To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Spodenki - Rywalizacja w szortach - do 18 lipca godzina 21:35

brajt - 20 Lipca 2010, 10:38

Uff, stopowanie na trasie Jarocin - Kraków dobiegło końca, więc mogę napisać parę słów.

Przede wszystkim ogromne gratulacje dla Bellatrix, zarówno za zwycięskiego szorta, jak i za rzeczowe komentarze.

Gratulacje dla naszej debiutantki Nightingale - słusznie przeczuwałem, który tekst jest Twój. Typowałem go jako zwycięzcę tej edycji.

Gratulacje dla Matrima - Twój tekst jest na tyle dobry, że nie mam żalu o ten punkt przewagi w walce o podium. :)

Gratulacje dla Terebki za ciekawy temat, który zaowocował u mnie brakiem pomysłu. :) Oraz za organizację edycji.

Gratulacje dla Madhavendry - zagłosowałem na oba Twoje teksty i chętnie zagłosuję na kolejne, jeśli będą równie dobre.

Na koniec gratulacje dla samego siebie, za alternatywność - jako jedyny zagłosowałem na "Zwycięstwo z przypadku".

Co do komentarzy dotyczących moich tekstów - z większością krytyki się zgadzam, resztę przyjmuję do wiadomości i pewnie też wezmę ją pod uwagę przy następnej edycji - wiadomo, tekst ma się przede wszystkim podobać czytelnikom.

Choć również uważam "Hazardzistę" za jeden ze słabszych tekstów edycji, cieszę się, że go wysłałem, właśnie ze względu na uzyskane komentarze - zawsze warto znać swoje gorsze strony, aby móc nad nimi pracować.

Odniosę się jeszcze do jednej sprawy:

Cytat
Niech sobie autor w ramach ćwiczenia spróbuje policzyć, jakie jest prawdopodobieństwo, że przypadkowe ciągi liter ułożą się w słowa.


Nie chodzi o prawdopodobieństwo, bo to jest po prostu irracjonalny nawyk głównego bohatera. Darek z opowiadania tak robi i już. Ma pracę polegającą na pisaniu - w dodatku na ilość, a nie na jakość. I gdy brakuje mu inwencji, zaczyna się złościć i odreagowuje to na klawiaturze przypadkowymi kombinacjami klawiszy. Czasem to pomaga mu się odblokować, innym razem irytuje jeszcze bardziej. Nie uwierzę, że nikt z was nie ma takiego nawyku. :)

Dziękuję serdecznie za wszystkie głosy i proszę o jeszcze więcej następnym razem! :)

Mateusz Zieliński - 20 Lipca 2010, 19:59

brajt napisał/a
Nie uwierzę, że nikt z was nie ma takiego nawyku.


kasdhfkqewjrhflquwerftpquweqwuehlfawehlf xqjhlewfcqa

- dobre ... :mrgreen:

terebka - 20 Lipca 2010, 22:46

Mateusz Zieliński napisał/a
kasdhfkqewjrhflquwerftpquweqwuehlfawehlf xqjhlewfcqa


Wreszcie ktoś się odważył to powiedzieć :mrgreen:

marcolphus - 21 Lipca 2010, 07:41

Kurczę, byłem na urlopie, dopiero wczoraj przeczytałem szorty, a tutaj już po głosowaniu... Nie bawię się tak... ;-)

Mimo to: gratulacje dla zwycięzców!!

brajt - 21 Lipca 2010, 19:26

No niestety. Ale zawsze mozesz podzielic sie swoimi uwagami o tekstach. :)
mad - 21 Lipca 2010, 23:50

marcolphus napisał/a
Kurczę, byłem na urlopie, dopiero wczoraj przeczytałem szorty, a tutaj już po głosowaniu... Nie bawię się tak... ;-)


Gdybym był na miejscu Twojego szefa, stanowczo bym Tobie urlopu nie dał :wink:
Chyba, że nie masz szefa :roll:

marcolphus - 22 Lipca 2010, 07:33

brajt napisał/a
No niestety. Ale zawsze mozesz podzielic sie swoimi uwagami o tekstach. :)

Eee, nie chce mi się. ;-)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group