ozzborn - 3 Wrzeœśnia 2009, 09:49

Huhu, to fajosko :)
magda2em - 3 Wrzeœśnia 2009, 09:56

6. seria zaczyna się 20 września.
hrabek - 3 Wrzeœśnia 2009, 09:57

O, no to skłamałem. Przepraszam. To dlatego, że ja też nie mogę się doczekać.
Ozzborn - 3 Wrzeœśnia 2009, 10:04

No szykuje się miły koniec września (akurat okolice moich urodzin) bo i Hirołsy się zaczynają. Ciekawe czy Californication też.
hrabek - 3 Wrzeœśnia 2009, 10:06

Ja się mocno zastanawiam, czy oglądać jeszcze Heroes. Trzecia seria mnie mocno znudziła. W dodatku poszła zupełnie nie w tę stronę, w którą bym chciał. A Sylar stał się praktycznie niepokonany. Chyba nie będzie mi się chciało tego oglądać.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group