To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - PYRKON 2007 czyli Poznań zaprasza 23-25 marca

Kasiek - 31 Stycznia 2007, 07:55

Ja planuję być.
Mam nocleg, najwyżej będę musiała akredytację koleżance opłacić i zabrać ją ze sobą. I tak mi wyjdzie taniej niż gdybym miała spać w którymkolwiek z tych hoteli. A żadnych studenckich nie było?

hrabek - 31 Stycznia 2007, 08:35

Ja sie zastanawiam, jakby dobrze zone przekabacic, ze IKEA i w ogole, to moze bysmy wpadli ;)
Jest jakis termin oplacania akredytacji, czy mozna to zrobic w dzien (dni) konwentu przy wejsciu?

hjeniu - 31 Stycznia 2007, 09:28

count tylko i wyłącznie przy wejściu (tak przynajmniej pisze na stronie)
hrabek - 31 Stycznia 2007, 09:35

Strona jest dla mnie troche malo wiarygodna, bo dwa miesiace do konwentu zostaly, a zero jakichkolwiek planow, programow, wiec sie troche zniechecilem. Newsy tez na glownej stare, w zwiazku z czym wole tu zapytac. Trudno, najwyzej mnie nie wpuszcza, to sie spotkamy w knajpie, jak przyjade, oczywiscie :)
Adashi - 1 Lutego 2007, 12:16

Nexus, jeśli chodzi o odległość to taka sobie (jakieś pół miasta :wink: ), jeśli będziecie zmotoryzowani to chyba nie ma problemu, no i "wtyka" też robi swoje.

Kasiek, nie mam pojęcia, jakiś akademik pewnie się da załatwić. Jest jeszcze ten hotel, o którym piszą organizatorzy. Cezamet.

count, jeśli chodzi o wejściówki to tak jest (byłem na 3 edycjach); wchodzisz, na bramce bulisz, wpisują Cię na listę, dostajesz badge + program i jazda! Żadnych przedpłat, ani nic z tych rzeczy.

Lu - 3 Lutego 2007, 00:34

Zgłaszam sie na Pyrkon.

count, a na jaką stronę wchodzisz ?
Powinieneś wejść na www.pyrkon.pl

Nexus - 3 Lutego 2007, 12:47

Adashi, oferta tego hotelu (System) ze zniżką to 149,35 za osobę. Tyle mogę z nich wyciągnąć. Ale żona, i tu od razu podaję jej ksywkę - Ika (nie, nie TA Ika :) ), mówi, że można spróbować w pensjonacie Polska. Ceny przystępne. Bardzo. I co najważniejsze - bar jest czynny całą noc. Łącznie z kuchnią :mrgreen:
Namiary tutaj:
http://www.pensjonatpolska.pl/

Co Wy na to?

Orbitoski - 3 Lutego 2007, 12:49

ja będe na pewno. zjezdżam z wawy z autorskiego, bede miał drugie na mieście w Poznaniu i pootem dopiero na Pyrkon.
Lu - 3 Lutego 2007, 15:41

Adashi, zerknij proszę na tę stronkę pensjonatu Polska (Nexus podał) i powiedz czy daleko to od szkoły konwentowej.
Nie znam Poznania, a kwestia odległosci wydaje mi sie być dość istotną... chyba ze nie zamierzamy chodzić na prelekcje ;)

A wizja całodobowego barku w przystępnej cenie kusi :lol:

Adashi - 3 Lutego 2007, 16:12

Ło, Jezu! To jest hektar od koniec-dębiec, ale jeśli chodzi tylko o barek, Lu to coś się wykombinuje. :wink:
Nexus - 3 Lutego 2007, 17:05

Kurna...to ja się wycofuję z propozycji... w końcu nie mieszkam w Poznaniu :twisted: ;P:
Adashi - 3 Lutego 2007, 18:57

Jeżeli chodzi o wikt i napitek to całkiem blisko jest pub i 2 pizzerie, więc ja nie widzę problemu, poza tym w poprzednich latach działał szkolny bufet, co do noclegów to nie wiem :|
Lu - 6 Lutego 2007, 00:39

Adashi napisał/a
Jeżeli chodzi o wikt i napitek to całkiem blisko jest pub i 2 pizzerie, więc ja nie widzę problemu, poza tym w poprzednich latach działał szkolny bufet, co do noclegów to nie wiem :|


W hotelu konwentowym jest bardzo ograniczone menu (przynajmniej było w zeszłym roku) - pamiętam ze umierałam rano i potrzebowałam twarożku, a mieli tylko jajecznicę :evil: O napitek mniej się martwię - człowiek w potrzebie zawsze znajdzie jakis monopolowy całodobowy ;)

Gwynhwar - 22 Lutego 2007, 10:52

A Gwynka będzie siedzieć w SZATANII ;] Przyjdzcie mnie pooglądać, przekonacie się jaka ja śliczna jestem *_*
dagra - 22 Lutego 2007, 19:40

Cytat
w poprzednich latach działał szkolny bufet

nie pokładałabym w nim wielkich nadziei :(
ale na osiedlu obok są bary z różniastym i tanim jedzeniem i sklep - rzut beretem od szkoły

akredytacja przy wejściu na 100%

co do programu, to wciąż zwiększa się ilość gości z tego co widzę, program więc bedzie ustalany później - w koncu to jeszcze ponad miesiąc
dochodzą takie osóbki jak np. Huberath więc warto chyab zdobyc się na cierpliwość

joe_cool - 23 Lutego 2007, 17:14

po krótkich namowach Lu też postanowiłam jechać :mrgreen:
Anonymous - 27 Lutego 2007, 12:55
Temat postu: program
i bardzo słusznie joe :bravo
a gości faktycznie przybywa, program się właśnie krystalizuje i lada dzień się ukaże...
A już dziś mogę zdradzić, że dla fanów Dzikich Pól będzie gratka: premiera książki Jacka Kowalskiego "Niezbędnik sarmaty", panel dyskusyjny "Sarmaty portret własny" z udziałem Jacka Komudy, Andrzeja Pilipiuka i Jacka Kowalskiego a na deser 2 godzinny koncert Jacka Kowalskiego, być może z zespołem!

mawete - 27 Lutego 2007, 14:48

A mnie nie będzie... :o
Romek P. - 27 Lutego 2007, 14:54

A ja się właśnie zastanawiam... :) w sobotę skoczyć, w niedzielę wracać... Ktoś z Katowic jedzie?
NURS - 27 Lutego 2007, 15:00

Na mnie nie licz :-)
Romek P. - 27 Lutego 2007, 15:04

A Ty to od razu pod każdym krzaczkiem aluzji szukasz :) a tu zwykła żaluzja, znaczy się zastanawiam.
NURS - 27 Lutego 2007, 15:06

Żaluzji też szukam, tylko fajnych, drewnianych.
Adashi - 10 Marca 2007, 16:04

Dobra, na 95 % będę, więc kto przybędzie, mówcie jak na spowiedzi :mrgreen:

NURSie, Romku, musicie być, ja Was nie podpuszczam :)

NURS - 10 Marca 2007, 16:26

Przykro mi, ale nie bedę. Z podpuszczaniem , lub bez.
Biały - 12 Marca 2007, 13:00

http://pyrkon.pl/org/tabelka.pdf
program się wreszcie wykrystalizował

Last Viking - 13 Marca 2007, 10:31

Rezerwacja w hotelu potwierdzona, urlop na piątek dostałem, więc na PYRKONIE będę :mrgreen:

Widzę w sobotę dwugodzinny panel dyskusyjny "Krajobraz po zwycięstwie", "Brudne wojny starożytności i kilka ciekawych spotkań autorskich :P

dagra - 14 Marca 2007, 14:40

za każdym razem wyskakuje mi błąd na stronie
Anonymous - 14 Marca 2007, 18:48
Temat postu: serwer padł ale powstał
serwer padł, ale już działa!
Nexus - 14 Marca 2007, 18:59

Oj, dużo będzie się działo... dużo :D
Viking, będziesz w hotelu przy szkole?

joe_cool - 14 Marca 2007, 19:18

o, Nexus, czy Lu wspominała, że jedziemy razem? :mrgreen:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group