To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Summa Technologiae - SETI@home

mawete - 30 Października 2006, 09:33

Tomcich: :bravo :mrgreen:
GAndrel - 30 Października 2006, 09:46

MLEKO
Cytat
Cytat
GAndrel asymilował 5
- to już jest nałóg :bravo GAndrel powinieneś wykładać na Interstellar Borg University of Assymilation :lol:


Nie interesuje mnie kariera wykładowcy, ale przepis na te pięć mogę podać: firma pracodawca kupuje sześć nowych komputerów. :)

Ten brakujący szósty czeka na zainstalowanie w docelowym miejscu pracy i podłączenie do sieci.

Dunadan - 30 Października 2006, 11:18

Hmm... ciekawe co byscie powiedzieli gdybym zasymilowal komputery w pracowni w ktorej siedze :twisted: chyba pogadam z adminem :twisted:
mawete - 30 Października 2006, 12:36

Dun: dawaj... :bravo Wódkę Ci postawię jak na któryś Falkon przyjedziesz... taką 3-litrową... :mrgreen:
//edit: ale pamietaj, że im szybciej, tym więcej pktów bedzie :D

gorat - 30 Października 2006, 12:51

Janus: nie czytałeś Soullessa? :P
Fearfol - 30 Października 2006, 18:26

Mam problem z Boinc'em,
bo wraz z próbki końcem,
która okazała się przeterminowana,
(nie naliczyło mi punktów i wyszedłem na barana,
a teraz nie chcem liczyć kolejnej po terminie oddania będącej,
boję się i za nią kredytów nie natrące),
ściągnąć nowej mi nie chce,
i z robotą stoję, choć chęci mam .hm.. gorące .

próbuje od 2 dni doprosić się o nowe próbki ale nie chce, więc liczyć mam tą której termin minął 08 października , czy co robić ? bo nie wiem :?:

Ziemniak - 30 Października 2006, 18:32

Usuń przeterminowane próbki przy pomocy 'Przerwij' i zaktualizuj Boinca, powinien ci coś przesłać.
Fearfol - 30 Października 2006, 18:39

Próbkę przerwałem, choć nie znikła,
akutalizuje się co minut kilka,
lecz połaczenie odrzuca,
i jak natrętna mucha,
ciągle wyskakuje mi więść znakomita - plask,
"Won't get new tasks" .................................. i nie wiem co to ozacza

Tomcich - 30 Października 2006, 18:47

Mamy już ponad 600k na liczniku jako team :bravo dla wszystkich liczących. :D
Fearfol - 30 Października 2006, 18:59

No to co mam robić (patrz wyżej) bo czas nagli ? i co w praktyce oznacza powyższe po angielsku ?
Ziemniak - 30 Października 2006, 19:20

Na pierwszej zakładce powinien być przycisk 'Allow new task' wciśnij go i zaktualizuj.
Anonymous - 30 Października 2006, 19:41

Tłumaczenie dla Fearfola:'Allow nęw task' :mrgreen:
Fearfol - 30 Października 2006, 19:54

świetnie poskutkowało,
TC podskoczył do 437 ale mimo to znów liczyć przestało,
i sytuacja się powtarza bo próbkę wyjątkowo szybko skończył,
zaraportował i znów się "wyłączył",
powtarzam przez Ciebie czynność zadaną,
ale tym razem nic się dzieje, i tylko cierpliwość mam już przebraną,

a tak na marginesie to "Avg. work done" to właśnie QCF

Godzilla - 30 Października 2006, 20:06

Też mam jakiś problem, mój bączek nie prosi o nowe próbki. Została mi jedna na godzinę pracy, i nie mogę drania zmusić, żeby zassał coś nowego. Nie wiem co jest grane.
Ziemniak - 30 Października 2006, 20:11

Godzilla Skopiuj wszystko z komunikatów (przycisk kopiuj wszystkie wiadomości) i wklej do priva i mi wyślij, obaczymy co jest grane.
Agi - 30 Października 2006, 20:31

Total credit 600,951.61 :bravo FORUM
QCF I Bobek

Fearfol - 30 Października 2006, 21:35

Ale teraz tak na poważnie bez rymów: coś jest nie tak przed chwilą zassał próbkę ale po 53 sekundach ją skończył!! odesłał i znów stoi , zupełnie nie wiem co się dzieje czyżby serwer nic mi nie przesył ? Dostałem od niego wiadomość : Not sending work- last request too recent: 116 sec. ? co teraz wypadało by zrobić ?
Nexus - 30 Października 2006, 21:55

"40k minęło jak jeden dzień...." :mrgreen:
QCF! Bobek!

Ziemniak - 30 Października 2006, 22:21

poczekać Fearfol, poczekać. serwer nie wysyła próbek częściej niż co ok. 10 minut. Treść komunikatu: Nie wysyłam pracy - ostatnie wywołanie zbyt wczesne: minęło 116 sekund.
mawete - 31 Października 2006, 10:15

Fearfol: i ustaw sobie dłuższy czas pomiędzy kontaktami z serwerwm - bedzie Ci pobierał więcej plików - nie bedziesz musiał się tak bawić. Kilka razy to było wałkowane... :D
LordFury - 31 Października 2006, 12:52

@ Tomcich
http://www.boinc.org.pl/forum/viewtopic.php?t=198
Zbieżność przypadkowa? :)


BTW. Zdechła mi pompka od WC w kompie -> jedna mocna maszyna wyłączona na jakis czas, 1600-1800pkt dziennie mniej :cry:

mawete - 31 Października 2006, 14:00

Coś Tomcich pokazywał od Nich... chyba jakiś wykres... stronę albo dwie wcześniej :mrgreen:

//edit: znalazłem :D To Tomcich pokazywał

Dunadan - 31 Października 2006, 14:22

5 miejsce! nieźle, ale mam szanse wyprzedzić BOINC.pl - potem będzie raczej ciężko...
mawete - 31 Października 2006, 14:39

Dunadan: pogadałeś z tym gościem od kompów? :D
Dunadan - 31 Października 2006, 15:38

nie jeszcze, nie... przyzna się szczerz że nawet nie wiem jak mam to zrobić. NO bo pomyśl - przychodzi jakiś chłopak nie wiadomo skąd i mówi że chce na wszystkich uczelnianych kompach zainstalować jakieś oprogramowanie które wykorzystuje procesor... będąc adminem zgodziłbyś się? ja nie :D
Nexus - 31 Października 2006, 15:43

Gdybym to ja był adminem, to bym Ci pozwolił :mrgreen:

Edit: albo sam wszystko zasymilował :twisted:

Dunadan - 31 Października 2006, 15:51

:P no OK, a tak na serio? jak się zwrócić do takiego gościa ( zakłądając że po angielsku mówi... )
Godzilla - 31 Października 2006, 22:38

No i nie umiem zmusić dziada, żeby ściągnął nowe próbki. Po prostu się o nie nie upomina. Głodny nie jest czy jak?

Edit: czy to może być spowodowane faktem, że nie pobrałam aktualizacji programu?

Tomcich - 1 Listopada 2006, 10:53

Godzilla

Cytat
No i nie umiem zmusić dziada, żeby ściągnął nowe próbki. Po prostu się o nie nie upomina. Głodny nie jest czy jak?


Wczoraj był wtorek, jak co tydzień - wieczorem Boinc jest wyłączany. Dzisiaj powinno już działać.


LordFury


Cytat
@ Tomcich
http://www.boinc.org.pl/forum/viewtopic.php?t=198
Zbieżność przypadkowa? :)


Jak najbardziej nie :mrgreen: To jest strona mojego starego teamu, zresztą nigdy nie ukrywałem, że robienie raportów przejąłem od nich. :D Niedawno nawet z nimi rozmawiałem, bo w swoich raportach nie odnotowywali naszego teamu. :evil: Ale teraz już wiedzą, że depczemy im po piętach. :twisted: Co zresztą widać na wykresie.

EDIT:
Dzisiaj właśnie CYWA z Boinc.pl ogłosił nowy raport za 43 tydzień dotyczący ich teamu. TUTAJ WYKRES TOP 10 PRZYROSTÓW W POLSCE Ludzie, trzeba brać się do roboty! Spadliśmy o 1 pozycje na miejsce 6. :evil:
BTW. mawete zrobił chyba porządki w teamie i odchudził go o 10 zarejestrowanych, a nieliczących.

Ziemniak - 1 Listopada 2006, 23:37

Dołączam do klubu tysięczników :mrgreen:

QCF!



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group