To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ludzie z tamtej strony świata - Milena Wójtowicz

MilleniumFalcon - 22 Lutego 2007, 17:05

Taaaa... A do ślinianek ludziom to się tak z sympatii dorywasz.... :mrgreen:
Selithira - 22 Lutego 2007, 17:18

Ostatnio po kolei pochłonęłam "Podatek", "Wrota" i "Załatwiaczkę" w Tempus Fugit I. Przy "Podatku" regularnie dostawałam ataków śmiechu, klimat "Wrót" bardzo się spodobał, "Załatwiaczka" też :D
Komentarz: ja chcę więcej! :D
Czyli pytam tak, jak wszyscy przede mną - kiedy możemy się spodziewać drugiej części "Wrót" ? :D

MilleniumFalcon - 22 Lutego 2007, 21:35

:mrgreen: :mrgreen:
Przede wszystkim termin wydania nie zależy ode mnie, tylko od wydawcy. A żeby książka stanęła w kolejce wydawniczej, musi zostać zredagowana, co jeszcze nie nastąpiło.
Wydanie "Załatwiaczki" - zbioru jest planowane na wiosnę - o ile się orientuję około kwietnia-maja, więc drugich "Wrót" można się spodziewać dopiero pod koniec roku. Przy najbliższej okazji dowiem się w Fabryce czy w grę wchodzi jakiś konkretny termin.

Hitokiri - 24 Lutego 2007, 00:07

Opowiadanie o załatwiaczce bardzo mi się podobało. I jestem strasznie ciekawa jakim cudem bohaterka została załatwiaczką - IMO nikt normalny z własnej woli by się na to nie zgodził. Mam nadzieję, że odpowiedź będzie w zbiorze :twisted:
MilleniumFalcon - 24 Lutego 2007, 09:01

O, Hito;)) Miło Cię i tu widzieć.

Odpowiedź będzie.

Hitokiri - 24 Lutego 2007, 12:17

A widzisz, bo ja jestem wszędzie :twisted:

Jak będzie, to dobrze :mrgreen: W każdym bądź razie, jak zbiór wyjdzie, to go zakupię.

MilleniumFalcon - 24 Lutego 2007, 16:04

Hitokiri:
Cytat
A widzisz, bo ja jestem wszędzie :twisted:


Ale katanę zostawiłaś na innym forum ;P:

Hitokiri - 24 Lutego 2007, 16:07

Nie, nie, nie :twisted: Katana jest w samochodzie :mrgreen:
Zawsze można ją wyciągnąć xD

MilleniumFalcon - 22 Marca 2007, 08:44

Tak w ramach autoreklamy i zapowiedzi;)
mawete - 22 Marca 2007, 10:04

Kiedy będzie dokładnie?
MilleniumFalcon - 25 Marca 2007, 19:40

A dokładnie to jeszcze nie wiem. Jak będę wiedziała, to zaraz zamelduję.
Agi - 4 Kwietnia 2007, 18:05

Dziękuję za Wrota.
Przed chwilą skończyłam. Bardzo skutecznie odciągały mnie od przedświątecznych porządków.
Świetnie się czytało. Taka zabawna i ciepła bohaterka, że chciałoby się pobyć z nią dłużej.
Z lektury wątku dowiedziałam się, że Wrota t. 2 czekają na redakcję, długo to jeszcze potrwa?

gorim1 - 4 Kwietnia 2007, 18:29

Agi55, niech w końcu nas powiadomi Milena co z załatwiaczką ehhhh bo nic nie wiadoo byleby nie było to co z toy Ziemiańskiego
Agi - 4 Kwietnia 2007, 18:32

gorim1, nie mam nic przeciwko, żeby i Załatwiaczka, jak najszybciej znalazła się na mojej półce :D
Pako - 4 Kwietnia 2007, 18:33

Oui, sklerotyczna ma pamięć mnie nie myli, Milena jednak na forum jest.
To ja tak krótko tylko: Podatek czytać zacząłem i zapowiada się fajnie. Jak skończę, nie omieszkam się odczuciami podzielić. Po 50 stronach jest fajnie :)

gorim1 - 4 Kwietnia 2007, 18:34

Pako, dalej jest zabawniej
MilleniumFalcon - 5 Kwietnia 2007, 16:13

Milena na forum jest, ale na razie nic nie wie. Po świętach, jak już wygrzebię się z kolejnego rozdział magisterki, zamailuję do Fabryki. Z tego co ja na razie wiem, to powinna się pojawić kwiecień-ostatecznie maj.

Gorim - jak z Toy nie będzie na pewno, przede wszystkim dlatego, że książka jest już napisana i zredagowana. Teraz tylko czeka na swoją kolejkę.

Agi - nie jestem w stanie przewidzieć.

Przepraszam, że teraz rzadziej tu zaglądam, i z opóźnieniem odpowiadam, ale jakoś studia mi się akurat kończą, i promotor chce magisterkę, a wydawca książkę...

gorim1 - 8 Kwietnia 2007, 17:39

MilleniumFalcon, takie jest życie :P P
wszystko na raz na głowie co ?

MilleniumFalcon - 17 Kwietnia 2007, 10:14

Zgodnie z obietnicą: roboczo Załatwiaczka ma być 27 kwietnia. Poszła już do drukarni, i teraz to, czy termin się nie zmieni, zależy od tego, czy drukarnia go potwierdzi.

Nie wiem jak to jest możliwe, ale ilość rzeczy, które mam na głowie nie tylko nie maleje, ale rośnie i kurczy się czasowo... :shock:

gorim1 - 17 Kwietnia 2007, 15:32

MilleniumFalcon, jakby to powiedzieć
załatw sobie dłuższą dobę

Khorne_S - 17 Kwietnia 2007, 17:26

Ja Podatek właśnie skończyłem...cirka 5 min temu.
Jedna rzecz mi prócz żab się spobała :NIETOPERZOWANIE.
Już nie mogę doczekać się sesji Woda by to wypróbować hie hie hie :mrgreen:

Hitokiri napisał/a
I jestem strasznie ciekawa jakim cudem bohaterka została załatwiaczką - IMO nikt normalny z własnej woli by się na to nie zgodził.


Jak to kto ?? Nie widać że głowna bohaterka jest ten nie teges majonez ?? Albo jak w podatku jest wspomniane...bezrobocie itp ;P: łapiesz się wszystkiego co można :cry:

Anonymous - 10 Maj 2007, 20:03

Przeczytałem obie książki, "Podatek" nawet kilka razy - poprawia humor lepiej niż trawa.

Ja tam od podatków wole trawę - he he.

aloha from hell !!!

mawete - 12 Maj 2007, 12:52

Kupiłem wczoraj "Załatwiaczkę". Dzisiaj skończę czytać. Ogólnie dobre, ale widzę kilka nieścisłości. Błędów logicznych jak do tej pory chyba nie znalazłem. :bravo
MilleniumFalcon - 12 Maj 2007, 12:59

To wylicz mi te nieścisłości na pw albo maila. Pouczę się na błędach;)
Khorne_S - 12 Maj 2007, 13:32

mawete Dawaj tutaj te błędy :mrgreen:
Ocenimy je wspólnie i będzie fajna dyskusja a Milena bardziej skorzysa na tym;P:

mawete - 12 Maj 2007, 13:33

MilleniumFalcon: dostaniesz- nic sie nie martw.
Khorne_S: wiesz... ja Ją znam i lubię - po co mam Jej robić koło d...? :D

Khorne_S - 12 Maj 2007, 13:38

To nie jest robienie koło d....
To po prostu rzetelna krytyka a kto wie może pomożemy jakoś zlikwidować te błędy ??
Osobiście wolę by mi ktoś wytknął błędy i kilka osob podzieliło by się jak next raz tego uniknąć niż je powielać.
Ale to wybór MilleniumFalcon i go uszanuję :bravo

MilleniumFalcon - 12 Maj 2007, 14:00

Ujmę to tak - jak mi ktoś wytknie błąd na forum, to na forum może on zostać omówiony. Jak na pw, to na pw. W "Załatwiaczce" jest kilka nieścisłości i niedopowiedzeń (SPOLIER! np. podróże w czasie, Urząd Ochrony Rzeczywistości, opłata za załatwianie), o których wiem, i które zostaną wyjaśnione w następnych tomach (a tych, gwoli ścisłości, będzie li i jedynie dwa). Mnie najbardziej interesuje, czy są jakieś jeszcze niedopowiedzenia/błedy, o których nie wiem, i których nie ma na mojej liście "do wyjaśnienia", względnie są tego rodzaju, że choćbym chciała, to i tak nic z tym nie zrobię.

EDiT: Natomiast, o ile krytykę i sensowne uwagi chętnie przyjmę, to stwierdzenie: walnij tu błędy, będzie fajna dyskusja (ubaw innymi słowy), a autorka może skorzysta, nie przypadło mu do gustu. Egoistycznie bym wolała przede wszystkim skorzystać.

mawete - 12 Maj 2007, 18:22

Oki, dam jak dokończę, a na początek mam pytanie, o ile nie będzie spoilerem co by się stało jakby 2 osoby złożyły przeiwstawne zlecenia? Odmówić nie może. Jak sądzę rozumiesz o co mi chodzi.
MilleniumFalcon - 12 Maj 2007, 22:20

Akrobacje do kwadratu by były.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group