To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Polcon 2008

Anonymous - 12 Lipca 2006, 23:11

I słusznie, im więcej nas, tym lepiej. 8)
Locke - 13 Lipca 2006, 00:02

zwłaszcza że jest dużo moich typów na Zajdlu (znaczy.. hmm.. więcej niż jeden). I maja być pratchettowcy. I w ogole jestem entuzjastyczny :D (znaczy - właśnie zgłębiam strone konwentową i coraz bardziej mi sie podoba)
mawete - 13 Lipca 2006, 06:14

A przyjedź :mrgreen: będzie dobra zabawa :D
Pako - 13 Lipca 2006, 10:32

:) muszę w końcu akredytację opłacić :P
mawete - 13 Lipca 2006, 10:58

To jeszcze nie opłaciłeś?? :mrgreen: Wrrrrghhh.... :evil:
Pako - 13 Lipca 2006, 12:05

Do 15 jest czas. A jakoś tak zawsze wychodziło, żę co innego mi na łeb spadało, albo gtówki nie było. Teraz pojawiła się gotówka, mam wolne... dziś może jeszcze skoczę ;)
Locke - 13 Lipca 2006, 12:13

Swoją drogą, na kogo głosujecia na Zajdlach? Ja na Grzędowicza. I Ćwieka w drugiej kolejności
Pako - 13 Lipca 2006, 12:15

ja głosować na zajdla nie będę, bo nei znam tych nominowanych :)

Ale skubana... jak ja mam na blankieciku zmieścić całe:
Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza", GETIN Bank O/Lublin
ul. Okopowa 1, 20-022 Lublin
?!
Nawet jak nazwę baknku wytnę, to i tak mi krateczek braknie, kurka wodna :) Ktoś mnie poinstruuuje dokładniej? :D

mawete - 13 Lipca 2006, 12:15

Ja chyba na Surmik, ale co to za różnica? :mrgreen:
Last Viking - 13 Lipca 2006, 12:18

U mnie wybór prosty:
powieść - Grzędowicz
opowiadania - Grzędowicz
:mrgreen:

mawete - 13 Lipca 2006, 12:18

Pako:
Cytat
Ale skubana... jak ja mam na blankieciku zmieścić całe:
Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza, GETIN Bank O/Lublin
ul. Okopowa 1, 20-022 Lublin
?!
Nawet jak nazwę baknku wytnę, to i tak mi krateczek braknie, kurka wodna :) Ktoś mnie poinstruuuje dokładniej? :D

LSF... banku nie musisz pisać jest w nrze konta tylko adres stowarzyszenia: Dolna Panny Marii 3/22 :D

Locke - 13 Lipca 2006, 12:21

No, dość oczywista, mawete. Głosujesz - twój głos liczy się na rzecz Twojego kandydata, nie głosujesz - nie liczy się :D
Proste

mawete - 13 Lipca 2006, 12:23

:mrgreen: :bravo :mrgreen: :bravo :mrgreen: :bravo
Locke - 13 Lipca 2006, 12:27

No widzisz, jakie proste? Co prawda nie wiedziałem, że tyle radości Ci sprawię wyjaśneniem, ale nie ma sprawy :D

Wcześniej nie wiedziałeś?

Czy może po prostu uważasz, że Grzędowicz w tym roku tak silny, że Surmik nie wygra? Rzeczywiście jest silny, ale jakby tak sobie każdy kto chce zagłóosować na Surmik tak pomyślał to wyjdzie samospełniająca sie przepowiednia.

NIe zebym miał cośprzeciwko - jestem za Grzędowiczem :D

mawete - 13 Lipca 2006, 12:28

EOT :mrgreen:
Locke - 13 Lipca 2006, 12:30

haha, i skruszony mawete będzie szedł przed tryumfalnym pochodem Grzędowicza!!!

Khem.

Rozumiem poddanie się już w tak wczesnaj fazie, ale gdzie jest duch walki? :D

mawete - 13 Lipca 2006, 12:33

Locke: wybacz... ale skruszony nie jestem i nie bedę... Surmik rulez!!! :mrgreen:
I jeśli mozesz to przekaż Jej buziaki :D

Locke - 13 Lipca 2006, 12:37

Nie znam osobiście niestety... ale fakt, pisze fajnie.
Jako miły facte zagłosuję na nią na drugim miejscu :D może się Grzedowiczowi podwinie noga

A jako skruszenie traktowałem krótkoemotkowe odpowiedzi, które w gruncie rzeczy niewiele mi mówiły :D OPza tym oczywiscie, ze odczytałem je (jako fan Grzedowicza) "masz racje, Locke, Grzędowicz rządzi i na pewno wygra." :mrgreen:

Wybacz, tak mi sie powiedziało :D

mawete - 13 Lipca 2006, 12:46

hmmm... a przeczytałeś to co napisałeś w poście który jest nad moim? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mawete - 13 Lipca 2006, 12:53

Locke: I wydaje mi się, że Polcon ma integrować miłośników fantastyki i popularyzować ją, więc mam prośbę - nie rób trollowni w tym temacie. Jak chcesz to zrób osobny tenat dotyczący "Zajdla" i tam rozmawiaj.
Locke - 13 Lipca 2006, 13:02

Wiesz, nie ma sprawy, ale jak rozumiem Zajdel jest kawałkiem Polconu, a zatem temat Polcon wydawał mi się właściwy.

A co do uwag o popularyzacji to mają sie one - choć niewątpliwie są prawdziwe - nijak to pytania o typy do nagrody.

Ale jeśli uważasz że to są dwie oddzielne rzeczy, nie ma sprawy, zrobię topic.

mawete - 13 Lipca 2006, 13:07

Uważam, że niepotrzebnie i celowo podgrzewasz atmosferę, i nie widzę sensu kontynuowania rozmowy w tym temacie. Jeśli masz jakieś wątpliwości to proszę na PW.
Pozdrawiam
mawete

Locke - 13 Lipca 2006, 13:14

JUuż się wyniosłem na inny topic. I nie sądziłem że pytanie o typy to podgrzewanie atmosfery. To jakieś zakazane, czy jak? No ale nic, zmykam z topicu, żeby Cię nie drażnić.

Swoją drogą - imponujący program :D Polconu znaczy.

I MNÓSTWO konkursów. Yay! będzie w czym przegrywać z tłumem ludzi

mawete - 13 Lipca 2006, 13:17

heh... i weź pod uwagę, że na tym forum jest kilka innych tematów w których warto się wypowiedzieć - zapraszam.
Locke - 13 Lipca 2006, 13:21

Wiem po prostu są wakacje i wypowiadam się w temacie wyjazdowym głównie. Inne czytam na razie :D
Pako - 13 Lipca 2006, 15:09

Pax.. panowie :) Może nie Romana, bo znowu będą niepotrzebne emocje... ale pax ;)
Nivak - 25 Lipca 2006, 22:20

Wygrzebuję temat z mroków niepamięci i jakby co, to uprzejmie informuję, że będę na Polconie :D Przynajmniej taki jest plan ;)
mawete - 25 Lipca 2006, 22:24

:mrgreen: Cieszę się :bravo :mrgreen:
Nivak - 25 Lipca 2006, 22:28

Noo... ja chyba też :D
Mam pewną rzecz dla ciebie, więc tak czy inaczej muszę się pofatygować do Lublina :P
Polcon to tylko tak przy okazji ;)

mawete - 25 Lipca 2006, 22:36

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group