To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Poznań WlkP - PiwoKon (cykliczno-spontaniczny)

shenra - 20 Wrzeœśnia 2009, 20:05

Dobra, bo my tak offtopować to do piątku możemy :mrgreen:
Piotrek Rogoża - 21 Wrzeœśnia 2009, 15:48

Cholera, będę pod koniec tygodnia w Poznaniu, ale akurat w sobotę we Wrocławiu... Potem już osiadam w Pyrlandii na dłużej :) .
Sheila - 21 Wrzeœśnia 2009, 16:17

Ja raczej będę, ale chyba bez Kondzia, bo biedak gra koncert w niedzielę Ale, jeśli o czymś nie zapomniałam, będę.
Chal-Chenet - 21 Wrzeœśnia 2009, 16:26

Saligia pisała, że prawdopodobnie się uda, ale jeszcze się określi. To z wpisem poczekam jeszcze. :)

Rogosza, ehh. Ale przynajmniej deklarujesz, że potem już będziesz w Posen, toteż jakaś nadzieja dla Ciebie jeszcze jest. ;)

Easy - 21 Wrzeœśnia 2009, 23:29

Będę. Po 20. Po pracy.
Saligia - 22 Wrzeœśnia 2009, 19:20

Chal-Chenet napisał/a
Saligia pisała, że prawdopodobnie się uda, ale jeszcze się określi. To z wpisem poczekam jeszcze. :)


Określa się że będzie ;) w końcu :roll:

Chal-Chenet - 22 Wrzeœśnia 2009, 20:15

No to żeś dopisana. ;)
Martva - 25 Wrzeœśnia 2009, 17:28

Bawcie się dobrze i nie zepsujcie naszego rudego chomika. Oraz nie dajcie się zepsuć naszemu rudemu chomikowi ;)
shenra - 25 Wrzeœśnia 2009, 18:24

Żyje nie bój żaby. A poznaniaków i tak zepsuję. :twisted:
Martva - 25 Wrzeœśnia 2009, 18:27

A skąd mam wiedzieć że nikt nad Tobą nie stoi z siekierą, albo wielką ostrą szneką z glancem i nie dyktuje Ci co masz pisać, hmm?
Agi - 25 Wrzeœśnia 2009, 18:29

Martva, tak o nas myślisz? :shock:
shenra, witaj w Wielkopolsce, szkoda, że nie mogę jutro przyjechać.

Martva - 25 Wrzeœśnia 2009, 18:30

Agi, pssst, bo budzą mi się instynkty opiekuńcze ;)
shenra - 25 Wrzeœśnia 2009, 18:44

Martva, nie no Ty do mnie to mówisz? :mrgreen: Że nade mną, ktoś i mnie zmusza do czegoś :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :bravo No świetny dowcip. ;P: Ale Ty na pewno do mnie to mówisz? :mrgreen:
Agi, no szkoda, ale jeszcze to nadrobimy. :wink:

shenra - 27 Wrzeœśnia 2009, 02:17

Wstępnie było genialnie, ale więcej wrażeń napiszę, jak już wrócę do Kraka, bo w sumie padam na pysk :mrgreen: Cieszę się strasznie, że miałam okazję was poznać :wink:
shenra - 27 Wrzeœśnia 2009, 10:59

Jeszcze raz dzięki wielkie za spotkanie. Ubawiłam się setnie. Udało mi się nie nadwerężyć przepony, choć przyznam, że momentami nie było to takie proste. Mam nadzieję, że plany waszego pojawienia się w Grodzie Smoka dojdą do skutku :wink:
Jewgienij w dziale zagranicznym, to jak wiemy najmniejsza ciekawostka poznańska, nie stanie w konkury z rowerowymi maratonistami, siedzącym lewą nogą na kanapie psie, czy też wyyyjątkowo sztucznej czarnej inteligencji o króliczo-szurającym chodzie. :mrgreen:
Los aktoros i los kalamburos od dzisiaj, a w zasadzie wczoraj stanowią moją ulubioną zabawę 8) Bo wy nas wszystkie chcecie wyd... :oops: :mrgreen: na Planecie Terror, zanim powiecie Goodbye Lenin :!: :mrgreen: Szkoda, że to wszystko tak krótko trwało.
Mam nadzieję, że zbłaźniłam się tylko w granicach rozsądku i według teorii Martvej, nie zepsuliście Chomika za bardzo, ani też Chomik nie zepsuł zbytnio was. :mrgreen:

illianna - 27 Wrzeœśnia 2009, 12:17

kochani współplemieńcy ( bo ja z pod Poznania jestem) wybieramy się (ja i Sebastian jak na razie) w Wasze okolice 14 października, może chcielibyście piwo razem wypić jakoś tak popołudniu i wieczorkiem :D
Chal-Chenet - 27 Wrzeœśnia 2009, 15:13

Piwokon był wielce sympatyczny. :D kalambury filmowe nie były wcześniej częścią programu, ale coś czuję, że mogą do niego w dosyć naturalny sposób wejść. Z bardziej interesujących tytułów, możecie sobie wyobrazić jak została pokazana np. Seksmisja. :mrgreen:
Za dużo wiary może nie było, ale ci, którzy się zjawili zapewnili świetną atmosferę, dzięki której uważam tę edycję za jedną z bardziej zabawnych. :D

shenra napisał/a
Mam nadzieję, że plany waszego pojawienia się w Grodzie Smoka dojdą do skutku

Tak wstępnie, jak gadaliśmy z Sheilą i Kondziem, to jakoś w listopadzie prawdopodobnie. Przy okazji będzie też można opić moje urodziny. :mrgreen:


illianna, jak najbardziej, fajnie będzie gościć kolejny krakowski desant na Pyrlandię. :D
Także spoko, zorganizuje się wtenczas Piwokon i zwoła ekipę. ;) Tylko jeszcze napiszcie czy to będzie właśnie 14go. Świetnie, że wpadniecie!

Saligia - 27 Wrzeœśnia 2009, 15:55

Zgadzam się z Chalem, że była to jedna z zabawniejszych edycji, choć w kameralnym gronie. Niech żałują ci, co nie przybyli ;)
Sheila - 27 Wrzeœśnia 2009, 18:10

Było bosko! Uśmiałam się za wszystkie czasy, nie ma co :mrgreen:
shenra - szalenie fajnie było Cię poznać!!!
Żałuję, że nie wzięłam aparatu, można by uwiecznić dla potomnych sporo kompromitujących rzeczy ;)
Dzięki!

mawete - 27 Wrzeœśnia 2009, 19:52

illianna napisał/a
kochani współplemieńcy ( bo ja z pod Poznania jestem) wybieramy się (ja i Sebastian jak na razie) w Wasze okolice 14 października, może chcielibyście piwo razem wypić jakoś tak popołudniu i wieczorkiem :D

Jest szansa, że 14-go października będę i ja w tej mieścinie ;P: Jutro powinienem wiedzieć.

hardgirl123 - 27 Wrzeœśnia 2009, 19:54

może i mnie się uda wynegocjować urlopo w paździrnniku
Chal-Chenet - 27 Wrzeœśnia 2009, 19:56

Wbijać, wbijać, im nas więcej, tym lepiej!!! :D
mawete - 27 Wrzeœśnia 2009, 20:01

Jeśli będę to służbowo - znaczy 14go przyjadę, a 15go będę się realizował... Jest szansa na przekimanie u kogoś? Z kolegą będę, a on ma koleżankę u Was - nie chcę przeszkadzać w Ich miłości więc hotel mu odstąpię :mrgreen:
hardgirl123 - 27 Wrzeœśnia 2009, 20:03

hmmmm, no to ja może popatrze czy aby nie ma jakichś szkoleń związanych z moja pracą wtedy :>
i tym bardziej by było prawdopodobne że sie pojawię
mawete, kiedy będziesz w Krakowie??

banshee - 27 Wrzeœśnia 2009, 20:07

U mnie się na chęciach kończy :(
Wszystko przez te pociągi.

mawete - 27 Wrzeœśnia 2009, 20:08

hardgirl123: pojęcia nie mam, zmieniłem pewne plany, ale robić będziemy część dworca w Krakowie i prawdopodobnie tory na Kraków - Balice, czyli jest szansa, że będę bywał często :twisted:
hardgirl123 - 27 Wrzeœśnia 2009, 20:08

banshee, przyjedź do Krakowa :>
zawsze możesz przyjechać autobusem albo samolotem przylecieć.

no to fajnie mawete że będziecie wpadać często do Krakowa. Mam nadzieję że sezon budowlany w tym roku nie będzie tak szalony jak w zeszłym i że będę miała czas na wojaże i szaleństwa :>:>

banshee - 27 Wrzeœśnia 2009, 20:09

hardgirl123, ni mogu.
Dzieciarnia mi nie da ;)

hardgirl123 - 27 Wrzeœśnia 2009, 20:10

banshee, weź dzieciarnię ze sobą, im się coś zorganizauje.
illianna - 27 Wrzeœśnia 2009, 21:10

Chal-Chenet, właśnie 14 jakoś po południu, zależy o której uda nam się tyłki podnieść i wyjechać, chciałabym jak najwcześniej, będzie nam miło jeśli zorganizujecie się większą ekipą, potem mamy w planie podróż dalej na północ do Chodzieży, pytanie czy wieczorem, czy rano ;P: to głównie zależy od Was, czy znajdziecie jakiś fajny kawałek podłogi dla strudzonych podróżnych :wink:
Chal-Chenet napisał/a
to jakoś w listopadzie prawdopodobnie. Przy okazji będzie też można opić moje urodziny. :mrgreen:
fajnie ja też mam urodziny w listopadzie i już planuję imprezę, więc zapraszamy, mamy jakieś 4 wygodne miejsca do spania, a jak będziecie mało wybredni to nawet 6 :D


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group