To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ludzie z tamtej strony świata - Andrzej Sapkowski

Witchma - 23 Czerwca 2009, 10:54

Stormbringer napisał/a
ale w tym roku przyznana po raz pierwszy


To tym lepiej - pierwszy zwycięzca najlepiej zapada w pamięć :D

ilcattivo13 - 23 Czerwca 2009, 11:06

Nagroda jest super - Sapek dostanie replikę Snagi. Będzie ją mógł nosić na wywiady z głupimi dziennikarzami i rąbać gostków, rąbać, rąbać...
Stormbringer - 23 Czerwca 2009, 11:07

"Na plasterki!" - cytując klasyka. ;)
Kruk Siwy - 23 Czerwca 2009, 11:11

Andrzej S. Kapitan Topora!
No.

Hubert - 23 Czerwca 2009, 13:04

Rolanda? :mrgreen:
May - 7 Lipca 2009, 21:49

http://www.gemmellaward.com/
Gratulacje!

Godzilla - 8 Lipca 2009, 09:52

Nie chwaląc się, miałam w tym swój skromniutki udział... wraz z licznym zastępem forumowiczów. Nie ma to jak dobra akcja! :bravo

Możemy śmiało poklepać się po ramieniu! :mrgreen: :bravo

ilcattivo13 - 21 Lipca 2009, 20:13

tutaj są zdjęcia z imprezy, na której wręczano Snagę (a jako dodatek, ciut nie walkiria ;P: )
Witchma - 30 Lipca 2009, 10:49

W najnowszym CF tekst o autorze, po pobieżnym przejrzeniu stwierdzam, że chyba został zagłaskany na śmierć ;)
Kruk Siwy - 30 Lipca 2009, 10:59

Skąd przekonanie że autorów trzeba kopać? Sapkowski zasłużył sobie na te pochwały. Czytałem ten artykuł.
Toudisław - 30 Lipca 2009, 11:02

Kruk Siwy, ale czemu popadać w skrajność ? Zagłaskanie może być śmiertelnie niebezpieczne
Witchma - 30 Lipca 2009, 11:04

Kruku, dlatego użyłam ikonki " :wink: " . Oznacza ona w tym wypadku, iż nie należy uznawać, że mój stosunek do opisanego "zagłaskiwania na śmierć" jest negatywny. Stwierdzam tylko fakt.
Kruk Siwy - 30 Lipca 2009, 11:12

Toudisław, gupstwo!
Zagłaskać to można debiutanta. AS już zagłaskać się nie da. A jego samoocena wyższa już być nie może. Hihihi

Ozzborn - 30 Lipca 2009, 11:44

Kruk Siwy napisał/a
A jego samoocena wyższa już być nie może

Zgadzam się.
W ogóle to mogła by mu się kasa na wódkę skończyć - by coś wydał wreszcie, a tak to dostaje nagrody, peany pochwalne i sprzedaż rośnie ;]

Kruk Siwy - 30 Lipca 2009, 11:47

Ozzborn, i ty też gupio gadasz. Ponoć nowa powieść tuż tuż...
A w artykule chwalą go za twórczość a nie za miły, charakter i uprzejmość. Chyba jako czytelnicy wolimy znakomitego pisarza choć nieprzyjemnego człowieka niż milusiego brata łatę który pisać nie potrafi?

Karl - 30 Lipca 2009, 11:53

Czego chcecie od Sapkowskiego, lubi koty, nie lubi dzieci, pisze dobrze, znaczyt inteligentny i na poziomie. A reszta - kogo obchodzi jakaś tam reszta?;)
Ozzborn - 30 Lipca 2009, 12:00

Kruku, ależ mnie zupełnie zwisa czy jest bucem czy nie. Ważne, że pisarzem jest niezłym. A, że książka nowa w drodze to wiem, ale póki co pojawił się fragment i info, że wyjdzie w I kwartale, a mamy już III w pełni i zero konkretów. Więc rzuciłem taką, ot - złośliwostką.
Kruk Siwy - 30 Lipca 2009, 12:02

Ot i tak odebrałem. I ja też czekam, bo ciekaw jestem czy AS zdoła wyjść z cienia wiedźmina. Raczej wątpię niestety.
Ozzborn - 30 Lipca 2009, 12:18

Ja też niestety... no, ale tak czy inaczej większość czytelników ASa sięgnie po jego książkę żeby to sprawdzić. Ja np. zrobię to licząc, że skoro tym razem jest to pojedyncza powieść, to nie oleje połowy wątków i nie zakończy na "odwal się" jak to zrobił w husyckiej.
Kruk Siwy - 30 Lipca 2009, 12:19

I niech się tak stanie. Ament.
agnieszka_ask - 30 Lipca 2009, 12:26

Ozzborn napisał/a
W ogóle to mogła by mu się kasa na wódkę skończyć[...]

to mu chyba nie grozi. dowiedziałam się o anglojęzycznym wydaniu Krwi Elfów, więc od razu zaczęłam przeszukiwać księgarnie. jak zobaczyłam cenę 103,67, to mi się szczęka od podłogi odbiła. i mimo, że książki jego uwielbiam, to tej nie kupię, bo jak dla mnie, to rozbój w biały dzień.

Marcin Robert - 31 Lipca 2009, 17:51

Znalazłem w ostatnich dniach coś takiego:

Narrenturm

hrabek - 26 Sierpnia 2009, 12:28

Kruk Siwy napisał/a
Ot i tak odebrałem. I ja też czekam, bo ciekaw jestem czy AS zdoła wyjść z cienia wiedźmina. Raczej wątpię niestety.


czemu? Moim zdaniem trylogia husycka jest lepsza od Wiedzmina. Szczególnie językowo. A i fabularnie też chyba bardziej przemyślana.

Sorry za odświeżanie dyskusji sprzed miesiąca, ale czytam wszystko po kolei. Jeszcze mi 98 nieprzeczytanych tematów zostało :D

Hubert - 26 Sierpnia 2009, 12:35

Pytanie za sto punktów - czy wiadomo coś o tym, kiedy nowa książka ASa wyjdzie?
dalambert - 26 Sierpnia 2009, 13:02

Sosnechristo, wiadomo ! w I kwartale 2009 r. ;P:
Hubert - 26 Sierpnia 2009, 13:35

Oczywiście :mrgreen: Powieść została tak błyskawicznie wykupiona, że nikt jej nie zauważył.
dalambert - 26 Sierpnia 2009, 14:34

Sosnechristo napisał/a
Powieść została tak błyskawicznie wykupiona,

No właśnie, ten run i entuzjazm wiernych fanek i fanków :mrgreen:

mBiko - 26 Sierpnia 2009, 23:55

Podobno, podkreślam, podobno jest szansa na późną jesień tego roku.

Wiadomość zasłyszana i nie sprawdzona.

Titus Pullo - 27 Sierpnia 2009, 00:47

Sosnechristo napisał/a
Oczywiście :mrgreen: Powieść została tak błyskawicznie wykupiona, że nikt jej nie zauważył.


Nic straconego, Szczerbic robi film na jej podstawie.

mBiko - 2 Wrzeœśnia 2009, 00:43

Poprzednie moje doniesienia znalazły potwierdzenie podczas Polconu, jednak nie jest to informacja oficjalna.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group