To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Summa Technologiae - SETI@home

Dunadan - 24 Października 2006, 18:47

Dareko - jak je połączyć?
LordFury - 24 Października 2006, 18:50

Na liście kompów wchodzisz w ID jednego ze zdublowanych i na samym dole będzie opcja "Merge this computer". Pozdr.
Dunadan - 24 Października 2006, 18:59

Chwilka... jak klikam 'Merge this computer' to pojawia mi sie nowe okno z hostami i trzeba wybrać któryś z nich... to teraz mi pwoiedzcie czemu nie mogę zżadnego wybrać bo cała lista jest pusta?...
LordFury - 24 Października 2006, 19:36

Żeby móc zmergować, musi być identyczny procesor oraz nazwa komputera. Najwyraźniej po formacie zmieniłeś nazwę (albo została domyslna windowsowa) i dlatego nie widzi.

Mój komputer -> Właściwości -> Nazwa komputera

A potem restart kompa i aktualizacja projektu w boinc - powinien pojawić się na liście z nową nazwą.

MLEKO - 24 Października 2006, 22:53

zagłosowałem
można gdzieś sprawdzić jak tam profil nursa sobie radzi w rankingach?

A propos logo teamu (troche mnie nie było) - pierwsze jest spoko - szacunek dla artysty :bravo

NURS - 25 Października 2006, 09:42

w sprawie książek, przypominajcie mi sie co kto chce, postaram sie do piatku powysylac.
mawete - 25 Października 2006, 10:51

a o koszulkach już myślisz? :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
Fidel-F2 - 25 Października 2006, 10:55

przypomniany

10k mi właśnie pyknęło, a o koszulkach już myślisz? 8)

Janus - 25 Października 2006, 12:59

U minie pękło właśnie 5000 :)

O co chodzi z tymi książkami i koszulkami :?:

Ostatnie logo jest najfajniejsze. Tak przyjemnie agresywne :)

Pozdrawiam,
Janus.

mawete - 25 Października 2006, 13:46

Za 500 pkt. NURS obiecał książkę... za 10 000 myśli nad zrobieniem koszulek z logo teamu i SFFiH, i nickiem :D
Dunadan - 25 Października 2006, 15:30

500 punktów?... :twisted: NURS - ja chce tego twojego Ziemiańskiego o którym kiedyś wspominałeś :twisted: Albo Apokalipsę, albo Mars :P
dareko - 25 Października 2006, 15:35

NURSie, a moze dalbyś rade rozesłać te koszulki przed falkonem? Bylibyśmy bardziej rozpoznawalni. :) No i latwiej bedzie nam asymilowc nowych liczacych :)
Ziemniak - 25 Października 2006, 15:40

Ja zamawiam "Apokalipsę weług Pan Jana" z autografem oczywiście :D
joe_cool - 25 Października 2006, 18:17

ja się upomnę na privie...
a na profil nie zagłosowałam, bo mi sieć wczoraj padła :cry:

GAndrel - 25 Października 2006, 20:01

Ja w sprawie lóg. Chciałem tylko zauważyć, że "&" w pierwszym i drugim są w złym miejscu. :mrgreen:
I jakoś żadne mi się nie podoba. To tak na marginesie, na wypadek gdyby kogoś interesowała moja opinia. ;)

Fearfol - 25 Października 2006, 20:12
Temat postu: SETI@home
mawete napisał/a
Za 500 pkt. NURS obiecał książkę... za 10 000 myśli nad zrobieniem koszulek z logo teamu i SFFiH, i nickiem :D



Za 350 pkt. i dobr chęci też coś dostanę ? może jakieś ciekawe fantasy ? najlepiej "Czarny Pergamin" Rafała Dębskiego

Agi - 25 Października 2006, 21:39

Najchętniej wzbogaciłabym swoją bibliotekę o "Apokalipsę weług Pan Jana" . Uprzejmie dopraszam się o autograf. Czy adres podać na pw, czy mailem?
Dunadan - 25 Października 2006, 21:47

NURS no właśnie, jak się do ciebie zgłaszć po książki? czy aby ci się nie pomyli wszystko? :D ah, pewnie masz od tego swoich niewolników w Minas Nursus :D niemniej jak podesłać aplikację? ( ha! ostatnio nauczyłęm sie nowego słowa! )
Ixolite - 25 Października 2006, 22:20

Tak gwoli przypomnienia, bo chyba wszyscy przegapili :roll: tyż wysmażyłem jedno (na razie) logo:

http://ixolite.info/SFFIH/seti/seti-logo-1.jpg

EDIT: a jak by się kto jeszcze wypowiedział co mu się podoba, a co nie, ewentualnie coś zasugerował <tzn. opisał jakiś swój pomysł> to mogę popróbować takie cosie porobić :P

Słowik - 25 Października 2006, 22:24

Niezłe Ixolite :bravo
Ale ten sześcian Borga taki trochę niewyraźny, jakieś mazy w środku ;)
Może pokolorować by się dało albo może Ariah by nam zrenderowała fajną kostkę Borga :D

Dunadan - 25 Października 2006, 22:31

Dla mnie to ostatnio logo jest nieczytelne - wyobraźcie sobie z tego naszywki ( no co, mam bujną wyobraźnię ). Jak dotąd podobałą mi się jedno logo Nexusa... ale za to jest super, idealne na naszywkę.
Ixolite - 25 Października 2006, 22:35

To znaczy zakładam na razie, że naszywek jeszcze robić nie będziemy :roll: , ale też o tym myślałem - myk jest taki, że można zrobić wersję "graficzną" i "naszywkową". W graficznej więcej detali, cieniowania, gradienty i takie tam, a w naszywkowej tylko podstawowe kolory i proste koształty.

EDIT: kostkę borga do renderowania mogę od kumpla wyciągnąć, jeśli jeszcze gdzieś ma pliki źródłowe

Dunadan - 25 Października 2006, 22:42

Jak kostka Borg, to koniecznie czarna z zielonymi światełkami :)
Dla mnie stawnowczo to logo jest najlepsze: http://nexus.dnsdojo.com/Logo/Logo.SFFH.SETI.3.jpg

NURS - 25 Października 2006, 23:00

Wszyscy po ksiunszki pisza na priva, z adresami. Do piątku zbieram zgloszenia.
co do koszulek, to myślę.

joe_cool - 25 Października 2006, 23:58

logo Ixolite jest za jasne i jakieś takie... mało kosmiczne. nie ma tego efektu "skopiemy im tyłki" :mrgreen:
Janus - 26 Października 2006, 09:15

Hoho, dostenę książkę :) A to miła niespodzianka :)

Lecę upominać się na priv.

Pozdrawiam,
Janus.

wawrzyniec - 26 Października 2006, 16:10

Co do loga - troszeczkę za szczegółowe, powinno być bardziej schematyczne.
To z przekreślonym alienem było chyba bliżej takiego wymogu..?

No i poza tym - też załapałem się na książkę! ;)

Fearfol - 26 Października 2006, 16:12

NURS napisał/a
Wszyscy po ksiunszki pisza na priva, z adresami. Do piątku zbieram zgloszenia.
co do koszulek, to myślę.


o co chodzi z tym privem i czy mi też coś wyślesz bo się dobrze zapowiadam 8)

NURS - 26 Października 2006, 16:20

jak wyrobisz norme dla zespolu, to tez dostaniesz.
Fearfol - 26 Października 2006, 17:52

Czyli 10 tys :cry:

Ale jakąś książkę może, bo mi do 500 niewiele brakuję a zima się zbliża i wieczory będą dłuższe no i będe miał dużo czasu żeby poczytać ? co ty na to ?



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group