To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Summa Technologiae - SETI@home

Fidel-F2 - 2 Stycznia 2007, 17:26

ja zostanę chyba ze spodniami na kolanach, zostało mi raptem na kilka godzin liczenia

edit: uff, pobrało

Tomcich - 2 Stycznia 2007, 19:51

:bravo Ziemniak QCF
Pierwszy stutysięcznik. :mrgreen:

mors - 2 Stycznia 2007, 21:42

Witam wszystkich :D
Zajrzałem do tego tematu i stwierdziłem, że mój komp działając 24h/dobę przez większą część tego czasu nie robi nic, więc nie ma co trzeba było coś z tym zrobić. :)
Dziwi mnie jednak, że przez ostatni dzień nie było nic do przerabiania, nawet pod proteins@home sie podpiąłem i też przestało łapać dane. :roll:

Aha, QCF! :P

Agi - 2 Stycznia 2007, 22:05

mors, we wtorki robią przerwę techniczną na serwerze BOINC, trzeba przeczekać
Indy - 2 Stycznia 2007, 22:10

No tak zapomniałem
Już zaczęłęm sie matrwić :mrgreen:

Słowik - 2 Stycznia 2007, 22:54

mors, to witaj w klubie. Żeby było tak bardziej QCF, to licz tylko w SETI :P
Nexus - 2 Stycznia 2007, 23:12

U mnie cały dzień jakieś problemy: jak nie brak próbek, to problemy z połączeniem.
Ale co tam... Galareta się nie wywinie na drugą stronę :twisted: :mrgreen:

Pako - 3 Stycznia 2007, 09:34

Nu paczta.... mors to ma taktykę. W Bijalni nie był, a się wkręca wszędzie :P A jak go ja do Seti goniłem to nie chciał, to się bronił, że nie i tym podobne, a teraz z własnej woli przyszedł ;) Dobry mors, dobry ;)
I wiesz, co to QCF! i QCG znaczy? :twisted: ?

mors - 3 Stycznia 2007, 10:46

Jakbym nie wiedział to bym nie użył "QCF". :P QCG sie domyślam, że "qu chwale grupy", dobrze trafiłem? :roll: Jakoś nie pamiętam żebyś mnie do seti przekonywał. :wink:
Słowik - 3 Stycznia 2007, 10:47

uuu, nie pogrążaj się chłopie, tylko dokształć :D
Fidel-F2 - 3 Stycznia 2007, 10:56

a wiesz co to bobek?

QCF, QCG i bobek

Pako - 3 Stycznia 2007, 11:00

Ano, bobek, bobek... jak moglem zapomnieć?
A przekonywać przekonywałem, mówiłem, żebyś się przyłączył, a zbyłeś mnie: a po co? Lub coś w tym stylu, neutralny morsie! :P
A teraz szukaj kilka(naście/dziesiąt) stron wstecz, żebyś bobka zrozumiał i QCG zrozumiał.
A byli i tacy, co QCFowali a nie znali ;) I do bijalni! proszę! :)

gorat - 3 Stycznia 2007, 13:34

Ja bobka nie rozumiem, mimo że widziałem, jak ktoś pierwszy raz go użył i wszyscy podchwycili. A QCG nie wygooglałem.
Pako - 3 Stycznia 2007, 13:41

bo QCG się nie googla, QCG się zna.
A bobek to bobek jest ^_^ Jak można go nie polubić? :mrgreen:

Agi - 3 Stycznia 2007, 13:47

Odnośnie bobka, to powstał właśnie w tym wątku, a rzecz dotyczyła, o ile dobrze pamiętam instalowania SETI na kompach firmowych. Ktoś napisał (niech się przyzna), że wystarczy jak napisze "bobek" na swoim kompie i już ma ochronę w drzwiach.

Nie zdradzę chyba żadnej tajemnicy, jeśli napiszę, że QCG oznacza Qu Chwale Gremlinka, a autorem jest Tomcich :mrgreen:

Ziemniak - 3 Stycznia 2007, 13:49

post z 5 września

Nexus:
Cytat
Mam, ale z takimi Cerberami, że hej... wszystko obwarowane, zafajerłolowane, przekierowane i zablokowane... wpisanie słowa bobek powoduje nalot kominiarzy ;)

Pako - 3 Stycznia 2007, 13:51

Cytat
Nie zdradzę chyba żadnej tajemnicy, jeśli napiszę, że QCG oznacza Qu Chwale Gremlinka, a autorem jest Tomcich :mrgreen:

O przepraszam! Tomcich jest z tego, co pamiętam jedynie autorem kreatywnego rozwinięcia! Samo QCG wyszo spod mojej klawiatury ^_^

Agi - 3 Stycznia 2007, 13:53

A to zwaracam honor - tak głęboko w Forum nie kopałam :mrgreen:
Pako - 3 Stycznia 2007, 13:54

A nie wiem, może po prostu moja pamięc jest dziurawa i niesłusznie sobie przypisuję to. Nie wiem, nie pamiętam, poszukam zaraz :)
Dunadan - 3 Stycznia 2007, 14:04

Ehh... Kroniki FSFFH... :roll: jak to miło zajrzeć do ksiąg historii Forum :mrgreen:
Pako - 3 Stycznia 2007, 14:05

A jak cięzko coś tam znaleźć ;)
Znalazłem pierwsze, jak mi się wydaje wystąpienie QCG w tym wątku, ale nie wiem, gdzie popelniono pierwsze wystąpienie w ogóle ;)

Godzilla - 3 Stycznia 2007, 14:32

RAC mi poleciał. Ale jak miał nie polecieć. Ostatnio komputer jest używany głównie przez starsze potworzątko do gry, a to się nie da pogodzić z nabijaniem wyników. Młodsze natomiast tylko czeka aby się dobrać do klawiatury i trochę w nią popacać, ćwierkając radośnie "dilit, dilit".
hrabek - 3 Stycznia 2007, 14:35

Godzilla :D
Mi tez przez swieta polecial. Zostawilem kompa do liczenia, ale co z tego, jak sie zrestartowal w ktoryms momencie i dalej juz nie liczyl... :(
No trudno, teraz jade dalej i co tam. Zespol rosnie w sile i niedlugo pewnie w pierwszej dziesiatce w Polsce bedziemy :)

mawete - 3 Stycznia 2007, 15:37

count: trzeba było ustawić na uruchamianie Bionic'a po restarcie systemu...
hrabek - 3 Stycznia 2007, 15:39

Kiedys tak mialem i skonczylo sie szybko, jak okazalo sie, ze nie moge sie zalogowac przez Boinca. Jak wywalilem to logowalem sie bez problemu. A jak wrzucilem na nowo, to znowu nie moglem. Dlatego ustawilem, ze ma dzialac dopiero jak sie zaloguje.
mawete - 3 Stycznia 2007, 15:45

Ciekawe dlaczego... Nigdy nie miałem takiego problemu... XP używasz?
hrabek - 3 Stycznia 2007, 15:47

Tak, ale w robocie, gdzie mamy takze Novella i mase roznych innych rzeczy ladowanych podczas logowania sie. Nie jest to taki zwykly XP, stad mozliwe zaciachy. Prawdopodobnie na instalowanym z plyty XP cos takiego nigdy sie nie wydarzy. Niemniej jednak korporacyjne systemy zachowuja sie zdecydowanie inaczej od tych domowych, nawet jesli to dokladnie ten sam system.
Ixolite - 3 Stycznia 2007, 16:31

Ksiunżka dotarła, podziękuwy dla NURSa :mrgreen: :bravo

Co prawda ort. był nie w moim naźwisku, a w adresie, ale nawet z trzema ortami w adresie dochodziło :D

Superowo!

Liczym dalej, QCF, QCG i BOBEK!

Tomcich - 3 Stycznia 2007, 17:19

Pako
Cytat
Cytat:
Cytat
Nie zdradzę chyba żadnej tajemnicy, jeśli napiszę, że QCG oznacza Qu Chwale Gremlinka, a autorem jest Tomcich :mrgreen:


O przepraszam! Tomcich jest z tego, co pamiętam jedynie autorem kreatywnego rozwinięcia! Samo QCG wyszo spod mojej klawiatury ^_^


Nie zdradzę chyba tajemnicy mówiąc, że QCG stworzył Pako kreatywnie skrót rozwinęła Elam, a ja jestem tylko skromnym jego użytkownikiem. :mrgreen:

QCF, QCG i do przodu!!!

Agi - 3 Stycznia 2007, 17:30

No to QCG :D


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group