To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Festiwal Fantastyki Nidzica

Zgaga - 6 Czerwca 2010, 15:19

Ten wariant mógłby się okazać dość nie w porządku w stosunku do organizatorów i innych uczestników.
Czarny - 6 Czerwca 2010, 18:22

baranek napisał/a
kóźwa, Pilipiuk zaczyna o 12.00, a ja będę w Nidzicy o 12.22. szkoda, kurde, szkoda.


Ja w programie nie widzę żadnego Pilipiuka a tym bardziej o 12-tej :shock:
Nie ma go nawet na liście gości Festiwalu.

Baranek na jaki konwent Ty jedziesz? :mrgreen:

Zgaga - 6 Czerwca 2010, 18:33

Ała... Faktycznie - Pilipiuka niet.
Witchma - 6 Czerwca 2010, 19:08

Jeszcze wczoraj rano tam był :shock:
ketyow - 6 Czerwca 2010, 19:13

Zgaga napisał/a
Ten wariant mógłby się okazać dość nie w porządku w stosunku do organizatorów i innych uczestników.


Znaczy, że jakbym u kogoś nocował? Nie zrozumiałem.

Znajomych w Nidzicy mam więc spać raczej jest gdzie, w ostateczności i mama mogłaby po mnie przyjechać jeśli nie miałaby dyżuru. Nie mam zamiaru się włamywać na teren konwentu, ale przypuszczałem, że po Nidzicy też trochę się poszlajacie i wtedy można by pod jakimś parasolem żubra ustrzelić :D

joe_cool - 6 Czerwca 2010, 21:35

A jak najlepiej się tam dostać z Warszawy w czwartek? Pociągiem? PKSem? Ktoś jedzie?
Anonymous - 6 Czerwca 2010, 22:01

Mua:) Ja jechałem rok temu ciapongiem i było okay. o 17.26 jest bezpośredni do Nidzicy.
joe_cool - 6 Czerwca 2010, 22:03

Hm, myślałam o czymś rano czy w okolicy południa. Trzeba będzie sprawdzić. Daleko jest z dworca na zamek? Ciężką walizkę mam, junoł...
ketyow - 7 Czerwca 2010, 00:23

Ewentualnie możesz się zorientować w prywatnych liniach autobusowych (rezerwować wcześniej!), jeżdżą szybciej i taniej, ale nie wiem jakie są połączenia z Nidzicą. Jakieś linie są przy przystankach pod Salą Kongresową i na parkingu po przeciwnej stronie Pałacu Kultury.

A z dworca do zamku jest koło kilometra. Nidzica malutka jest.

nureczka - 7 Czerwca 2010, 09:01

ketyow napisał/a
Nidzica malutka jest.
Ale urocza.
baranek - 7 Czerwca 2010, 09:08

co nie zmienia faktu, że nie zmienia się programu pięć dni przed imprezą. oczywiście nie jadę do Nidzicy [uroczej] tylko dla Pilipiuka [szczególnie teraz już], jest jeszcze kilku innych równie ciekawych prelegentów, ale tak się po prostu nie robi. ot co. i nie chodzi mi o sam fakt, w końcu przypadki chodzą po ludziach i układa się różnie, ale o sposób. ufam jednakże, ba jestem przekonany, że organizatorom bez trudu uda się nadrobić to co stracili w moich oczach. w oczach człowiek, który pomimo podeszłego wieku postanowił pierwszy raz w życiu wybrać się na konwent fantastyczny. ot co!
dalambert - 7 Czerwca 2010, 09:38

baranek napisał/a
pomimo podeszłego wieku

CZEGO :?: kokiet z Ciebie ;P:

Pucek - 7 Czerwca 2010, 09:53

Też tak sobie pomyślałam, hi, hi.
ketyow - 7 Czerwca 2010, 10:05

nureczko, mówiąc szczerze to architektownicznie sporo miast na naszym terenie jest do Nidzicy podobnych, chyba jedynie Olsztyn zupełnie nie pasuje do reszty.
Kruk Siwy - 7 Czerwca 2010, 12:16

baranek, a może to sam Miszcz wyciął numer organizatorom? Co mieli zrobić? Urodzić szybciutko całkiem nowego Miszcza P.?
dalambert - 7 Czerwca 2010, 12:25

Kruk Siwy napisał/a
Urodzić szybciutko całkiem nowego Miszcza P.?

Zprosic Miszczową / tyż pisze/ a Miszcz nie dziecię niańczy :mrgreen:

Kruk Siwy - 7 Czerwca 2010, 12:29

Ja tam nie jestem wielbicielem dzieciątek ale jednak dałbym szkrabowi jakieś szanse...
baranek - 7 Czerwca 2010, 12:43

Kruku, ja nie mam pretensji do organizatorów o sam fakt nieobecności Miszcza. jeno o to, że poprawki do programu wprowadzone zostały jakoś tak, ja wiem, cichcem?
Kruk Siwy - 7 Czerwca 2010, 12:46

No to ja serio pytam: a co mieli zrobić? Ogłosić w twoim kościele z ambony? Na konwentach takie rzeczy się zdarzają. Przywykaj chłopie.
baranek - 7 Czerwca 2010, 19:21

Kruk Siwy, co racja, to racja. ale wiesz, pierwszy raz, to się przejmuję.
Czarny - 8 Czerwca 2010, 07:09

joe_cool ja będę już w Nidzicy, jak powiesz o której to Ci pomogę z walizą :twisted:
joe_cool - 9 Czerwca 2010, 01:00

Czarny, dzięki! Na razie wprosiłam się do Kosików do samochodu, a i walizka będzie mniejsza niż myślałam. Damy radę! :D
dalambert - 11 Czerwca 2010, 19:12

HEJ - ma tam kto dostęp do kompa - czyli dajcie głos :!: :!: :!:
Anonymous - 13 Czerwca 2010, 14:19

Impreza przednia, chociaż bawiłem się tylko półtora dnia; ale to było intensywne półtora dnia z dawno niewidzianymi znajomymi. Załatwiłem też parę spraw biznesowych, ale o tym, co i kiedy dowiecie się...może kiedyś; jak to coś zrobię. Nie będę psuł wam niespodzianki. Biesiada tradycyjnie udana, chociaż pogoda momentami była do *beep*; ale i tak przyjeżdża się dla ludzi, chociaż program też ciekawy (tutaj brylował Wit Szostak). Pokaz walki na szable z Jackiem Komudą się niestety nie odbył; plotka głosi, że połamał się nasz Jacek nad Jackami, spadłszy z konia.

Sorry za chaotyczny post, ale za 4 godziny mam kolejny egzamin, muszę się poduczyć, ogarnąć po przyjeździe (Witchma, Ronin, dajcie znać, że dojechaliście, i dzięki za podwiezienie!). Całej reszcie ferajny forumowej dzięki za miłe pogaduchy! A, no i odebrałem nagrodę SFinksa. Dobry prognostyk na przyszłość, ha.

Idę coś zjeść.

---

Zjadłszy, wyjaśniam: Odebrana nagroda SFINKSA jest dla wydawcy. Nigdy nie pracowałem i nie pracuję w MAG-u, a ja zostałem poproszony o przekazanie nagrody. Koniec wyjaśnienia; piszę, bo pojawiły się dziwne memy. Lubię się lansować, ale to już by była przesada, gdybym podawał się za kogoś, kimś nie jestem. Over and out.

Witchma - 13 Czerwca 2010, 18:01

Dotarliśmy, żyjemy :) Było miło, niestety szybko się skończyło.
baranek - 13 Czerwca 2010, 21:34

w domum. było git. po trzykroć git.
joe_cool - 14 Czerwca 2010, 11:15

Było jak zwykle fajnie, jeszcze ani razu nie udało mi się pójść na tyle prelekcji lub innych punktów programu. Na stronie strat zapisuję tylko moją ulubioną starą parasolkę... Ale takie straty to nie straty ;)
W ogóle mam sporo zdjęć (na biesiadzie dopadła mnie faza paparazzi ;) ) i się zastanawiam, gdzie najprościej by je załadować, żeby i inni się cieszyli. Picassa odpada z góry.

joe_cool - 16 Czerwca 2010, 15:17

Post jeden pod drugim, ale w szczytnym celu - Fotki z Nidzicy. Na razie bez podpisów - zwłaszcza, że wielu osób w ogóle nie znam :mrgreen:
dalambert - 16 Czerwca 2010, 15:25

joe_cool, :bravo fajnie Wam było :D
Witchma - 16 Czerwca 2010, 15:27

joe_cool, :bravo :D


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group