To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Numer 11 - 18.09.2006

MrMorgenstern - 7 Wrześ¶nia 2006, 08:05

Je¶li mowa o pasach cnoty, to dobry to wstepniak :D

Ta gra wstępna rozpala wyobraĽnię ale i trochę zasłone dymn± przypomina :)

Pobawię się w proroka i rzeknę, że na pewno Wegner nie zawiedzie ;)

NURS - 7 Wrześ¶nia 2006, 08:50

zobaczymy, jak sie sprawdzi w samym pi¶mie. Zgodnie z waszymi sugestiami pójdzie po małych przeróbkach, jako wstepniak.
Indy - 7 Wrześ¶nia 2006, 09:13

Z tego co zrozumiałem.... nie będzie żadny blasterów, satków kosmicznych itd. ?
NURS - 7 Wrześ¶nia 2006, 09:26

będ± :-) przynajmniej blastery.
MrMorgenstern - 7 Wrześ¶nia 2006, 09:27

A będ± miecze, topory, jucha...? :twisted:
NURS - 7 Wrześ¶nia 2006, 09:33

Hej... wiadra, tony, hektolitry.
Dunadan - 7 Wrześ¶nia 2006, 10:15

O, hehe tak! to swietny pomysl z tymi wstepnikami. NURS co ty na to zeby co miesiac byla inna forma? np. raz zeby bylo po staropolskiemu, potem w stylu jakiegos hard sci-fi, kiedy indziej np. wszystko okraszone klimatem horroru? :D
MrMorgenstern - 7 Wrześ¶nia 2006, 13:02

Dunadan:
Cytat
O, hehe tak! to swietny pomysl z tymi wstepnikami. NURS co ty na to zeby co miesiac byla inna forma? np. raz zeby bylo po staropolskiemu, potem w stylu jakiegos hard sci-fi, kiedy indziej np. wszystko okraszone klimatem horroru? :D


Dobry pomysł, ale od czego to uzależnić? Może je¶li numer byłby po¶więcony Horrorowi to wtedy zrobic wstęp ze wstawkami horroru? Tyle tylko, ze chyba rzadko SFFH jest po¶więcane poszczególnemu gatunkowi....

Dunadan - 7 Wrześ¶nia 2006, 14:04

A ja bym nawet od nietzchego nie uzaleznial... z tego co pamietam nie bylo zbyt wiele tematycznych numerow ( ot, kilka moze... ) - zazwyczaj NURs 'laczy style miesza gatunki, jak na imprezie trunki robi miksa ' jo!
ojejku, sie wczulem...

dareko - 7 Wrześ¶nia 2006, 14:34

NURS, ja bym wolal, zebys napisal nowy wstepniak w takim stylu. Ten juz czytalem :)
MrMorgenstern, Numery tematyczne to nie jest dobry pomysl. Jak juz NURS pisal w innym watku, to obniza sprzedaz.

Co do numeru, to zapowiada sie wysmienicie!!! Orbit i Madzik, oj bede mial dylemat co sobie zostawic na deser :)
Co do kolejnosci czytania to najpierw jest wstepniak, potem komiksy. Dalej leci szort i publicystyka. Potem opowiadania w kolejnosci odwrotnej do preferencji, czyli opowiadanie po ktorym spodziewam sie najwiekszej frajdy zawsze zostawiam na koniec :) Dzieki temu zabiegowi zawsze po lekturze jestem zadowolony :)

NURS - 7 Wrześ¶nia 2006, 14:45

Obawiam się, że formuła do¶ć szybko by się wyczerpała.
Indy - 7 Wrześ¶nia 2006, 15:22

O rany! Nowa mania...... po co się męczyć jak mozna normalnie pisać ? :mrgreen:
Nyala - 7 Wrześ¶nia 2006, 15:27

A mnie się te normalne i tak podobaj±, więc nie wiem po co je zmieniać. Jak wiadomo lepsze jest wrogiem dobrego. ;)
mawete - 7 Wrześ¶nia 2006, 15:32

A ja w temacie wstępniaka reprezentuję "tumiwisizm" :mrgreen:
Pako - 7 Wrześ¶nia 2006, 15:46

Ale od czasu do czasu można strzelić wstępniak inny ;) Dla różnorodno¶ci ;)
MrMorgenstern - 7 Wrześ¶nia 2006, 15:55

Wła¶nie, zawsze zaskakiwać - to się zawsze sprawdza :wink:
Indy - 7 Wrześ¶nia 2006, 16:23

No dobra niech wam będzie :D Ale będ± też normalne wstępniaki ?
bogow - 7 Wrześ¶nia 2006, 18:55

Może być... byle raz na pięć lat. ;) Od wstępniaka zaczynam lekturę każdego numeru. Gdyby stężenie "wstępniakowych" eksperymentów wzrastało, musiałbym przestawić się na inne teksty ;)
NURS - 8 Wrześ¶nia 2006, 01:57

Jak widać jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził :-)
Na pocieszenie 11 opek w numerze, 3 felietony, 2 rodiony i Max.

Pako - 8 Wrześ¶nia 2006, 07:53

2.... różne.... Rodiony? :twisted:
Indy - 8 Wrześ¶nia 2006, 08:09

Opowiadanie numeru.......... Nursowy wstępniak! :mrgreen:
Nyala - 8 Wrześ¶nia 2006, 09:36

Pozostaje tylko czekać na listonosza! :twisted:
Anonymous - 8 Wrześ¶nia 2006, 09:38

A nawet go ¶cigać! :twisted: (ciekawe, jakie tym razem będzie opóĽnienie w prenumeracie... :roll: )
NURS - 8 Wrześ¶nia 2006, 10:36

Czy kto¶ wie, kiedy ruszaj± w Polsce inne poczty, kiedy kto¶ skończy monopol PP?
Pako - 8 Wrześ¶nia 2006, 10:38

Fiu... jeszcze parę latek poczekasz, zanim w calej polsce pojawi się jaka¶ inna poczta, na razie widziałem nie¶miałe próby pojawienia się innych poczt, ale to głównie kurierskie przesyłki, zwykłych nie obsługiwali, także nic z tego nei wyjdzie raczej :/
Ixolite - 8 Wrześ¶nia 2006, 10:38

Zdaje się, że prywatna poczta jest w ¶wietle obecnych przepisów nielegalna - była jaka¶ afera z tym zwi±zana. Kto¶ założył prywatn± pocztę i np. urzędowe pisma w jakiej¶ gminie obsługiwał (taniej niż PP) i s±d bodaj stwierdził, że tak nie można... Nie pamiętam szczegółów, ale sprawa się rypła.
NURS - 8 Wrześ¶nia 2006, 10:40

Nie, ta poczta działa nadal. Chyba w Rybniku. A przepisy unijne miały otworzyć polski rynek dla wszystkich usługodawców. DP mialo tu wchodzic.
Indy - 8 Wrześ¶nia 2006, 10:42

Coż możemy zrobić.Trzeba czekać
NURS - 8 Wrześ¶nia 2006, 10:45

Przy okazji polecam założenie prenumeraty. Podwyżka odsunie się o rok.
Indy - 8 Wrześ¶nia 2006, 10:52

Znaczy że SFFH będzie droższy za rok ?


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group