To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Copernicon 2012.10.05-07 Toruń

Dabliu - 20 Października 2010, 21:40

Bawiłem się przednio, poznałem lub ponownie spotkałem multum ciekawych postaci, napiłem się piwa, posłuchałem muzyki na żywo... Generalnie, konwent uważam za udany, zwłaszcza że odbywał się w pięknym mieście i wszędzie było blisko - szkoła, hotel, dworzec kolejowy, knajpy; no, żyć nie umierać :bravo
Specjalne podziękowania dla Last Vikinga za wielce interesujące prelekcje i rozmowy, oraz dla baranka za współdzielenie syndromu "starego wkurwionego" i wspólne nocne szlajanie się po knajpach; nie zliczę, ile ich odwiedziliśmy :)

Last Viking - 21 Października 2010, 09:16

Można tylko przytaknąć temu, co napisali inni użytkownicy. COPERNICON był bardzo udaną imprezą, nie tylko pod względem organizacyjnym, ale również towarzyskim :mrgreen:
I w następnym roku wszystkim polecam ten konwent.

baranek napisał/a
Bo akurat na frekwencję Viking nie musiał narzekać. Na brak snu, owszem. Na zmęczenie - zdecydowanie. Ale nie na frekwencję.

No... w sobotę ledwo trzymałem się na nogach i to bynajmniej nie z powodu nadmiernej ilości alkoholu, ale właśnie zmęczenie dało znać.

Dabilu napisał/a
Specjalne podziękowania dla Last Vikinga za wielce interesujące prelekcje i rozmowy

Dzięki :D
Ale to ja powinienem podziękować, albowiem druga prelekcja przerodziła się właściwie w panel dyskusyjny, na którym w równym stopniu słuchałem co inni mają do powiedzenia, co mówiłem :lol:
I nadal uważam, że powinieneś na Falkonie zrobić prelekcję, na pewno byłaby interesująca. :P

baranek - 21 Października 2010, 09:29

Last Viking napisał/a
I nadal uważam, że powinieneś na Falkonie zrobić prelekcję, na pewno byłaby interesująca.


Tu się zgadzam. Chociaż przerażająca nieco też może być. Tak przynajmniej wynika z tego co Dabliu opowiadał o swojej poprzedniej prelekcji.

Dabliu - 22 Października 2010, 22:40

Last Viking napisał/a
Dabilu napisał/a
Specjalne podziękowania dla Last Vikinga za wielce interesujące prelekcje i rozmowy

Dzięki :D
Ale to ja powinienem podziękować, albowiem druga prelekcja przerodziła się właściwie w panel dyskusyjny, na którym w równym stopniu słuchałem co inni mają do powiedzenia, co mówiłem :lol:
I nadal uważam, że powinieneś na Falkonie zrobić prelekcję, na pewno byłaby interesująca. :P


Na Falkonie zrobię prelekcję, ale nie o średniowieczu, a o gladiatorach :)

[quote="baranek"]
Last Viking napisał/a
I nadal uważam, że powinieneś na Falkonie zrobić prelekcję, na pewno byłaby interesująca.


Tu się zgadzam. Chociaż przerażająca nieco też może być. Tak przynajmniej wynika z tego co Dabliu opowiadał o swojej poprzedniej prelekcji.

Nic nie może być tak przerażające jak moja poprzednia prelekcja. Nie dość że tematyka straszna, to jeszcze prelegent stremowany :wink:

dalambert - 22 Października 2010, 22:45

Dabliu napisał/a
to jeszcze prelegent stremowany

Jeżeli się tremujesz, przed prelekcją wypij setke. Szczególnie korzystnie działa Lituania Złota :wink:

Dabliu - 22 Października 2010, 22:52

dalambert napisał/a
Dabliu napisał/a
to jeszcze prelegent stremowany

Jeżeli się tremujesz, przed prelekcją wypij setke. Szczególnie korzystnie działa Lituania Złota :wink:


Okowity nie było pod ręką. Próbowałem paroma chmielowymi osiągnąć antystresowy efekt, ale do czasu wystąpienia zdążyły wywietrzeć :wink:
Następnym razem muszę zabrać ze sobą piersióweczkę.

Dabliu - 23 Października 2010, 15:55

baranek napisał/a
Natomiast spotkanie autorskie Dabliu - rewelka. Chociaż kelnerka chwilami wkurzała. Tutaj Dabliu odpowiada na pytania czytelników, a ona Dla kogo Warka?. No, nie potrafiła się kobietka odnaleźć na spotkaniu z pisarzem. Wstyd, proszę pani, wstyd.


Jak się okazało, ktoś mi nawet pstryknął fotkę na owym spotkaniu:


Dabliu - 24 Października 2010, 19:46

O, a tak szukaliśmy sobie na owo spotkanie miejsca:



:D

frija - 24 Października 2010, 21:31

bogowie, nawet i moja facjata się tu pojawiła :lol:
baranek - 5 Lutego 2011, 20:09

proszę bardzo: http://www.copernicon.pl/
Copernicon - 7 Wrzeœśnia 2011, 14:43

Witajcie!
Oto kolejna dawka informacji z Coperniconowego frontu!


Witajcie!
Oto kolejna dawka informacji z Coperniconowego frontu!

Wiemy już gdzie odbędzie się nasz wspaniały festiwal! Wszystkie potrzebne informacje, zdjęcia budynku, oraz plany dojazdu znajdziecie pod tym adresem:
http://copernicon.pl/index.php?go=miejsce

Ponadto jest inny sposób na przeżycie wspaniałych atrakcji:
Jeśli chcesz uczestniczyć w konwencie ale nie masz kasy, albo po prostu chcesz pomóc? Zostań gżdaczem! Wystarczy 12h i dostaniesz zwrot pieniędzy oraz waluteę konwentowaą którą później możesz wymienić na super gadżety w konwetowym sklepiku.
Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj: http://www.copernicon.pl/index.php?go2=zglosgzdacz

dalambert - 7 Wrzeœśnia 2011, 14:53

Baranek, a to aby u Ciebie pod domem się nie odbywa :wink: :!: :?:
Copernicon - 21 Wrzeœśnia 2011, 11:32

Uwaga!



Zostało już tylko 6 dni ( do 27.09.) na zgłaszanie punktów programu na konwent gier i fantastyki Copernicon. Jeśli chcesz uatrakcyjnić nasz konwent o jakąs fajną prelekcję jak najszybciej wejdź na stronę: http://copernicon.pl/index.php?go2=zglosprog , zarejestruj się i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Nie zwlekaj!

Copernicon - 3 Października 2011, 15:35

Kolejna dawka najświerzszych informacji o naszym wspaniałym festiwalu!


Microsoft i Electronic Arts na Coperniconie 2011 a wraz z nimi...niezwykłe atrakcje i przedpremierowe oraz premierowe tytuły! Atrakcje na Kinecta, Gears of War 3 i premiera Forza Motorsport 4 - to atrakcje przygotowane przez Microsoft, przeczytacie o nich na tej stronie , zaś FIFA 12 (wraz z turniejem) oraz przedpremierowa grywalna wersja Battlefield 3 to wielkie tytuły przygotowane przez Electronic Arts - szczegóły znajdziecie tutaj.

Kolejnym powodem by pojawić się na naszym konwencie jest bardzo limitowana edycja książki mającej za niecały miesiąc premierę, Mai Lidii Kossakowskiej "Grillbar Galaktika" z... logotypem Coperniconu 2011 na okładce :) . Tego wspaniałego, białego kruka będzie można zdobyć poprzez pojawienie się na Festiwalu Gier i Fantastyki Copernicon 2011.
Serdecznie zapraszamy!

merula - 3 Października 2011, 15:40

Copernicon napisał/a
najświerzszych


no litości... :evil:

baranek - 16 Lipca 2012, 20:16

powolutku, powolutku....
http://copernicon.pl/

ilcattivo13 - 16 Lipca 2012, 23:51

baranek - znowu Copernicon będzie kilka tygodni przed Falkonem?
baranek - 17 Lipca 2012, 17:18

Nie wiem jak Falkon, ale Copernicon jest 5-7 października.
Arya - 17 Lipca 2012, 17:35

Falkon ma być 16-18 listopada.
ilcattivo13 - 17 Lipca 2012, 17:47

no to nie wiem, czy się wyrobię finansowo. Zwłaszcza, że jeszcze by się chciało po raz pierwszy w życiu Nordcon zobaczyć :/


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group