To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - PSZCZYKON - PAZDZIERNIK 2007 ?

dzejes - 11 Wrześ¶nia 2006, 19:06

Ja tam dostosowywał się do nikogo nie będę i na dzikie ostępy nawiedzę o godz. 14.
Je¶li nikt się mn± nie zajmie - ucieknę w chaszcze i potem w "Fakcie" napisz±, że mamy w Polsce Yeti :lol:

Romek P. - 11 Wrześ¶nia 2006, 19:13

Aga, ty przewodnika po Zamku organizuj! :) impreza to jedno, ale może by co¶ przy okazji zobaczyć, nie tylko szklanice pełne pifska? :D
Aga - 11 Wrześ¶nia 2006, 19:44

Ależ proszę bardzo, zobaczę, co się da zrobić ;) Jeżeli tylko grupa wyrazi wolę, to możemy i¶ć i do zamku, i do starego ko¶cioła, rynek to wiadomo, a po drodze jeszcze będzie jedna z najstarszych szkół na ¦l±sku - znaczy, moja ;) Jest co ogl±dać.
dzejes - 11 Wrześ¶nia 2006, 19:45

Eee.... :roll: To ja może w te chaszcze... :twisted:
Romek P. - 11 Wrześ¶nia 2006, 19:55

Dzjejes, cykasz się? :D

Spokojnie, to tylko legendy, że w zamku straszy :-)

Aga - 11 Wrześ¶nia 2006, 20:20

No nie wiem... Ale Daisy wychodzi ponoć tylko po zmroku ;)
dzejes - 11 Wrześ¶nia 2006, 21:51

Tak, boję się ¶miertelnie :)
Boję się Agi biegn±cej z rozwianym włosem i krzycz±cej: "Szybciej, szybciej, za pięć minut zaczyna się pokaz wypalania glinianych garnków!" i nas próbuj±cych z rozwianymi jęzorami za ni± nad±zyć. :lol:

elam - 11 Wrześ¶nia 2006, 23:01

ja tez bede okolo 14tej
Tomcich - 11 Wrześ¶nia 2006, 23:33

Dzięki "ludziom dobrej woli" :wink: istnieje pewne prawdopodobieństwo, że pojawię się na spotkaniu. Kwestia dogadania pewnych detali. :D
elam - 12 Wrześ¶nia 2006, 00:08

o ile naprawde chodzi o dobra wole, hyhyhy :twisted: :mrgreen:

:wink:

NURS - 12 Wrześ¶nia 2006, 00:26

A moze by tak w tytule podać datę ewentualnego spotkania?
Aga - 12 Wrześ¶nia 2006, 15:10

Trza Gremlinka złapać ;)
elam - 12 Wrześ¶nia 2006, 17:57

moze PSZCZYKON ? :)
ale nie wiem, czy jeszcze moge edytowac swojego posta... chyba juz czas minal ..

ide sprobowac

Sandman - 12 Wrześ¶nia 2006, 18:30

Jak nic w ostatniej chwili nie wypadnie, to też Pszczykon mogę nawiedzić.
elam - 12 Wrześ¶nia 2006, 18:37

fajnie! zapraszamy Sosnowiec i okolice :)
Romek P. - 12 Wrześ¶nia 2006, 18:57

Elam, ty się dobrze zastanów, kogo zapraszasz, bo tu kiboli nie brakuje, a i ONR grasuje po lasach :)
Gustaw G.Garuga - 12 Wrześ¶nia 2006, 19:02

Moi drodzy!

Wykre¶lcie mnie z listy :( Od 22 wrze¶nia do co najmniej stycznia wszystkie weekendy mam zajęte... Dwie szkoły na przemian będ± troszczyć się o wypełnienie mi czasu wolnego. Wierzę, że i beze mnie będziecie się dobrze bawi... tfu, edukować z historii ziemi pszczyńskiej :wink:

Tomcich - 12 Wrześ¶nia 2006, 19:15

elam
Cytat
o ile naprawde chodzi o dobra wole, hyhyhy :twisted: :mrgreen:


:shock: Elam, wiesz co¶ o czym ja nie wiem :?: Chc± mnie ¶ci±gn±ć bo jaki¶ interes w tym maj±, :roll: a może zł± wolę maj±, na manowce chc± sprowadzić. :roll: Ale w takim przypadku to ja się nie boję. :twisted: Złego diabli nie bior±. :twisted:

A poza tym: :arrow:
Lecz ludzi dobrej woli
Jest więcej
I mocno wierzę w to
Że ten ¶wiat
Nie zginie nigdy dzięki nim
:mrgreen:

A wracaj±c do tematu to po rozpatrzeniu dojazdów mnie wychodzi, że 30 wrze¶nia dojadę do Pszczyny na godzinę 14:28. :D O ile wszystko dobrze pójdzie. 8)

Aga - 12 Wrześ¶nia 2006, 19:24

Szkoda, GGG. :( Może innym razem się uda...
mawete - 12 Wrześ¶nia 2006, 19:46

Tomcich: Ty co¶ piłe¶? [uprzejme zainteresowanie<mode_on>]
Tomcich - 12 Wrześ¶nia 2006, 19:50

mawete - z roboty wróciłem, czasem to starcza :mrgreen:
elam - 12 Wrześ¶nia 2006, 19:52

GGG, nie ma tak latwo, "nie przyjade" :)
postaraj sie, nie poddawaj sie,
i kobietom nie odmawiaj! :)

liczymy, ze cos wykombinujesz i na godzinke, dwie, wpadniesz. w koncu to rzut beretem...

Gustaw G.Garuga - 12 Wrześ¶nia 2006, 23:23

Zobaczymy - szczegółowy plan zajęć mam dostać niebawem, gdybym miał pracować np. w sobotę rano, to szansa jest...
elam - 13 Wrześ¶nia 2006, 00:05

i tak trzymac !!!!!

licze na ciebie, Gustawie/Dawidzie. zeby nie bylo, ze stolica slabo reprezentowana. a w sumie, moze sie okaze, ze milo sie nam poznac? (nie, zebym cos insynuowala, juz ktos szuka ogrodka :) )

NURS - 13 Wrześ¶nia 2006, 09:33

proponuje taka now± ¶wieck± tradycję, żeby w pierwszym poscie robić listę potwierdzonych uczestników. To pozwoli poustawiać parę rzecz urganizatorom zapewne, i łatwiej będzie obliczyć moce transportowe.
Ze swojej strony bede mógł przerzucic kilka osob z Katowiców do Pscyny, tylko trzeba bedzie sie dogadac co do czasu.

Gustaw G.Garuga - 13 Wrześ¶nia 2006, 11:15

Niewykluczone, Elu :)
Romek P. - 13 Wrześ¶nia 2006, 12:07

Gustaw G.Garuga:
Cytat
Niewykluczone, Elu :)


No, to i ja trzymam za słowo, bo też liczę na spotkanie z tob± :)

Nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale ro¶nie nam jedna z fajniejszych rzeczy - zaprzeczenie durnej tezie, że te wszystkie internety to tylko alienuj± ludzi i zamykaja w puszkach :) Bo nam to forum coraz intensywniej służy do spotkania się także w realu :)

Mnie się ta nowa ¶wiecka tradycja strasznie podoba.

Sandman - 13 Wrześ¶nia 2006, 12:07

Je¶li chodzi o transport to również mogę kogo¶ zabrać, okolice wiadome.
mawete - 13 Wrześ¶nia 2006, 12:14

A ja nie powiem do czego IMO podobna jest nazwa PSZCZYKON - wystarczy zabrać pierwsz± literę, a ostatni± zamienić na Ń :mrgreen:
dareko - 13 Wrześ¶nia 2006, 12:26

Cytat
Nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale ro¶nie nam jedna z fajniejszych rzeczy - zaprzeczenie durnej tezie, że te wszystkie internety to tylko alienuj± ludzi i zamykaja w puszkach Bo nam to forum coraz intensywniej służy do spotkania się także w realu


Sporo o tym rozmwaialismy na NURS-conie. W pelni sie zgadzam. Najbardziej zaskakuje mnie szybkosc z jaka ta tradycja sie rozwija :)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group