To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ludzie z tamtej strony świata - Milena Wójtowicz

MilleniumFalcon - 1 Czerwca 2007, 16:12

Jest info w wątku LUFOwym, ale na wszelki wypadek i tu daję: 6.06 o 18 będę miała w lubelskim Empiku w Galerii Centrum spotkanie autorskie. Potem - LUFA. Wszystkich serdecznie zapraszam.
Kasiek - 4 Czerwca 2007, 19:21

Tak tak, już sobie zęby ostrzę na autografik we Wrotach :)
Khorne_S - 5 Czerwca 2007, 13:22

A Buuuuuuuu a ja w tym dniu prracuj ę i nie mogę przyjechać do Lublina :cry:
A kiedy Milena zajrzysz do Wawy ?? :mrgreen:

MilleniumFalcon - 5 Czerwca 2007, 13:28

Na Polcon na pewno. Oni prelekcję chcą. O czym ja mam mówić, niech mi ktoś powie???? Ja się znam na czarownicach (gadałam o tym na trzech konwentach, i może wystarczy) i socjologii. I magisterka mi mózg wyprała (skończyłam właśnie :mrgreen: NARESZCIE) i nie mam siły myśleć.

EDiT: a wcześniej jeszcze prawdopodobnie będę, ale prywatnie, nie oficjalnie :wink: na DFach we Wrocławiu.

Khorne_S - 5 Czerwca 2007, 13:43

Wow ja będe na Polconie :mrgreen:
Dział SW mamy robić z Outlanderem

Kasiek - 6 Czerwca 2007, 14:10

To może i ja bym się wybrała na POLCON? Hm...
Khorne_S - 6 Czerwca 2007, 14:14

Przyjeżdżaj będzie ekstra :P
I bedzie do kogogo strzelać...... :mrgreen:

Kasiek - 6 Czerwca 2007, 14:17

Hmmm, ciekawe kto kogo... :mrgreen:
Khorne_S - 6 Czerwca 2007, 14:18

Dla mnie ?? ;)
Żartuje Polcon to strefa rozejmowa.
My Warszawiacy nie strzelamy do przyjezdnych...A szkoda :cry:
Patrz Lepper i ska

Kasiek - 6 Czerwca 2007, 14:26

Spokojnie, wyjdziemy poza teren Polconu :) Po Prelekcji Mileny, oczywiście :)
Khorne_S - 6 Czerwca 2007, 14:31

Zgoda..... :)
Kulki już graweruje.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gorim1 - 6 Czerwca 2007, 16:03

Kasiek, bądź na polconie :D
co do załatwiaczki książka pozytywnie mnie zaskoczyła bardzo mi się podobała zmiana nastawienia z lekkiej humorystycznej na poważną czyżbyś mileno szła tą drogą teraz?

MilleniumFalcon - 6 Czerwca 2007, 22:26

A nie wiem. Idę taką drogą, jaka mi wychodzi;). Ale chyba lepiej się czuję w klimatach słodko-gorzkich niż czysto humorystycznych.
Kasiek - 7 Czerwca 2007, 11:17

Milena zastrzelę Cię! Noż kurde, ja się uczyć powinnam!Ale nic to. Największy dylemat teraz, z którego egzemplarza czytać dane opowiadanie? Swojego, Karoliny czy Mcbeta? Chociaż nie, Emsi mnie zabije jak będą zagięte kartki :mrgreen:
MilleniumFalcon - 7 Czerwca 2007, 11:27

To ja Ci coś zrobię. Tego Twojego %^&^% cienkopisu nie mogę zmyć z palców! Szoruję od wczoraj spirytusem, zaczynam rozważać nabycie rozpuszczalnika.
gorim1 - 7 Czerwca 2007, 17:57

MilleniumFalcon, czyżby kasiek ci podsunęła wylany cienkopis spróbuj wódką bądź czystym spirytem może pomoże jak nie to tylko rozpuszczalnik bądź wyszorowanie palców pumeksem
Kasiek, coś ty jej zrobiła

MilleniumFalcon - 7 Czerwca 2007, 18:16

No ja właśnie spirytusem się szorowałam i palce mi zaczęły gorzelnię zapachowo przypominać... :evil: . Pumeks rozważałam, ale wiesz... mnie opuszki palców są mocno potrzebne, jak pomyślałam jak mi się będzie w klawiaturę waliło po takim szorowaniu...
Ale na szczęście już prawie nie ma śladu (nie liczę odcisków palców, których duuużo z zemsty narobiłam Kasiek w książce :twisted: ), a myślałam, ze tak mi zostanie na długo. Do jutra mam nadzieję uda mi się to zmyć do reszty. Mam nauczkę - nigdy nie brać od nikogo pisaków, własnych używać!

Kasiek - 7 Czerwca 2007, 22:13

Psieplasiam... Ja naprawdę nie wiedziałam że on tak robi. ja nim jeszcze w piątek egzamin pisałam.

Ale te odciski to ryzykowna sprawa. Pomyśl ile ich mam i do czego mogę je wykorzystać.

MilleniumFalcon - 7 Czerwca 2007, 22:22

Do niczego. ;PP Rodzinie się świń nie podkłada.
Kasiek - 8 Czerwca 2007, 11:20

szczególnie jak ma się niepodpisane jeszcze przez własną matkę własnomatkowe książki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Khorne_S - 8 Czerwca 2007, 14:14

MilleniumFalcon napisał/a
Do niczego. ;PP Rodzinie się świń nie podkłada.


Fakt rodzinie podkłada sie miny ppanc lub dużą ilość C-4 :mrgreen: :mrgreen:

Kasiek - 8 Czerwca 2007, 21:40

Ewentualnie można opublikować na 4 czy 5 forach zdjęcie rodziny w trakcie ciągania innych członków tej samej rodziny po Galerii Centrum. Najlepiej z działu "bielizna" Mooooogęęęęę? :mrgreen:
MilleniumFalcon - 8 Czerwca 2007, 21:47

hihihi... to z kalesonkami? Po prostu czysty seksapil i bezeceństwa;> Oszczędź im tego, faceci chyba wolą nie wiedzieć, że takie coś istnieje...
Hitokiri - 8 Czerwca 2007, 22:34

MilleniumFalcon napisał/a
Na Polcon na pewno. Oni prelekcję chcą.

Na Polconie będziesz? Ooo, to może i ja się zjawię. Tyle, że pierw muszę kasę wysupłać i ojca przekonać [z tym drugim może być problem]. Ale chętnie bym zaszła na Milenkową prelekcję :mrgreen:

Kasiek - 9 Czerwca 2007, 10:06

Ja proponuję, żebyś opowiedziała o Winoroślowaniu :wink: :mrgreen:

Po drugie na zdjęciu jest ładna bielizna, a w tle nawet te śliczne koszulki :P

I coraz bardziej podoba mi się pewne zdjęcie... "Napadająca ze spineczkami" :mrgreen:


edit: Milenka, to co? Robimy wspólną LUFĘ urodzinkową? Tak między-między czy w Twoje?

Kasiek - 4 Lipca 2007, 14:15

Po 1: Gratuluję Pani Magister!!!

Po 2: Sto lat! Sto lat!!!!! :D :D :D

Khorne_S - 4 Lipca 2007, 14:28

Po 3 Miaow miaow miaow miaow miaow !!!! (Fałszywie ale szczerze w rytm sto lat)
MilleniumFalcon - 4 Lipca 2007, 15:26

Dziękuję:)
Khorne_S - 4 Lipca 2007, 15:40

MilleniumFalcon napisał/a
Dziękuję:)


Pjosić

Kasiek - 5 Lipca 2007, 12:27

Nie dziękuj, to nie nasza zasługa, że zostałaś wykształciuchem :P ani nasza, że jesteś o rok starsza ;)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group