To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Blogowanie na ekranie - Przez łąki, przez pola...

dzejes - 3 Stycznia 2008, 23:58

A jak się w tle słucha muzyki - to jeszcze fajniej.

Muzyki od lat osiemnastu. Nieletnich i niedojrzałych umysłowo uprzejmie proszę won.

EDIT
Nieletnim i niedojrzalym proponuję coś innego. Specjalna dedykacja dla wszystkich wrzucających cudze zdjęcia do avików i uważających, że to takie kul.

Agata - 4 Stycznia 2008, 00:35

Jakby wystarczyło rzucić soczystą ladacznicą, żeby było gorsząco... Na tej płycie akurat jest parę kawałków, moim zdaniem, bardziej młodzieży nieprzystających.
dzejes - 4 Stycznia 2008, 01:33

A być może, nie znam płyty. Usłyszałem w radyju ten kawałek i z uwagi na owe ladacznice mi został w głowie. Co prawda mojego osobistego numero uno pod względem przekleństw nie pobił, ale i tak jest niezły.
joe_cool - 4 Stycznia 2008, 15:12

dzejes napisał/a
joe-cool napisał/a

najlepszego w nowym roku! rośnij duży, okrąglutki


Też Cię nie/lubię. *


* - niepotrzebne skreślić.


ależ dzejesie, co też dzejes... ja tu z sercem na dłoni...

Piech - 4 Stycznia 2008, 16:56

Miałem kiedyś szefa dość korpulentnych rozmiarów. Gdy obejmował posadę wygłosił krótką mowę. Szło to mniej więcej tak: Dzień dobry, nazywam się nnn nnn, jestem nowym dyrektorem tej placówki. Moim celem jest stać się idealną kulą. Dziękuję.

Krótko, konkretnie.

dzejes - 4 Stycznia 2008, 17:01

joe_cool napisał/a

ależ dzejesie, co też dzejes... ja tu z sercem na dłoni...


Czyim?

joe_cool - 4 Stycznia 2008, 17:49

dzejes napisał/a
joe_cool napisał/a

ależ dzejesie, co też dzejes... ja tu z sercem na dłoni...


Czyim?

a czy to ważne?

dzejes - 4 Stycznia 2008, 18:39

Touché!

EDIT

Banda hipokrytów! osobiście wrzuciłem na wrzutę fajny kawałek i co? Wycięli! Ograniczają moją wolność słowa i naruszania prawa autorskiego!

Na szczęście USA są bardziej liberalne pod tym względem. Fanowski "klip" żałosny, proponuję słuchać.

dzejes - 10 Stycznia 2008, 21:08

Czyściłem kartę pamięci telefonu i takie oto znalezliska się wyłoniły:

Stary rysunek Raczkowskiego z Przekroju.



You got mail, Mr. Satan



My hero



Unikatowe w skali światowej zdjęcie egzemplarza endemicznego dla ziem częstochowskich gatunku kota - t.zw. hipnotyzera zlewowego.



Zdjęcie kiepskie, bo osobnik fotografowany wykazuje ogromną siłę psioniczną i już 3/4 sekundy po błysku flesza byłem pod całkowitą kontrolą kociego umysłu.

Piech - 11 Stycznia 2008, 00:38

Niech ktoś wreszcie dzejesowi zabierze albo schowa ten aparat cyfrowy.
Ja vas tak pieknie prosim...

dzejes - 11 Stycznia 2008, 02:38

Piech napisał/a
Niech ktoś wreszcie dzejesowi zabierze albo schowa ten aparat cyfrowy.
Ja vas tak pieknie prosim...


Niech ktoś wreszcie piechowi uświadomi istnienie opcji "Ignoruj temat" oraz koncepcję wątko-bloga.

Piech - 11 Stycznia 2008, 08:17

Ups. Myślałem, że Ty tak specjalnie, i chciałem tylko zaznaczyć, że widzę i doceniam.
dzejes - 11 Stycznia 2008, 15:16

Specjalnie co? To nie są zdjęcia do zachwycania się, tylko zapis chwilowego rozbawienia utrwalonego telefonem komórkowym.
Piech - 14 Stycznia 2008, 17:48

Ok, ok.

Apropos zagadki z Twojego innego blogu: czy chodzi o pythonowskie gangi agresywnych keep-left signs?

dzejes - 14 Stycznia 2008, 18:53

:bravo :mrgreen:

Obiecana nagroda będzie, jak tylko wymyślę jakąś odpowiednią. A parę pomysłów już mam.

Ciekawie na mnie ludzie wyglądali, gdy cykałem jak gupi te znaki ;) Także musiałem wygladac naprawdę perwersyjnie, skoro w Londynie ktoś na moje zachowanie zwracał uwagę.

dzejes - 16 Lutego 2008, 22:04

Urlop od urlopu, muszę się wywiązać z obietnicy, nie?

Obiecana nagroda dla Piecha.

Może to ukoi Twoje oburzenie poprzednimi fotkami z komórki ;)

Więcej zdjęć w podpisie.

ihan - 16 Lutego 2008, 22:14

Fajny ten gadzik ma bezbarwne ząbki.
Piech - 16 Lutego 2008, 22:29

dzejes napisał/a
Obiecana nagroda dla Piecha.

Dzięki. Jakie rozkoszne maleństwo. A ile ząbków już ma. Ti-ti-ti... Ałcz!

corpse bride - 16 Lutego 2008, 23:53

aż sobie zachowałam to zdjęcie. do you mind?
Iwan - 17 Lutego 2008, 09:12

fajny krokodylek :D to twój :?:
Godzilla - 17 Lutego 2008, 10:30

Corpse Bride, przyznaj się skąd wzięłaś takiego mikrego leniwca! :D
ihan - 17 Lutego 2008, 22:24

Wątek Martvej mi przypomniał; dzejes, czy zrobiłeś już badania poziomu elektrolitów?
dzejes - 18 Lutego 2008, 01:14

Jutro ide na badania planowane, to zrobię i te. Znaczy już w sumie dzisiaj. Ale nie wiem, skurcz przeszedł...
Martva - 18 Lutego 2008, 08:18

Nie martv się, będzie następny :twisted:
dzejes - 18 Lutego 2008, 16:50

Zacznij jeść mięso, może złagodniejesz :roll:
Martva - 18 Lutego 2008, 16:57

:shock: dzejes, jak tak z czystej sympatii, naprawdę. To że Ci przeszło chwilowo, nie oznacza że już jest wszystko OK i ze możesz sobie odpuścić badania, no nie masz ani kawałeczka gwarancji że Cię nie złapie jutro, albo za tydzień. przykro mi jeśli to odebrałeś wyłącznie jako złośliwość :(
dzejes - 18 Lutego 2008, 17:01

Martva napisał/a
:shock: dzejes, jak tak z czystej sympatii, naprawdę.


Ależ ja też. Tak chciałem oryginalnie zagaić, bo pewnie już wymiotujesz, gdy ktoś Ci mówi "Zacznij jeść mięso, to cośtam."

dzejes - 21 Lutego 2008, 18:03

No i wypadałoby znowu zrobić aferę o spamowanie. Tylko że to nie ma już żadnego sensu, bo nie ma i o co wlaczyć. Forum nie ma. Nazwa kłamie. Jest za to Czat Science Fiction Fantasy & Horror. Gratuluję. Forum puchnie od kolejnych użytkowników z tysiącami postów, bije rekordy ilości tematów... Tylko treści mało. Przykro mi, bo lubiłem tu siedzieć, miałem z kim rozmawiać. A dziś co? Worek z ignorowanymi tematami tylko puchnie. BTW Adashi - z tym Giordano Bruno to Cię chyba poje_bało. W zasadzie chcąc wciąż tu zaglądać powinienem wrzucić do ignora całe forum i wtedy wybrać wątki do czytania.

Kurczę - czy Gorat nie mógłby zaimplementować czata jakiegoś, gdzie możnaby gadać swobodnie? I nie, nie jest tak, że nikt mi nie przeszkadza rozmawiać o czym chcę. Przeszkadza mi to spamowanie. Przeszkadza przez przytłaczanie. Nie ma z kim, nie ma o czym, zalew tego g**** powoduje, że się odechciewa.

Ech... Szkoda, bo fajnie tu było. A teraz można wpaść, powiedzieć "Cześć!" i "Na zdrowie! :mrgreen: " i to by było na tyle.

Piech - 21 Lutego 2008, 18:17

Rzeczywiście. Jałowe pitolenie rzONdzi.
Anonymous - 21 Lutego 2008, 18:22

Jak to, chcielibyście ograniczyć radosną i spontaniczną twórczość? Cudzą wolność? Ludzie tu podnoszą sobie nawzajem samopoczucie i samoocenę, odreagowują, tworzą paczki (nie TWA!) a Wy byście chcieli merytorycznych dyskusji?!


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group