To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Numer 11 - 18.09.2006

Alatar - 22 Wrześ¶nia 2006, 23:12

W Disneylandzie? Na uwagę z rollercoasterów, to zasługuj± tylko Indiana Jones i taka rakieta (chyba) co w ciemno¶ciach jeĽdzi. Ale to nie s± takie rollery co widzimy w filmach amerykańskich, takie duże i szybkie. Ale swoj± drog± taki szybki i duży był w budowie, jak tam byłem, czyli gdzie¶ 4 lata temu. Powinien już być skończony.
hjeniu - 22 Wrześ¶nia 2006, 23:21

Jak słucham radia przy porannej kawie to ci¶nienie skacze mi jak na rollercoasterze. Faktycznie bardziej disneyland niż ZOO.
NURS - 22 Wrześ¶nia 2006, 23:23

Zaliczylem wedle informacji z tabliczek najwyższy, najszybszy, najbardziej pokręcony i tak dalej, na ¶wiecie. Te w disneylandach s± w stanach ¶rednich, co najwyżej :-)
Kaox - 23 Wrześ¶nia 2006, 00:32

dżisss jak ja kocham ten klimat dostania w łapy przed kioskarzami...
to taka konkluzja sprzed 2 chyba dni...i zarazem powtarzaj±ca się co miesi±c regularnie :P

Dunadan - 23 Wrześ¶nia 2006, 02:45

Kaczory? myszki... rydze?! tozto normalne las jest! jestem w domu! :D - przydaloby sie jednak wyciac chwasty :/
NURS - 23 Wrześ¶nia 2006, 08:20

też wycięli wczoraj :-)
Ale koniec offtopa!

elam - 23 Wrześ¶nia 2006, 19:26

Mam! byl w TESCO. zaraz sie zaczne nad nim pastwic :twisted:
NURS - 23 Wrześ¶nia 2006, 20:24

Nie będziesz, dzisiaj nikt nie poleje cię wod± ani nie nakarmi przed północ± :-)
NURS - 23 Wrześ¶nia 2006, 20:24

A jak nie, to wiesz: Gizmo kupa... :twisted:
elam - 23 Wrześ¶nia 2006, 20:27

:?: :?: :?:
Nexus - 23 Wrześ¶nia 2006, 22:20

elam, NURS nawi±zywał do pewnych własno¶ci Gizmo, które ujawniały się po jedzeniu póĽn± por± (jednak dietetycy maj± rację ;) ) i polaniu wod± (jakie¶ b±ble na plecach... stra¶nie zaraĽliwe podobno :D ). Wtedy możesz pastwić się do woli :)
A u mnie nowego SSFH still niet.... :( Nie chodzę po kioskach, żeby się nie drażnić...

NURS - 23 Wrześ¶nia 2006, 22:41

cycat z filmu, proszę gremlinka :-)
elam - 23 Wrześ¶nia 2006, 22:46

Nexus: nie musisz mi tlumaczyc wlasciwosci gremlinkow. :twisted:

cytat z filmu tez rozpoznaje.
natomiast nie rozumiem, o co NURSowi chodzi. jakims dziwnym kodem nadaje.
Cytat
Nie będziesz, dzisiaj nikt nie poleje cię wod± ani nie nakarmi przed północ± A jak nie, to wiesz: Gizmo kupa...
- ktos mi to moze na polski przetlumaczy??
NURS - 23 Wrześ¶nia 2006, 22:55

dobra, łopatologicznie. Gizmo był miły i nie fanzolił, dopoki nikt go nie polal woda albo nie nakarmił przed, albo po północy, right? no to nie możesz być wredniasta, jak takie rzeczy się nie stan±...
elam - 23 Wrześ¶nia 2006, 22:57

dobra, lopatologicznie: :mrgreen:
to zrozumialam. ale jak sie ma i co ma do tego druga czesc wypowiedzi?? zwlaszcza, ze zaczynasz od slow "a jak nie, to.." ? :mrgreen:

dobra, odpuscmy sobie, bo ja dzisiaj na innych czestotliwosciach najwyrazniej nadaje..

Nexus - 23 Wrześ¶nia 2006, 22:58

I oto mnie wła¶nie chodziło: "Wtedy możesz pastwić się do woli :) "
Ale jak zwykle znowu wsadziłem palce między drzwi, a framugę... :P

NURS - 23 Wrześ¶nia 2006, 23:00

dokładnie:-)
przypomnij sobie scenę z tym cycatem :-)

Dunadan - 25 Wrześ¶nia 2006, 19:19

Nie wiem czy osoby ktore posiadaja prenumerate juz dostaly swoj numer ale ja swoj juz mam :D listnosz ladnie przyniosl a ja rozpakowalem i sie ucieszylem. Ale dostalem dwa magazyny - drug to kwartalnik Ptaki polski i teraz mam dylemat od ktorego zaczac :/ :twisted:
NURS - 25 Wrześ¶nia 2006, 19:31

To jaki¶ spisek, nieprawd± jest, że rozsyłam Ptaki polski - Pako, nie denerwuj się :-)
Dunadan - 25 Wrześ¶nia 2006, 19:33

Ja tam NURS nie wiem - do mnie doszly dwa magazyny :roll: :D :P I wcale nie narzekam :) nastepnym razem jeszcze poprosze FOCUSa
NURS - 25 Wrześ¶nia 2006, 19:35

O, Focus, niestety ze ¶wierszczyków oprócz Ptaków Polskich mam tylko Wilgotne gniazdka Niemicekie :-)
Dunadan - 25 Wrześ¶nia 2006, 19:55

Leh, no moze ew. byc...
kruczywiatr - 25 Wrześ¶nia 2006, 21:38

Zabawna sytuacja. Jedno z pierwszych wysłanych opek, w dodatku nie pamiętam, czy wersja ostateczna :lol: , bo ci±gle poprawiałem błędy i konstrukcję, a od dzieła stworzenia min±ł cały rok. A konstruowanie fabuł zacz±łem ćwiczyć dwa miesi±ce po jego wysłaniu 8) , co widać hehehe.
¦wiat powstał z inspiracji teledysku zespołu Gorillaz i mglistych wspomnień demka jakiej¶ gry komputerowej (wskazówka dla autorów 8) ).
Ale mam ubaw, normalnie nie mogę... :lol: Niezły dowcip NURSie 8)

Dunadan - 25 Wrześ¶nia 2006, 21:43

Kruczywietrze - a ktory to twoj tekst? :D
NURS - 25 Wrześ¶nia 2006, 21:43

teledysk ostatnio widzialem, helikopterami zestrzelili panu jego wiatraczek :-)
kruczywiatr - 25 Wrześ¶nia 2006, 21:52

Dunadanie, domy¶l się hehehehe. No nie mogę... :lol: Recenzje przeczytałem, podpisuję się pod nimi rękoma i nogami 8)
Nexus - 25 Wrześ¶nia 2006, 21:58

Ja dostałem swój numer dzisiaj... 7 dni po wysłaniu... i dokładnie tyle samo ile szło do Finlandii... i żeby to.... strzelił...
Koperta wygl±da jakby p.... listonosz opędzał się ni± od Burka Nikitycza... SFFH zmaltretowane też !&!&@!!^#!*$@@(@$)& !!!! :evil: :evil: :evil:
Będę musiał i¶ć do kiosku i kupić drugi numer... szlag by trafił P... Polsk±

joe_cool - 25 Wrześ¶nia 2006, 21:59

o, kruczywietrze, znaczy się można się pastwić? bo mi tak trochę głupio robiło na my¶l, żeby współforumowicza jak bur± sukę... :mrgreen:
Dunadan - 25 Wrześ¶nia 2006, 22:00

Do mnie szlo priorytetm - 3 albo 4 dni nie pamietam ( nie licze soboty i niedzieli )

Kruczywietrze - nie badz siwniom :P :) ladnie to tak sie znecac?...

Czarny - 26 Wrześ¶nia 2006, 07:01

A może Dun przeczytaj wstępniak, tam NURS go zdradził o ile pamiętam :twisted:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group