To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Summa Technologiae - SETI@home

Dunadan - 12 Listopada 2006, 14:36

:mrgreen: no to du** blada...
Tomcich - 12 Listopada 2006, 16:07

Raport za tydzień 45

Dane na podstawie których został przygotowany są z soboty 11 listopada

Ogółem wszystkich uczestników Seti jest obecnie na świecie 550 604

W naszym teamie jest 81 członków- przybyło 1 - witamy w naszym gronie Evina :bravo , z tego 71 ma kredyty i liczymy na 163 komputerach -asymilowaliśmy 3 hosty więcej niż w zeszłym tygodniu (hjeniu, Selithira asymilowali po 1 komputerze i również z 1 komputerem przybył do nas Evin :) ).
Spośród 44 368 teamów jesteśmy w chwili obecnej na pozycji 1 038 – RAC 186 - jesteśmy już lepsi niż 43 330 teamy (97,7%), przeskoczyliśmy w tym tygodniu o 85 miejsc w górę :D i uzbieraliśmy łącznie 704 425 kredytów

A teraz bardziej szczegółowo:
:arrow: Debiuty:
Evin na miejscu 50
:arrow: Skoki w górę - 10 liczących: :bravo
GAndrel z 4 na 3 :bravo
hjeniu z 9 na 7
Mleko
z 14 na 13
Dareko z 18 na 17
Peyo
z 36 na 26 (ponownie największy skok tygodnia, tym razem o 10 pozycji :bravo )
vlabmotion z 34 na 32
rafal.bryszewski
z 40 na 38
wawrzyniec
z 43 na 40
Dunadan
z 44 na 43
Mateusz
z 47 na 45
:arrow: Spadki - aż 37 liczących (to wynik wysokiego debiutu Evina:
o 1 pozycję - Kuras&jac, NURS, Ixolite, Iscariote, Fidel, christool, Rodion, Janus, Kaldur, brutha, Czarny, Madzik, Avad, -=Arti=-, komputering, Admin, Mruk, rednels, mzm4ever, marek1964, Alex Terminus, Kajl, Gustaw, mawetePL, ogrodnik, VdH, TRoksela, Rafał,
o 2 pozycje - greymoon, Goldi, and017, Miria, Geralt, Pako, Lachoo, Selithira, Kucokoc
:arrow: Reszta utrzymała swoje pozycje sprzed tygodnia. :D

I pora na wykresiki. :D

Miejsce liczących na świecie

Ilość zebranych kredytów przez liczących (TC)

Przyrost kredytów w tygodniu 45 Żeby się znaleść w pierwszej trójce trzeba było otrzymać ponad 4,1k kredytów. :) :bravo Nexus - 7 330 w tym tygodniu i miejsce 1, za nim Ziemniak i hjeniu

% udział w zdobytych kredytach w 45 tygodniu - pierwsze 3 osoby uzbierały 30% zdobytych punktów. :)

Przyrost kredytów w poszczególnych tygodniach W tym tygodniu znowu lekki wzrost, ale 60k przekroczyć nie możemy, jest jednak ponad 59 tys. :bravo

Ilość kredytów zdobytych przez team narastająco - ponad 704 tys.

Zmiany pozycji teamu na świecie - pozycja 1 038 w przyszłym tygodniu atakujemy pierwszy tysiąc :D .

Zmiany pozycji teamu w Polsce - znowu poszliśmy lekko w górę, w tym tygodniu miejsce 17

Wszystkim liczącym gratuluje :bravo , nieliczących jak zwykle zapraszam do wzmocnienia naszych szeregów. W tym tygodniu powinniśmy osiągnąć ok. 763 000 kredytów :D , przeskoczyć w okolice miejsca 960 na świecie - już w pierwszym tysiącu :bravo :D i wskoczyć na miejsce 14 w Polsce.


Tak więc QCF, QCG i do przodu!!!

hrabek - 12 Listopada 2006, 16:12

Geez, ale zasuwamy, pierwsza pietnastka w tym tygodniu! QCF!!!
Dunadan - 12 Listopada 2006, 17:19

Hmm.. tyle nieznanych osób działa na SETI - może by wpadli na forum? :D
hrabek - 12 Listopada 2006, 17:29

A moze Rodion do kazdego numeru SFFiH malowal osobnego stripa z Seti? Bo w kolko to samo, a przeciez temat mozna rozwinac. Byloby oryginalnie i moze dzieki temu wiecej osob czytajacych zacheciloby sie do wstapienia w nasze szeregi?
Tomcich - 12 Listopada 2006, 17:36

Dunadan

Cytat
Hmm.. tyle nieznanych osób działa na SETI - może by wpadli na forum? :D


mawete jako szef teamu ma dostęp do adresów mailowych wszystkich liczących w SETI. Wymyślmy jakieś zaproszenie, które by im można podesłać na zachętę. :D

count

Cytat
A moze Rodion do kazdego numeru SFFiH malowal osobnego stripa z Seti?


Pomysł bardzo dobry, ale był już kiedyś podnoszony. Teraz Rodion ma w priorytecie Jarla więc dużych szans na to nie widzę. :| Ale może by pomyślał o jakimś logo teamu. :roll:

hrabek - 12 Listopada 2006, 17:40

Jarl Jarlem, ale czy rzeczywiscie taki dwu-trzy-obrazkowy strip to duzy wysilek dla niego? Moze jako transakcja wiazana - Nurs bierze Jarla tylko pod warunkiem ze jest tez nowe Seti :)

A logo teamu swoja droga, przydaloby sie. Jestesmy w pierwszej dwudziestce, az wstyd normalnie bez logo.

Dunadan - 12 Listopada 2006, 17:53

popieram Counta - zróbmy wreszcie konkurs/ankietę na logo! :twisted:
Indy - 12 Listopada 2006, 18:45

Już wiem co mi nie grało. Mojego starego konta nie było :? i musiałem jeszcze raz się zarejestrować..... no ale teraz już wszystko gra. :)

QCF!

mawete - 12 Listopada 2006, 20:35

Wymyślcie
Nexus - 12 Listopada 2006, 22:57

...rzekł mawete :mrgreen:
Claygirl - 13 Listopada 2006, 16:18

Przyłączyłam się! :D
dareko - 13 Listopada 2006, 16:42

Claygirl, witamy, witamy :) Team rosnie w sile!!!

QCF!!! i bobek :mrgreen:

Ixolite - 13 Listopada 2006, 18:42

bez bobka już nie da rady :mrgreen:
Nexus - 13 Listopada 2006, 19:24

Ha! Udało mi się wskoczyć na 4 pozycję :mrgreen: Gonię GAndrela :)
No i uRACzyłem się trochę :mrgreen:

Ziemniak - 13 Listopada 2006, 19:37

:bravo :bravo
Podium w zasięgu ręki (albo macki) :D

GAndrel - 13 Listopada 2006, 19:51

Z takim RACem szybko mnie dogonisz. :(
Tomcich - 13 Listopada 2006, 20:09

Nexus - pod koniec roku powinieneś mnie zdetronizować :mrgreen:

QCF, QCG i do przodu

Nexus - 13 Listopada 2006, 21:01

Eee... chyba nie. Coś mnie swędzi pod skórą, że pojawi się nowy gracz :)
QCF! Bobek!

Dunadan - 13 Listopada 2006, 21:26

No no, Clay, teraz galaterat ma jeszcze mniejsze szanse! ;)
LordFury - 14 Listopada 2006, 09:41

Nexus
Cytat
Eee... chyba nie. Coś mnie swędzi pod skórą, że pojawi się nowy gracz

Moim zdaniem już się pojawił. Przynajmniej potencjalnie.
http://setiathome.berkele...?userid=8525438
Przy obecnych czasach liczenia, jeżeli komp kolegi Evina będzie chodził 24/7,
zatrzyma się dopiero w okolicach RAC na poziomie 1700 punktów. Conroe power :twisted:

mawete - 14 Listopada 2006, 10:23

:bravo dla Evina i Claygirl :mrgreen:
QCF!!!

Agi - 14 Listopada 2006, 15:32

Zostałam rozłączona z projektem SETI (komputer w firmie). Zniknęły przetwarzane dane, statystyki, kompletnie wszystko. Nie wiem czy powinnam coś zrobić, czy cierpliwie poczekać. Proszę o podpowieć biegłych w sztuce łapania obcych.
Dunadan - 14 Listopada 2006, 15:50

Ja też mam kłopoty - pojawiły mi się dwie próbki - tzn nawet nie ściągnięte... ciągle jest napisane 'Pobieranie danych' - ale nic się nei pobiera! restartowałm BOINCa i nic... co się dzieje?
mawete - 14 Listopada 2006, 15:51

pojecia nie mam... nie wiem jakie masz zabezpieczenia... (może zmienił sie informatyk?)
hrabek - 14 Listopada 2006, 15:54

Ja kiedys idac za rada tu na forum ustawilem sobie, zeby sciagal probki raz na kilka dni. Roznicy nie ma zadnej, dalej sciaga po jednej. I *beep*. A jak dzisiaj bez internetu bylem pol dnia, to akurat mialoby sie co liczyc. A tak ni ma.
A jak mi wlasnie internet wrocil, to wyglada na to, ze wywalil sie serwer seti i nie moge probki sciagnac. Ehhh... Pozniej bedzie, ze przeze mnie nie mozemy galarety dopasc :(

Dunadan - 14 Listopada 2006, 15:54

weź mnie nie strasz... nie, to niemożliwe, jeszcze dziś rano chodziło.... łączy się z serwerem, ale nie ściąga próbek...
hrabek - 14 Listopada 2006, 15:57

No wlasnie tak mam, error 403. Nie wiem, czy numeracja bledow jest taka jak przy http, ale wynikaloby, ze podalem zle haslo. Tylko ze ja w hasle nie grzebalem, wiec moze poblokowali konta chwilowo, bo cos tam "maintenace'uja", czy cos takiego i za chwile wroci. W kazdym razie moj procek ma wolne chwilowo.
mawete - 14 Listopada 2006, 15:58

do piachu wszystkich galaretów :D
Fidel-F2 - 14 Listopada 2006, 16:01

w każdy wtorek sa małe problemy bo robią małe remonciki

mam ustawione na dwa dni i zawsz mam zapas kilku próbek



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group