To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Numer 25 - w kioskach od 20tego listopada

hjeniu - 10 Grudnia 2007, 21:57

Ja też ciągle czekam. Mamy literacko wyrobionych pocztowców w zachodniopomorskim czy co? :mrgreen:
NURS - 11 Grudnia 2007, 01:46

jesli komus do dzisiaj nie doszlo, niech mi melduje, wysle egz zapasowe.
NURS - 11 Grudnia 2007, 01:48

BTW dostaje sporo zwrotów, nie wiem o co biega, bo wracaja przesyłki nawet od tych, do których zwykle dochodzą.
A najlepszy numer - mam zwrot zaadresowany do Toszka, a na kopercie dopisek: nie dotyczy Tychów i pieczątka tamtejszego urzedu. Niech ktoś spali ten burdel!

hrabek - 11 Grudnia 2007, 09:36

Poslalem info na priva, chyba juz sie nie doczekam oryginalnej przesylki. Moze duplikat chociaz dojdzie.
Fidel-F2 - 11 Grudnia 2007, 17:07

idą święta, ludzie coraz więcej kupują w necie (ponoć na ten czas merlin ztrudnił dodatkowo ok 100 pracowników) i firmy pocztowo-kurierskie nie wyrabiają
nie spodziewacie sie chyba, że Poczta jakoś specjalnie się przygotuje
grudniowe przesyłki mogą dochodzić w styczniu a nawet w lutym

Martva - 11 Grudnia 2007, 17:18

Offtopicznie powiem że czekam na przesyłkę priorytetową, wysłaną spod Krosna we wtorek, jeszcze nie doszła. Troszkę zła jestem, a mój Papa jeszcze bardziej (to jest jakaś część od samochodu, samochód jest prawie sprzedany, ale nie możemy go 'wydać' bez tej części).
joe_cool - 11 Grudnia 2007, 22:50

we wrocławiu w ogóle jest jakaś przewałka z sortownią - zamknęli przestarzałą, a nowa miała śmigać. tyle tylko, że do nowej nie dowieźli tych supernowoczesnych maszyn i we wrocku obecnie wszystko sortuje się ręcznie :roll:
możecie sobie wyobrazić, co tu się z przesyłkami dzieje...

Gustaw G.Garuga - 11 Grudnia 2007, 23:04

U mnie od jakiegoś czasu listonosz zamiast paczek standardowo wręcza awiza. A dwa dni temu dostałem list z inPostu - żeby obejść zakaz przesyłania przesyłek poniżej jakiejś wagi doklejają do koperty metalowe blachy :mrgreen: Krążą słuchy, że Poczta straciła TPSA... Ale żeby walczyć o klienta, to skąd!
Ziemniak - 11 Grudnia 2007, 23:10

Poczta zaskarżyła inPost do sądu za to doklejanie :D

http://www.poczta-polska.pl/aktualnosci.php?id=879

Gustaw G.Garuga - 11 Grudnia 2007, 23:13

Ciekawe, czy poza procesowaniem się z konkurencją starczy im pomysłu na rozkręcenie własnej firmy...
Adashi - 11 Grudnia 2007, 23:16

Nie bój żaby, drogi Gucio :D Jak poczują na plecach gorący oddech Deutsche Post to ruszą d... :twisted:
joe_cool - 11 Grudnia 2007, 23:17

Gustaw G.Garuga napisał/a
Krążą słuchy, że Poczta straciła TPSA...


osobiście się w tepsie kilka razy już skarżyłam, że rachunki nie dochodzą. mam nadzieję, że faktycznie zmienią providera.

a może by jednak coś ontopicznie? hmmm... mam ten nowy numer i mam, i nie mam czasu przeczytać do końca. ;)

NURS - 12 Grudnia 2007, 00:03

A ja dostaję kolejne idiotyczne zwroty, albo uszkodzone koperty. Dzisiaj na wszelki wypadek wysłałem wszystkim, których przesyłki powracały, egzemplarze rezerwowe. Głównie dotyczy to przesyłek z ksiązkami.
mawete - 12 Grudnia 2007, 13:31

NURS: dogadaj sie z jakimś UPS albo czymś podobnym - będziesz miał problem z głowy przy stałym zamówieniu i duzej ilości przesyłek koszt wysłania powinien być podobny do naszego monopolisty.
hrabek - 13 Grudnia 2007, 09:00

O, warto pomyslec. My np. na dzien dobry w nowej firmie dostalismy 55% upustu w UPS za samo podpisanie umowy, bez zadnego limitu wysylek. Jesli bedziemy wysylac wiecej, to bedzie wieksza znizka. Moze rzeczywiscie warto pogadac z jakims kurierem? Wysylanie regularnie raz w miesiacu kilkuset (nie wiem ilu, tak sobie strzelam) przesylek moze sie kwalifikowac pod wieksza znizke.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group