To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Autostopem przez galaktykę - WOJNA KLONOW !!!

Słowik - 21 Kwietnia 2006, 12:14

O! Bo to była pętla w pętli w pętli :mrgreen: Nie ma to jak dobre polowanie z paroma zapasowymi pętlami.
Nie jest znowu tak źle, jasna strona Mocy jest przecież z nami 8)

Tengrom - 21 Kwietnia 2006, 12:23

Odział szybkiego reagowania imperjum poczuł smród palonego robota , z przerażeniem pomyśleli Commando Troper biedni rebelianci . nie możemy być gorsi musimy tez coś zniszczyć. Jak pomyśleli tak zrobili wybiegli na dach karczmy w celu znalezienia celu do zniszczenia. NA niebie jakby znak pojawił się statek lekko zgrzytający od razu w jego kierunku poszło wszystko co odział miał w ręku czyli broń plazmowa, butelki po alkoholach, białogłowy i puszka keczapu imperjalnego. Statek nie wytrzymał zmasowanego ataku zmęczył się i spadł z wielkim łoskotem na ziemie. Natychmiast został wysłany odział zwiadowczy w kierunku wraku statku. Oddział przybywszy do celu zobaczył wyłaniającą się z chmury dymu niewiastę. Dziesiątki wygłodniałych oczu spojrzało na księżniczkę
elam - 21 Kwietnia 2006, 12:39

ksiezniczka uniosla nieco rabek sukni, a zolnierze na widok jej ksztaltnych kostek zamarli w niemym zachwycie.
- ktory z was jest kapitanem? - zapytala wyniosle;

Tengrom - 21 Kwietnia 2006, 12:44

Żołnierze spojrzeli na kapitana. Kapitanie najpierw zgwałcić później zabić czy najpierw zabić później zgwałcić ? kapitan popadł w zadumę.
elam - 21 Kwietnia 2006, 12:50

i popadal coraz glebiej i glebiej az w koncu z ziemi wystawal juz tylko jego bialy helm, ktory ksiezniczka zgniotla pancernym butem.
- no to teraz ja jestem waszym kapitanem - rzekla z usmiechem. - baaaaacznosc! rownaj szereg! wyruszamy szturmowac palac Palpatina!

Indy - 21 Kwietnia 2006, 13:08

-Hurrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! Do ataku!!!!- Zauważam Księżniczke i o mały włos nie poćwiartowałbym jej moim mieczem świetlnym.
Anko - 21 Kwietnia 2006, 13:09

A po zapomnianym grobowcu Sitha snuł się dym... i mgła... i duch Sitha, który dziękował Ciemnej Stronie Mocy, że jest tylko duchem, więc nikt mu już nie przyleje mieczem świetlnym... I błagał Ciemną Stronę Mocy, by nikt grobowca nie odnalazł i zapomnianego w nim artefaktu, który był [*ściśle tajne*] oraz mógł [*tajne/poufne*].
NURS - 21 Kwietnia 2006, 13:16

Obhoncy ta planeta, poddhajcze sze! Mamy wielghi dzhalo wycelowany w wasza bazar! Kshienzniczki i rhoboty na zlom, reshta dho niewohla!
Kwapiszon - 21 Kwietnia 2006, 13:22

Freedom dla bladawców.
Indy - 21 Kwietnia 2006, 13:26

Nikt nie będzie miał Freedom!! Chyba że ty na głowie <uderza mieczme świetlnym>
dzejes - 21 Kwietnia 2006, 13:27

Galorbuouolpuu Duommoluumizwgu
Indy - 21 Kwietnia 2006, 13:32

tak tak ty Duo dostaniesz po głowie <podwójny cios w głowe>
Duke - 21 Kwietnia 2006, 13:45

W oddali Commando Trooper obserwował całą sytuacje przez wizjer swojej snajperki. widząc zamyślonego kapitana szturmowców też postanowił się zamyślić. Jak postanowił tak zrobił. Spodobało mu sie to więc zamyśił się jeszcze raz. W tym czasie księżnika wbiła kapitana w piasek. Trooper załadował pocisk ze sprężonym powietrzem i wstrzelił go pod nogi zasypanego kapitana, kapitan wystrzelony poleciał w powietrze obsypując księżniczkę piaskiem. Makijaż księżniki starł się, ksieżniczka z płaczem pobiegła do wraku szukać kosmetyczki. Szturmowcy zarechotali basem jak to tylko oni potrafią rechotać. Ukryty Commando też sie ukrycie uśmiechnął. w tym czasie koledzy Troopera ze sekcji Alfa postanowili że to oni będą piękni i gładcy ...
Anko - 21 Kwietnia 2006, 14:15

...więc dla zdrowia poszli zażyć kąpieli piaskowych (lub błotnych).
Duke - 21 Kwietnia 2006, 15:15

Comanndo Troper postanowił obejrzeć sobie TV
http://video.google.com/v...+parody&pl=true
to był pouczający i wruszający program. Commando Trooper postanowił dalej osłaniać dzielnych Storm Trooperów. Zwłaszcza że alderańska rezerwa była juz wypita. W tm czasie Zwłaszcza otworzył konserwę - był tam dobrze zakonserwowany Dark Trooper. Zwłaszcza zamyślił się bo do korelańskiego koniaku najlepsze były korniszony, a Dark Trooperem ciężko zakąszać. Cięzko go wogóle podnieść i zeby mozna sobie połamać.

Duke - 21 Kwietnia 2006, 15:24

Comanndo Troper postanowił obejrzeć sobie TV
http://video.google.com/v...+parody&pl=true
to był pouczający i wruszający program. Commando Trooper postanowił dalej osłaniać dzielnych Storm Trooperów. Zwłaszcza że alderańska rezerwa była juz wypita. W tm czasie Zwłaszcza otworzył konserwę - był tam dobrze zakonserwowany Dark Trooper. Zwłaszcza zamyślił się bo do korelańskiego koniaku najlepsze były korniszony, a Dark Trooperem ciężko zakąszać. Cięzko go wogóle podnieść i zeby mozna sobie połamać.

Duke - 21 Kwietnia 2006, 15:25

Comanndo Troper postanowił obejrzeć sobie TV
http://video.google.com/v...+parody&pl=true
to był pouczający i wruszający program. Commando Trooper postanowił dalej osłaniać dzielnych Storm Trooperów. Zwłaszcza że alderańska rezerwa była juz wypita. W tm czasie Zwłaszcza otworzył konserwę - był tam dobrze zakonserwowany Dark Trooper. Zwłaszcza zamyślił się bo do korelańskiego koniaku najlepsze były korniszony, a Dark Trooperem ciężko zakąszać. Cięzko go wogóle podnieść i zeby mozna sobie połamać.

Haletha - 21 Kwietnia 2006, 16:16

Titikaka durbatuluk yamahi yamaha bleee.
Anonymous - 21 Kwietnia 2006, 16:28

Wszyscy gdzieś poszli więc w spokoju pozaplatam sobie obwarzanki na glowie.
elam - 21 Kwietnia 2006, 16:52

coreczko! uczesz sie ladnie, ksizeniczce nie przystoi z rozwianym wlosem ... nawet, kiedy nikt nie patrzy. a skad wiesz? ciemna strona mocy czuwa...
Anonymous - 21 Kwietnia 2006, 16:57

Już prawie zaplotłam, w obawie przed Ciemną Stroną, lepiej nie kusić losu, jak powadają "włos długi, rozum krótki..."

Bredzę? Zaraz przestanę.

elam - 21 Kwietnia 2006, 17:00

bron mam naladowana, odbezpieczona, gotowa do strzalu. niech no sie tylko jakis brzydal pokaze :)
Pako - 21 Kwietnia 2006, 17:01

Laserowy promień wypalił dziurę tuż obok głowy Lei.
- Chcesz trochę?

elam - 21 Kwietnia 2006, 17:31

juz sie zemscilam, a ty nawet nie wiesz, jak :twisted:
dowiesz sie, jak zajrzysz wiesz, gdzie :twisted: :mrgreen:

Pako - 21 Kwietnia 2006, 17:58

Na mnie nie można się zemścić. Mnie jest wielu!
Sandman - 21 Kwietnia 2006, 18:14

Dzieńdoberek wszystkim. Zleconoko może jakieś na kogoś, tanio w promocji dwóch za jednego albo jakoś tak.
Pako - 21 Kwietnia 2006, 18:25

Ha! Kolejny mój klon!
Albo to ja jego klonem jestem? A cholera to wie... my to jedność :)
Na rebelię!

Lu - 21 Kwietnia 2006, 18:52

A WIĘC CAŁA NAPRZÓD!!!!
MOC JEST Z WAMI!

A NA TE OBWARZANKI TEŻ COŚ PORADZIMY....

Swoją drogą - tylko ksieżniczki mogą sobie zaplatac obwarzanki kiedy wokół zniczenie i pożoga :twisted:

Lu - 21 Kwietnia 2006, 18:58

PAKO - ZAPŁAĆ SANDMANOWI I LEĆCIE NA REKONESANS. REBELIANCI JUŻ PEWNIE SZUKAJĄ CZUŁEGO PUNKTU GWIAZDY ŚMIERCI, TRZEBA IM PRZESZKODZIC BO ZAGILGOCZĄ LOGANA NA ŚMIERĆ.

NO RUSZCIE SIE CHŁOPAKI BO WAS JAKIŚ LUKE ZARAZ POGONI !!!!!!!!!!!!!!

Anonymous - 21 Kwietnia 2006, 19:05

Bo wy to byście tylko tymi mieczami machali. Ja, jeśli trzeba, moge chwycić za broń, ale preferuję drogę dyplomacji...


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group