To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ


Spodenki - Szorty - W TYM SZALEŃSTWIE JEST METODA - do 21 wrze¶nia 2008

Witchma - 8 Wrześ¶nia 2008, 17:05

Stormbringer, trzeba było szorta wysłać, a nie tylko napisać :twisted:

Czy kto¶ potrafi wyja¶nić kwestię znikniętego głosu? A może po prostu kto¶ zapomniał zagłosować...?

Adanedhel - 8 Wrześ¶nia 2008, 17:06

Chyba ihan nie zagłosowała.
Witchma - 8 Wrześ¶nia 2008, 17:09

ihan, przecież czekamy na Twój głos :)

12 głosowań przez dwa dni... ¶wietna ¶rednia, je¶li się utrzyma, to będzie rekord :D Do dzieła, rodacy :!:

mad - 8 Wrześ¶nia 2008, 23:21

Zapeszyła¶, teraz będzie już tylko gorzej! :(
Fidel-F2 - 8 Wrześ¶nia 2008, 23:22

głosów może nawet zacz±ć ubywać
ilcattivo13 - 8 Wrześ¶nia 2008, 23:33

Witchma - postaram się...
Stormbringer - 9 Wrześ¶nia 2008, 10:49

Witchma napisał/a
Stormbringer, trzeba było szorta wysłać, a nie tylko napisać :twisted:


Zawsze lepiej tak niż odwrotnie. :D

rumeli - 9 Wrześ¶nia 2008, 14:23

Manifestacja i krewniacy. Poziom wyrównany i wysoki. Podobało mi się każde opowiadanie :bravo
MOFFISS - 9 Wrześ¶nia 2008, 14:36

Nie za długi termin na oceny?
Chal-Chenet - 9 Wrześ¶nia 2008, 14:45

Eee, zawsze były dwa tygodnie i było dobrze. Nie marudĽ, raz Lucek dał termin trzy tygodnie, wtedy dopiero się dłużyło... :D
Ps. Czemu¶ taki niecierpliwy, czyżby¶ prowadził? ;P:

MOFFISS - 9 Wrześ¶nia 2008, 15:01

Hehe, pytam bo mam "pisarsk±" chuć - a nie ma nigdzie indziej konkursów.
hrabek - 9 Wrześ¶nia 2008, 15:09

Mialem problem z przyznaniem glosow. Te najfajniej napisane mialy kiepska fabule, te z najlepsza fabula slabo sie czytalo. W koncu zaglosowalem na Manifestacje i Obce Znaki w Pułtusku.
Fajnie napisane bylo Placebo, ale o czym to niby jest? Fabularnie za to ujelo mnie "a na poczatku byl koniec", ale troche ciezko sie czytalo.

Rafał - 9 Wrześ¶nia 2008, 15:15

Pisarz - kto¶ umie budować klimat, fajnie sie tekst odbiera dlatego punkt. Reszta taka nijaka, niektóre lepsze, inne gorsze, ale żaden się nie wybija tak jak Pisarz st±d dzi¶ jeden punkt daję.
Adanedhel - 9 Wrześ¶nia 2008, 15:34

Chal-Chenet napisał/a
Nie marudĽ, raz Lucek dał termin trzy tygodnie, wtedy dopiero się dłużyło... :D

No. To był bł±d, choć zrobiony w jak najlepszej wierze. Ale przynajmniej przekonali¶my się empirycznie, że trzy tygodnie to za dużo :)

Słowik - 9 Wrześ¶nia 2008, 15:54

hrabek, dobrze to uj±łe¶, miałem dokładnie te same odczucia, tyle że punkty już rozdali¶my inaczej, hehe.
Homer - 9 Wrześ¶nia 2008, 18:16

hrabek napisał/a
Fabularnie za to ujelo mnie a na poczatku byl koniec, ale troche ciezko sie czytalo.


Trzeba robić przerwy podczas czytania, tam gdzie akapity.... Takie pisarskie pauzy.... ;) A nie ci±giem jechać.

ilcattivo13 - 9 Wrześ¶nia 2008, 21:16

Jedynie "... a na pocz±tku był koniec ..." dostaje mój punkt. Pozostałe szorty jako¶ do mnie nie trafiły.
Chal-Chenet - 9 Wrześ¶nia 2008, 22:43

Generalnie edycja niespecjalnie mi podeszła.
Nie było shorta, który wybijałby się ponad resztę!!! W poprzednich edycjach takie były, i dało się to odczuć ogólnie lepszym wrażeniem po przeczytaniu cało¶ci.
Witchma napisał/a
Stormbringer, trzeba było szorta wysłać, a nie tylko napisać

Je¶li faktycznie nie napisał, uznaję to za jedno z rozczarowań. Wiem, wiem, nie ma przymusu, ale ostatnio shorty Stormbringera czytało mi się najlepiej i edycja bez jest lekkim zawodem.

Pisarz - NieĽle napisane, ale w ogóle mnie nie rusza. Nie zapada w pamięć. Parę dobrych, humorystycznych momentów.
Obce znaki w Pułtusku - NieĽle się zaczyna, ale z upływem linijek robi się gorzej. Tytułowe obce znaki to fajny pomysł, ale końcówka jest niestety nieprzekonuj±ca.
Ukochani krewni - Bardziej by się nadawało do edycji "Bez przebaczenia". Czuć niestety, że niedopracowane.
...a na pocz±tku był koniec... - Dobrze napisane, ale totalnie nieporuszaj±ce. Ot, historyjka. I słaba puenta.
Bajka o tym jak Podkładka z rynkiem się zmagał - Tytuł to pokłosie "Trolla Jarosława"? Czyta się całkiem dobrze, z tym, że ja niespecjalnie lubię historyjki tego typu. No tak już, niestety mam.
Placebo - Jak dla mnie short o niczym. Napisany dobrze, ale nic więcej. Za mało szaleństwa.
Manifestacja - Sprawne językowo, z dosyć interesuj±c± fabuł± i ciekawym zakończeniem.

Generalnie nie jest najlepiej. Dwóch punktów nie jestem w stanie przyznać, jedyny, który mogę dać z w miarę czystym sumieniem idzie do Manifestacji.

Stormbringer - 10 Wrześ¶nia 2008, 07:48

Chal-Chenet napisał/a
Je¶li faktycznie nie napisał, uznaję to za jedno z rozczarowań. Wiem, wiem, nie ma przymusu, ale ostatnio shorty Stormbringera czytało mi się najlepiej i edycja bez jest lekkim zawodem.


Dzięki. :) Cóż, może w następnej rundzie.

hrabek - 10 Wrześ¶nia 2008, 10:31

Homer: nie chodzi mi o przerwy w akapitach tylko o sama konstrukcje zdania. Jest strasznie ciezka, niestrawna, trzeba uwaznie czytac, zeby wiedziec, co autor ma na mysli. Nie ma lekkosci, ktora pozwala spojrzec na calosc zdania i juz wiadomo o co chodzi.
Lump Kałmuk - 10 Wrześ¶nia 2008, 13:14

Pisarz - Tekst mnie doprawdy rozbawił. I nie przeszkadzało mi, że policjant oraz tłum półnagich kobiet (tu akurat elfek) były żywcem wyjęte z pajtona, wręcz przeciwnie, od razu złapałem klimat - PUNKT

Obce znaki w Pułtusku - tekst mnie nie znudził, ale jako¶ specjalnie mnie też niczym nie zachwycił

Ukochani krewni - tekst wręcz brutalny i muszę przyznać, że zrobił na mnie wrażenie. Je¶li autor chciał wstrz±sn±ć czytelnikiem, to w moim wypadku mu się udało i za to PUNKT

...a na pocz±tku był koniec... - historia raczej nadaje się na scenariusz filmowy, bo szort jest chyba za krótki, żeby z tego pomysłu wycisn±ć wszystko. Po prostu przepłyn±łem obok tego tekstu.

Bajka o tym jak Podkładka z rynkiem się zmagał. - ot, taka bajeczka, kto¶ sobie dla hecy napisał :)

Placebo - zgrabnie napisane, odebrałem to jako swego rodzaju pod¶miechujkę na żeńskie przywary :)

Manifestacja - nie porwało mnie, pomysł z "memem buntu" jak dla mnie mało przekonuj±cy

Witchma - 10 Wrześ¶nia 2008, 14:00

Dziękuję za kolejne głosy, rewelacyjnie Wam idzie :bravo Może do 50 dobijemy...? Jak szaleć, to na całego :!: :mrgreen:
Chal-Chenet - 10 Wrześ¶nia 2008, 14:03

To dawaj: namawiaj, spamuj, b±dĽ wszędobylska! :D
Witchma - 10 Wrześ¶nia 2008, 14:05

Chal, na razie nie mogę :) Mój dostęp do netu jest mocno ograniczony, ale jak tylko wrócę w niedzielę, to żyć Wam nie dam :twisted:
Chal-Chenet - 10 Wrześ¶nia 2008, 14:37

Ale masz długi ten urlop. Zazdroszczę. ;)
Witchma - 10 Wrześ¶nia 2008, 14:43

Chal, urlop to trochę za szumna nazwa... siedzę i pracuję :( Tylko dla odmiany w Helu...
Stormbringer - 10 Wrześ¶nia 2008, 14:46

Piekielna robota. ;)
MOFFISS - 10 Wrześ¶nia 2008, 17:43

Witchma napisał/a
siedzę i pracuję :( Tylko dla odmiany w Helu...


Łowisz ryby?

Agi - 10 Wrześ¶nia 2008, 18:37

Tłumaczy im :twisted:
NMSP

mBiko - 11 Wrześ¶nia 2008, 10:23

Punkty wędruj± do " a na pocz±tku był koniec" i " Manifestacji". Jedyny short po którym pozostał mi niesmak to "Ukochani krewni".


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group