To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Planeta małp - Niech mnie ktoś przytuli, czy dla tych, którym się nie chce

Kruk Siwy - 21 Lutego 2010, 22:50

Et, ja tu takiego pięknego szczura wpuszczam a Ty tak z grubej rury do niego. Plask! I zdechł.
Agi - 21 Lutego 2010, 23:03

Ten typ, tak ma. :mrgreen:
baranek - 22 Lutego 2010, 07:12

co Wy mi tu, proszę Was. baranek uwielbia być tulony, tylko baranek jest kokiet. i chciałby i boi się. poza tym, przy poprzednich propozycjach tulenia Żona była w domu. a Gluś przespała ślicznie całą noc. aż do samej szóstej.
shenra - 23 Lutego 2010, 07:48

A tak lubiłam poniedziałki, a teraz to nawet wtorków nie lubię :cry:
ketyow - 28 Marca 2010, 21:45

Klawiatura po zalaniu. Muszę wyjąć wszystkie guziki co do sztuki żeby przeczyścić... Za co?
Ozzborn - 28 Marca 2010, 22:56

Za spożywanie napojów w bezpośredniej bliskości klawiatury oczywiście :twisted:
ketyow - 28 Marca 2010, 23:06

Ale to nie ja spożywałem! ;P:
Na dodatek okazało się, że rozbiórka na marne, bo ścieżki szlag trafił (dziewczyna parę lat korzystała z niedziałającą częścią klawiszy i napisała na tym licencjat! To się nazywa hardcore :mrgreen: ). I przyszło mi przeinstalować windę... co jest niemożliwe bez klawisza Esc :P

Ellaine - 31 Marca 2010, 21:06

Lubię własne towarzystwo, ale chyba nie aż tak, żeby przyjeżdżać specjalnie dla niego do centrum i pić z nim herbatę. Jest mi przykro...
...dobrze, że jutro wyjeżdżam, przynajmniej przez najbliższy tydzień spotka mnie parę miłych chwil. I może przestanie mi być aż tak przykro.

merula - 9 Kwietnia 2010, 13:06

Nie chce mi się baaaardzo. siedzę, patrzę na piętrzące się góry dóbr wszelakich do zajecia się, dzieci kłócą się trzeci dzień a mi wszystko zwisa... :roll:

a jeszcze na wczorajszym aerobiku dogodziłam sobie tak, że dziś ledwo się ruszam :evil:

Kai - 9 Kwietnia 2010, 13:08

Też się zawiesiłam.
joe_cool - 9 Kwietnia 2010, 13:30

Strasznie mi się nie chce, a tu jeszcze ze 3-3,5h siedzenia w biurze... Do roboty strasznie mało, przez co strasznie wolno mi wszystko idzie... Aż przeczytałam "Zmierzch" w robocie (mam na pdfie) :roll: Straszne :roll:
Witchma - 9 Kwietnia 2010, 14:25

joe_cool napisał/a
Aż przeczytałam Zmierzch


To faktycznie sytuacja jest gorzej niż krytyczna :D

joe_cool - 9 Kwietnia 2010, 16:22

A teraz czytam "Księżyc w nowiu" :shock: Dobrze, że już za chwileczkę, już za momencik weekend...
Ozzborn - 9 Kwietnia 2010, 17:15

joe_cool, a nie myślałaś żeby sobie raczej dodatkową robotę wynaleźć? :wink:

Boszzz łeb mi zaraz pęknie, a zatoki wybuchną, a jeszcze mam jednego spragnionego (haha) wiedzy delikwenta do obskoczenia... hilfe!

joe_cool - 9 Kwietnia 2010, 20:41

Ozzborn napisał/a
joe_cool, a nie myślałaś żeby sobie raczej dodatkową robotę wynaleźć? :wink:

To, że nie ma nic do roboty, to chwilowe raczej - projekt nam się nieco opóźnia, a że z naszej strony wszystko było OK, to i nie ma co robić... Ale już niedługo będzie się działo - wszystko wskazuje na to, że akurat w tym samym terminie, co Nidzica :evil:

Godzilla - 14 Kwietnia 2010, 13:28

Niech ktoś coś ze mną zrobi. Mam akurat trochę czasu wolnego, huk roboty do zrobienia, a przylepiłam się do kompa i na przemian patrzę tu i na Onet. Potem będę sobie wyrzucać, że dom wygląda jak niedźwiedzi barłóg.
merula - 14 Kwietnia 2010, 13:34

ale to chyba przytulne miejsce jest. i cieplutkie :wink:

daj sobie spokój, czasem można odpuścić i pożyć w nieładzie. nie tego będziesz żałowała na starość.

dalambert - 14 Kwietnia 2010, 13:37

Godzilla, i my się cieszymy, że jesteś z nami :D
Godzilla - 14 Kwietnia 2010, 13:43

Potrzebowałam towarzystwa. I też się cieszę, choć znowu parę razy korciło mnie żeby dać stąd nogę po niektórych dyskusjach.
Agi - 14 Kwietnia 2010, 13:44

Godzilla, zostań z nami, jesteś promykiem normalności w zwariowanym świecie.
dalambert - 14 Kwietnia 2010, 13:46

Godzilla napisał/a
choć znowu parę razy korciło mnie żeby dać stąd nogę po niektórych dyskusjach

Bo na tym Forum nigdy nie wie się
Czy jest już dobrze, czy już całkiem źle :mrgreen:

robert70r. - 14 Kwietnia 2010, 16:25

dalambert napisał/a
Bo na tym Forum nigdy nie wie się
Czy jest już dobrze, czy już całkiem źle :mrgreen:

A ja ci, dalambercie powiem, że
Nieważne - znaczy się
Ja bardzo lubię
Gdy się ludzie kulturalnie czubią. :D

Lynx - 14 Kwietnia 2010, 16:35

Junior dzisiaj ma bardzo zły dzień. Już chwilami nie mam siły.
merula - 14 Kwietnia 2010, 16:35

Lynx, <tuli> <głask>
Kai - 14 Kwietnia 2010, 16:38

Lynx napisał/a
Junior dzisiaj ma bardzo zły dzień. Już chwilami nie mam siły.


i dla Juniora na pociechę jeśli lubi kotki.

Lynx - 14 Kwietnia 2010, 16:41

Dzięki Kai. Lubi, ale nasze obie dziewczyny unikają go jak ognia w takie dni. Pies też. Młody krzyczy, biega, szaleje, psuje co sie da, wali w ściany i wszystko w tempie ekspresowym.
Kai - 14 Kwietnia 2010, 16:46

Lynx napisał/a
Dzięki Kai. Lubi, ale nasze obie dziewczyny unikają go jak ognia w takie dni. Pies też. Młody krzyczy, biega, szaleje, psuje co sie da, wali w ściany i wszystko w tempie ekspresowym.

Biedny. Żeby sobie krzywdy nie zrobił. Chyba musisz mieć oczy z wszystkich stron głowy.

Lynx - 14 Kwietnia 2010, 16:48

Raczej refleks ;)
Dzięki za przytulaska i koniec mazgajstwa :)

robert70r. - 14 Kwietnia 2010, 16:52

Lynx, No to masz devastatora... Współczuję.
Kai napisał/a
oczy z wszystkich stron głowy.

To nie wystarczy: trzeba wykazać się szóstym zmysłem, ale to diabelnie trudne... Jako belfer miałem do czynienia z podobnymi sytuacjami... Nie do pozazdroszczenia. :|

Kai - 15 Kwietnia 2010, 17:01

Jeszcze 13 stron a ja już nie mam siły.
Właśnie zaczęłam tłumaczyć coś o zaworach, tylko przy tłumaczeniu przed oczami miałam... łożyska.

To ostatni tekst, jaki robię w tym tygodniu. DOŚĆ.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group