To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mistrzowie i Małgorzaty - Krzysztof Baranowski

baranek - 2 Listopada 2010, 13:02

Stormbringer, nie trybię tego wordpressa.
Stormbringer - 2 Listopada 2010, 13:18

Mnie przypasował. Opcji jest sporo, ale tak naprawdę z większości prawie się nie korzysta. Wybierasz motyw i możesz od razu jechać z przysłowiewym koksem. :) Jakby co, służę pomocą.
baranek - 4 Listopada 2010, 07:44

trochę przerwy jest, bo robię stronę. sam. niby na szablonie, ale i tak idzie mi jak koorwie w deszcz, ale do Falkonu spróbuję skończyć. i wtedy jakieś nowostki wrzucę. nie to żebym myślał, że ktoś się niecierpliwi. tak tylko się żalę.
Stormbringer - 4 Listopada 2010, 08:52

Btw, dzięki za podlinkowanie. Próbowałem wpisać się do księgi gości, ale mnie wyrzuca. :)

Powodzenia ze stroną!

dalambert - 4 Listopada 2010, 09:00

baranek, nie wiem co jest grane, ale strona otwiera się tylko do "podwieczorku" poz. 17 :shock:
Matrim - 4 Listopada 2010, 09:09

dalambert, a jaką masz przeglądarkę?
dalambert - 4 Listopada 2010, 09:11

Matrim, w robocie eksplorera, w domu firefoxa .
Matrim - 4 Listopada 2010, 09:16

Ja mam Firefoxa i mi strona baranka działa cała. To nie wiem skąd te błędy :(
dalambert - 4 Listopada 2010, 09:21

Matrim, pewnie z eksplorera, sprawdzę w domu , albo zaraz poproszę Pucka by luknęła.
merula - 4 Listopada 2010, 09:21

Ja też nie mam takich problemów.
baranek - 4 Listopada 2010, 09:22

jeszcze troszkę i nie będzie bloga, tylko normalna strona. walczę.
dalambert - 4 Listopada 2010, 09:23

baranek, a jesteś pewien, ze będzie lepiej :wink: :?:
baranek - 4 Listopada 2010, 09:25

takie mam przeczucie
Agi - 4 Listopada 2010, 09:29

U mnie działa bez problemów i właśnie zamiast pracować poczytałam sobie o wizycie Zegarmistrza Światła.
merula - 4 Listopada 2010, 09:37

ja zaglądałam wczoraj i było ok. więcej problemów było z Yabolkiem, ale tez przejściowych.
baranek - 4 Listopada 2010, 09:47

a teraz zbiorę wszystko razem. i dorzucę kilka rzeczy, których nie ma na blogach. czekam na odpowiedzi w sprawie kilku opowiadań. jak do gwiazdki nic się nie wyjaśni, wrzucę. a poza tym, nabiorę wprawy, to jeśli nic się z 'szortalem' nie ruszy, to za pół roku zacznę z tym sam. a blogów trochę mi żal. szczególnie Tadeusza. to jednak grubo ponad rok.
shenra - 4 Listopada 2010, 11:43

baranek, jak ich nie wykasujesz, zawsze możesz dać odnośnik do "archiwalne" wtedy nie będziesz musiał się z nimi rozstawać.
baranek - 7 Listopada 2010, 16:44

dalambert napisał/a
baranek, a jesteś pewien, ze będzie lepiej :wink: :?:


nie wiem czy jest lepiej. mnie się podoba. w miarę. ważne, że czytelnie jest. chyba.

terebka - 7 Listopada 2010, 16:50

Informacja:

Link w podpisie nie działa, przycisk WWW z tego paska na dole i owszem.

Agi - 7 Listopada 2010, 16:51

Strona prezentuje się dobrze i działa bez problemów.
Aha, korzystam z "jedynie słusznej" przeglądarki, czyli tej z której Ty korzystasz.

Edyta:
terebka napisał/a
Link w podpisie nie działa, przycisk WWW z tego paska na dole i owszem.

Weszłam przez link w podpisie.

baranek - 7 Listopada 2010, 16:54

terebka, no co mam powiedzieć, u mnie działa. kilka razy sprawdzałem. i teraz, i przedtem. zaczynam mieć dość internetu. poważnie.

Agi, to teraz już, nic ino zapełniać. stronę, znaczy.

Ozzborn - 7 Listopada 2010, 16:55

Mnie też działa z podpisu. Fajny pomysł z zebraniem wszystkiego na jednej łączce :)
terebka - 7 Listopada 2010, 16:56

Ja wszedłem odwrotnie, Agi :oops: przez przycisk. A link z podpisu odsyła mnie do "Wewnętrznego błędu komunikacji" orsamting :roll:
Agi - 7 Listopada 2010, 17:03

terebka, masz rację. Spróbowałam z Opery i mam taki komunikat:
Cytat
Wewnętrzny błąd komunikacji

Próbujesz odwiedzić adres http:///www.baranekwsieci.pl/, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.
Upewnij się, czy połączenie internetowe jest aktywne i sprawdź, czy inne aplikacje wymagające tego połączenia działają prawidłowo.
Sprawdź, czy ustawienia używanego przez ciebie oprogramowania związanego z bezpieczeństwem sieciowym są prawidłowe i nie utrudniają zwykłego przeglądania sieci.
Jeżeli znajdujesz się za zaporą połączenia internetowego sieci lokalnej i myślisz, że może to być powodem problemów - skontaktuj się z administratorem sieci.
Naciśnij klawisz F12 i wyłącz opcję używania serwerów proxy, chyba że wiesz, że używanie proxy jest niezbędne do łączenia z Internetem. Odśwież stronę.
Potrzebujesz pomocy?
Otwórz Pomoc Opery.
Odwiedź witrynę wsparcia technicznego Opery.


Przez IE też nie działa:
Cytat
Adres jest nieprawidłowy

Najbardziej prawdopodobne przyczyny:
•W adresie może być błąd w pisowni.
•Jeśli zostało kliknięte łącze, może ono być nieaktualne.

Możesz spróbować wykonać następujące czynności:
Wpisz ponownie adres.

Przejdź do poprzedniej strony.

terebka - 7 Listopada 2010, 17:08

Bo ja mam Operę :!:


ed. Grunt, że z paska działa. Dzięki jeszcze raz za linkę, baranku :D

shenra - 7 Listopada 2010, 18:32

No właśnie też mam operę i mi nie wchodzi, ale to raczej przez /// a nie // po http. Po ręcznym usunięciu już działa. baranku sprawdz, czy nie pochrzaniłeś czegoś w podpisie.
baranek - 7 Listopada 2010, 18:36

pochrzaniłem :oops:
może ja bym lepiej ręcznie wszystko przepisywał i kolportował za pomocą poczty polskiej.

shenra - 7 Listopada 2010, 18:38

baranek, no teraz furczy i burczy :wink:
baranek - 7 Listopada 2010, 18:39

shenra, dziękju!
shenra - 7 Listopada 2010, 18:49

Pszę bardzo. :wink:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group