To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Spodenki - Szorty - W TYM SZALEŃSTWIE JEST METODA - do 21 września 2008

Adashi - 21 Wrzeœśnia 2008, 11:22

Michał, moje gratulacje :D Dla pozostałych uczestników także :wink:
Adanedhel - 21 Wrzeœśnia 2008, 11:26

3/3, 100% skuteczności... Może czas wycofać się z tej branży pókim jeszcze nie przegrał? ;P:
Dziękuję wszystkim głosującym. Może tylko powiem, że inspiracją było bardziej "Śniadanie mistrzów" niż "Przypadek Harolda Cricka", który to film obejrzałem już po napisaniu szorta, plus oczywiście Monty Python :)
No i sporo osób, na czele z JacArem miało rację zauważając, że strasznie to chaotyczne. Po prostu napisałem, sił na poprawienie tekstu już mi nie starczyło i tak wypadło.

Fidel-F2 - 21 Wrzeœśnia 2008, 11:29

Adanedhel napisał/a
o i sporo osób, na czele z JacArem miało rację zauważając, że strasznie to chaotyczne. Po prostu napisałem, sił na poprawienie tekstu już mi nie starczyło i tak wypadło.
znaczy, chyba drzemie w Tobie geniusz
Tomcich - 21 Wrzeœśnia 2008, 11:31

Chciałem zagłosować już wczoraj, ale forum późnym wieczorem zastrajkowało. :( Na całe szczęście dzisiaj jeszcze zdążyłem. 8)

Na punkcie których szortów oszaleliście?
Właśnie w tym problem. :? Edycja o tyle trudna, że nie wiedziałem na kogo zagłosować. :roll: Żaden z tekstów nie wybijał się specjalnie ponad inne, żaden nie krzyczał od pierwszego razu - ZAGŁOSUJ NA MNIE :!: Nie oszalałem na jego punkcie :wink: Musiałem więc zastosować selekcję negatywną :twisted:
Jako pierwszy odpadł Ukochani krewni - taki naturalizm miał chyba wstrząsnąć czytelnikiem, mnie raczej obrzydził. :? W sumie z tekstu pamiętam raczej właśnie to obrzydzenie, a nie jego treść. :| No i na dodatek trochę nieporadności językowych. :|
Kolejny to Placebo - może kobiety szaleją na punkcie farbowania włosów i w tym jest jakaś metoda. :roll: Ale nie mnie to oceniać. ;P:
"...a na początku był koniec..." - i tak kopał do tego nieba i kopał. :wink:
Bajka o tym jak Podkładka z rynkiem się zmagał. - niestety dla autora, miałem jakieś skojarzenia ze "Sklepami cynamonowymi" Bruno Schultza. :roll: A że to dla mnie lektura traumatyczna, więc ... :wink:
Miejsce trzecie zajęła Manifestacja - całkiem, całkiem. :D
Po takiej eliminacji pozostały już tylko dwa na które oddałem głos. :mrgreen:

A skoro teraz już wszystko jasne to:
:bravo Adenadhel - jak on startuje to chyba nie ma sensu wysyłać swego szorta. :mrgreen: W trakcie lektury miałem skojarzenia z "W paszczy szaleństwa" , "Brucem Wszechmogącym" i Pythonami (w scenie z elfkami) :wink:
:bravo Easy
:bravo dla pozostałych :mrgreen:
I największe :bravo dla Witchmy za organizację. :bravo
Tak trzymać

merula - 21 Wrzeœśnia 2008, 11:32

Witchma, no nie smiałam wychodzic z takimi dużymi liczbami, żebyś się nie przestraszyła lekko. Ja Ci i po 2000 życzę :mrgreen: ;P:
illianna - 21 Wrzeœśnia 2008, 11:32

Fidel-F2 dzięki, popatrzę

gratulacje dla zwycięzcy :bravo , anioły górą :D

Witchma - 21 Wrzeœśnia 2008, 11:34

Tomcich, bez Twoich podziękowań za głosy to nie to samo ;)

merula, jeżeli chodzi o 2000, to najpierw niech NURS nagna tyle osób na forum :twisted:

Adanedhel - 21 Wrzeœśnia 2008, 11:35

Fidel-F2 napisał/a
znaczy, chyba drzemie w Tobie geniusz

Aś tam.
No i chciałem podziękować jeszcze mBiko. Choć pewnie tego nie wie to on był inspiracją dla szynszyli.

Tomcich - 21 Wrzeœśnia 2008, 11:41

Witchma napisał/a
Tomcich, bez Twoich podziękowań za głosy to nie to samo ;)


Że zacytuję zwycięzce "Aś tam" :mrgreen:

Bez moich podziękowań rekord głosowań pobity. :bravo 8)

Martva - 21 Wrzeœśnia 2008, 11:50

Cytat
Aś tam.


To się pisze razem ;)

Stormbringer - 21 Wrzeœśnia 2008, 11:54

Gratulacje, Adanedhel. Czułem, że to Twój tekst - masz swój styl. :)

Oczywiście gratulacje także dla pozostałych uczestników oraz organizatorki. Liczba głosów powala - to chyba nie tylko kwestia małej ilości szortów, ale także jesieni. Ludzie siedzą wieczorami w domach i czytają. ;)

PS. Jak widać, MOFFISS mniej abstrakcyjnie też potrafi. ;) "Obce znaki..." to fajny szort.

Fidel-F2 - 21 Wrzeœśnia 2008, 11:57

Stormbringer, niegrzecznie deprecjonujesz Witchmę,
Stormbringer - 21 Wrzeœśnia 2008, 11:58

Ależ dlaczegóż? Wszak doceniam wkład organizatorki. :)

No dobrze, propaganda też zrobiła swoje. :)

MOFFISS - 21 Wrzeœśnia 2008, 12:31

Stormbringer napisał/a


PS. Jak widać, MOFFISS mniej abstrakcyjnie też potrafi. ;) Obce znaki... to fajny szort.


Dzięki wielkie za miłe słowa. Piszę od niedawna, to było chyba trzecie opowiadanie jakie w ogóle napisałem.

Sandman - 21 Wrzeœśnia 2008, 13:07

:bravo Dla wszystkich, szczególne słowa uznania dla zwycięzcy.
Easy - 21 Wrzeœśnia 2008, 13:12

Chal-Chenet napisał/a
Marszałek? :shock: No szok normalnie! To jak dla mnie zaskoczenie edycji, że napisałeś w ogóle! Również gratki! :bravo :bravo


Jednorazowy wyskok.

Oczywiście gratuluję ADHD zwycięstwa i dziekuję za oddane na mnie głosy.

mBiko - 21 Wrzeœśnia 2008, 13:25

Gratuluję wszystkim autorom, a szczególnie zwycięzcy, muszę zacząć uważać co przy Tobie mówię Adi :wink: .
Adanedhel - 21 Wrzeœśnia 2008, 14:00

mBiko, to jeszcze nie zacząłeś? ;>
Stormbringer napisał/a
Gratulacje, Adanedhel. Czułem, że to Twój tekst - masz swój styl. :)

Momentami zastanawiałem się, czy ktokolwiek nie czuje, że to mój tekst.
illianna napisał/a
anioły górą :D

Upadłe anioły, droga pani, upadłe ;)
Martva napisał/a
Cytat:
Aś tam.

To się pisze razem

Aś tam ;P:
Tomcich napisał/a
Adenadhel - jak on startuje to chyba nie ma sensu wysyłać swego szorta. :mrgreen:

Dwie sprawy. Po pierwsze jest Adanedhel :twisted: Po drugie - mam uprzedzać? "Dnia tego i tego o godzinie tej i tej wysłałem szorta na konkurs taki i taki. Możecie spokojnie darować sobie pisanie. I tak nie wygracie. Dziękuję. Następnym tematem będzie..." :mrgreen:

dzejes - 21 Wrzeœśnia 2008, 16:18

Jako uczestnik w pełni realizujący coubertinowską zasadę, iż ważny jest udział, nie wynik - chcę podziękować wszystkim oceniającym :D Z wyniku, a przede wszystkim z opinii jestem więcej, niż zadowolony.
xan4 - 21 Wrzeœśnia 2008, 17:43

Gratulacje dla Zwyciezcy :bravo :bravo :bravo za opowiadanie i niesamowity finisz,
Easy gratki za drugie miejsce :bravo :bravo ,
i gratulacje dla Chal-Cheneta za najbardziej bulwersujący short tej edycji :bravo ,
ja znowu wybrałem tekst MOFISSA, chyba zostanę jego fanem,
dziękuję wszystkim za głosowanie na moją bajeczkę i komentarze, zarówno pozytywne jak i przede wszystkim za te negatywne, jest mi bardzo miło, że tak dużej liczbie osób spodobało się jak piszę,
muszę przyznać, że jak prowadziłem, to zaświtała mi myśl, że może to się skończyć zauważeniem mojego tekstu przez NURSA i jego 'czytaczy', ale ... co się odwlecze ..., zmobilizuje mnie to do dalszej pracy :D ,
jeszcze raz podziękowania i przeprosiny dla Witchmy za całokształt :)

Tomcich - 21 Wrzeœśnia 2008, 17:56

Adanedhel napisał/a
Po pierwsze jest Adanedhel :twisted:


OK. :roll: Żeby nie robić więcej błędów będę pisał ADHD :twisted:

Adanedhel napisał/a
Po drugie - mam uprzedzać?


To będzie humanitarne. :mrgreen: Zaoszczędzisz innym czasu, stresu i obgryzania paznokci w oczekiwaniu na wynik. :wink:

agnieszka_ask - 21 Wrzeœśnia 2008, 19:41

Witchma napisał/a
Pierwsze miejsce i tytuł Szaleńca Roku otrzymuje... :bravo :bravo :bravo Adanedhel :bravo :bravo :bravo za tekst Pisarz


znowu I miejsce? :shock:
no i teraz będę musiała tego szorta przeczytać. tzn. wcale nie muszę, ale bardzo chcę :D
gratulacje Michał :)

pozostałym szortowcom również serdecznie gratuluję, chociaż nie wiem, czy ta walka była wyrównana ;)

Adanedhel - 21 Wrzeœśnia 2008, 19:45

agnieszka_ask napisał/a
znowu I miejsce? :shock:

I po co ten szok? Powinnaś się przyzwyczaić :mrgreen:

illianna - 21 Wrzeœśnia 2008, 19:53

Adanedhel napisał/a
illianna napisał/a:
anioły górą :D

Upadłe anioły, droga pani, upadłe ;)


oczywiście że upadłe Drogi Panie, inne mnie nie interesują...

ihan - 21 Wrzeœśnia 2008, 19:56

Źle się dzieje, wygrali moi faworyci. Ale gratuluję, gratuluję, rozumiem, że tematem którejś kolejnej edycji będzie: Kto wygrywa w konkursach shortowych i dlaczego to jest jest Adanedhel. Odpowiedź zawrzyj w 5 zdaniach.
Adanedhel - 21 Wrzeœśnia 2008, 20:07

illianna napisał/a
oczywiście że upadłe Drogi Panie, inne mnie nie interesują...

Słuszna, powiedziałbym jedyna słuszna postawa ;)
ihan napisał/a
rozumiem, że tematem którejś kolejnej edycji będzie: Kto wygrywa w konkursach shortowych i dlaczego to jest jest Adanedhel. Odpowiedź zawrzyj w 5 zdaniach.

Wolałbym jakiś poemacik na swoją cześć.
Poza tym przez następnych parę edycji pewnie odpoczniesz sobie od mojej małej grafomanii, chcę popróbować... obszerniejszej grafomanii.

Hubert - 21 Wrzeœśnia 2008, 20:31

Gratuluję zwycięzcy! :)
JacAr - 21 Wrzeœśnia 2008, 21:22

Gratulacje i... ooooch! cóż za emocje!
Witchma - szapoba!
Autorzy - szapoba
a kibice - uważać na mój kapelusz... nie podeptać :)
Fajna zabawa!
Pozdr
Ja

baskerville - 21 Wrzeœśnia 2008, 22:22

Witchma napisał/a
Oddaję w Wasze ręce (i oczy) siedmiu wspaniałych, którzy nie ulękli się szaleństwa :D Bądźcie dla nich łaskawi i głosujcie :!: :)

Czekam na TWÓJ głos,
:D

Nie zdążyłam, psiakość! Zewnętrzna kocica dochodząca podrzuciła mi pod drzwi ryczące maleństwo, a że gwiździło dziś u nas jak w kieleckiem, musiałam się pilnie zająć konstrukcją budki zastępczej. Ale i tak wygrał mój faworyt. Druga miała być "Manifestacja". Czy macie zwyczaj oceniania tekstów post factum? Bo jeśli tak, to chętnie się wywnętrzę. Bardzo porządny poziom szorciarze tu prezentują - miło było poczytać.

cutler - 21 Wrzeœśnia 2008, 22:25

Gratulacje. Dawno nie widziałem, aby z takim jajem konkurs przeprowadzono :D
Rispekt.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group