To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Piknik na skraju drogi [książki/literatura] - Fantasta.pl

xan4 - 13 Marca 2011, 18:15

Zagłosowałem na dwójeczkę, ale muszę przyznać, że nie dodaję już do bazy ostatnio, bo zdenerwowało mnie odrzucanie przez Waszą redakcję czy kogoś innego, proponowanych przeze mnie książek. Według mnie już bardziej fantastycznie nie mogły być, a uznawano, że nie są. Natomiast do bazy są wpisywane takie wampiryczne popierdółki, że aż zęby bolą.
Adon - 13 Marca 2011, 19:04

+1

Poza tym wkurzyło mnie odesłanie w niebyt całej poczekalni z książkami w 1000% fantastycznymi i pominę już te wszystkie wampiry, które się potem załapały bez problemu, ale przy niektórych książkach (było tam parę antologii) ludzie musieli się trochę napracować, żeby powprowadzać dane. Nie wiem, co było powodem, czy to, że nagromadziło się masę pozycji w tej poczekalni, czy co innego, ale wtedy mi się odechciało - nie lubię wykonywać pracy na darmo.

kroto - 13 Marca 2011, 19:49

Do portalu Fantasta dołączyłem jakieś pół roku temu.
Książki niebeletrystyczne, a traktujące o fantastyce znajdą się w portalu. Kiedy? Zapewne już niedługo.
Opracowujemy nową formułę i takie książki mają się w niej znaleźć.
Pakowanie wszystkiego do Fantasty to pomyłka. Od tego jest biblionetka.
Książki niefantastyczne autorów kojarzonych z fantastyką? Hmm, osobiście jestem temu przeciwny, ale wszystko zależy od fanów.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group