To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Dr House - HOUSE M.D.

Homer - 11 Kwietnia 2009, 09:27

Cieszę się, że mogłem pomóc. :wink:
corpse bride - 4 Maj 2009, 00:49

jestem w połowie 3 sezonu i trochę się boję, co to będzie dalej, jak tak was sobie poczytuję...
tak sobie myślę, że nie mam szczęścia do seriali - albo ja nie wytrzymuję (prison break odstawiłam po 2 sezonie, podobnie jak lost), albo inni nie wytrzymują i ich nie kończą (mój ulubiony serial ever - carnival - został ucięty w jakimś absurdalnym momencie).

Virgo C. - 5 Maj 2009, 19:36

Akurat o House'a możesz być spokojna, Hugh podpisał kontrakt na szósty sezon, a i stacja ani myśli póki co kończyć kręcenia nowych odcinków :)
Słowik - 5 Maj 2009, 21:42

Ostatnie dwa odcinki rewelacyjne, serial odżył zdecydowanie.
hrabek - 6 Maj 2009, 10:46

Ja już sezon dobry oglądam, ale do bycia na bieżąco wciąż jeszcze kilkanaście odcinków zostało...
Homer - 6 Maj 2009, 11:46

Słowik napisał/a
Ostatnie dwa odcinki rewelacyjne, serial odżył zdecydowanie.


Podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami ;) .

magda2em - 6 Maj 2009, 11:56

Jestem dwa odcinki do tyłu, wszyscy zachwalają, to może jednak obejrzę je już teraz, zamiast czekać na ten przyszłotygodniowy odcinek i koniec sezonu?
M.

hrabek - 6 Maj 2009, 11:58

Ja wciąż czekam na odcinek z resorakiem marki "jump the shark". Zastanawiam się, co tak wkurzyło Comara :)
Comar - 6 Maj 2009, 12:03

A to mnie coś wkurzyło w tamtym odcinku? :shock:
hrabek - 6 Maj 2009, 12:38

Z podanej przez ciebie definicji wyrażenia "skok przez rekina". Pierwsze zdanie z linka, po wprowadzeniu:

"20 września 1977 roku poprzez całe Stany Zjednoczone gruchnęło gromkie "klik!". To miliony telewidzów śledzących przygody bohaterów popularnego sitcomu "Happy Days" zmieniły kanał, zniesmaczone wyjątkowo absurdalnym zwrotem akcji."

Założyłem, że zwrot "zniesmaczone wyjątkowo absurdalnym zwrotem akcji" jest w tym kontekście synonimem frustracji / podniesienia ciśnienia / złości. Czyż nie?

Comar - 6 Maj 2009, 18:40

Zdecydowanie nie.
Nie chcę za wiele zdradzać, ale zrozumiesz jak dojdziesz do tego odcinka :mrgreen:

Homer - 7 Maj 2009, 01:21

Tak to jest jak się czyta opinię przed odcinkami! ;)
hrabek - 12 Maj 2009, 09:21

Wczoraj obejrzałem odcinek, bodajże 11 serii 5. Na scenie z psikaniem inhalatorem popłakałem się ze śmiechu. A to nie wszystko, bo więcej tam było takich momentów. Rewelacyjny odcinek.
feralny por. - 12 Maj 2009, 09:47

Jak znowu będzie mecz zamiast Housea to się wścieknę normalnie.
Witchma - 12 Maj 2009, 10:04

Cytat
Jak znowu będzie mecz zamiast Housea to się wścieknę normalnie.


Popieram :) Osobiście nic nie mam do meczów, ale nie ZAMIAST House'a... Ile można człowieka (albo i mnie) trzymać na housowym głodzie...

Homer - 12 Maj 2009, 19:24

No i po sezonie... ech ;) sadyści...
magda2em - 12 Maj 2009, 19:35

No i obejrzałam. I po raz kolejny mam chęć wygłosić już znane zdanie - "Drodzy scenarzyści amerykańskich seriali, cokolwiek bierzecie, przestańcie, albo się podzielcie!" Ja chcę nowy sezon, już, teraz, zaraz - skończyć w takim momencie?! Oni są okrutni. Sadyzm prima sort.
M.

Hubert - 12 Maj 2009, 21:14

Jeszcze nie oglądałem, ale czy to jest to, co ja myślę, że jest? :twisted:
magda2em - 12 Maj 2009, 21:19

Sosnechristo napisał/a
Jeszcze nie oglądałem, ale czy to jest to, co ja myślę, że jest? :twisted:

Telepatia nie jest moją mocną stroną...

Hubert - 14 Maj 2009, 15:43

Pech.
Jaden Kast - 15 Maj 2009, 17:38

I po 5 sezonie. Pierwszy raz aż tak wiele razy drażnił mnie poziom niektórych odcinków, jednak ostatnie kilka przywróciło mi wiarę w ten serial. Zakończenie przewrotne (chociaż niestety trafiłem jakoś miesiąc temu na spoiler więc wiedziałem, że
Spoiler:
Niemniej jednak ostatni odcinek był boski, ukazujący House z zupełnie innej strony, trochę się boję tej jego metamorfozy, ale mimo wszystko jest to świetny pomysł, szczególnie, żeby nie popaść w rutynę scenariuszową.
Spoiler:
Końcówka odcinka to nie tylko majstersztyk scenarzystów, ale też operatora, zdjęciowców. Jedynie muzyka na końcu mi nie pasowała, nie była zła, ale ten serial miał już dużo lepsze utwory i teraz też mogli się bardziej postarać. Jednym zdaniem: JA CHCĘ NOWY SEZON! :twisted:

nureczka - 18 Maj 2009, 13:51

Jeden Kast,
jak się robi takie ukryte spojlerki?

Ja też tak chcę!

Agi - 18 Maj 2009, 14:23

Pisz odpowiedzi nie w okienku "szybka odpowiedź', tylko w odpowiedz. Ostatni po prawej masz przycisk Spoile, naciśnij, wpisz
Spoiler:
i naciśnij.

nureczka - 18 Maj 2009, 15:18

Dziękuję!
Jaden Kast - 18 Maj 2009, 18:29

Agi, w szybka odpowiedź też można :wink:

TUTEK: piszemy TUTAJ TEKST DO UKRYCIA i kończymy . Oczywiście bez spacji w nawiasach kwadratowych, musiał je wrzucić, żeby nie użyło funkcji.

Agi - 18 Maj 2009, 18:30

za dużo pisania :wink:
Virgo C. - 19 Maj 2009, 19:53

Piękne zwieńczenie sezonu, pogratulować scenarzystom :bravo :D

Zastanawiam się tylko nad jednym:
Spoiler:

magda2em - 19 Maj 2009, 20:10

Spoiler:

Po tym zakończeniu sezonu nie mogę się doczekać rozpoczęcia kolejnego, już stacja Fox potwierdziła, że będzie kolejny sezon. Trzeba znaleźć coś do oglądania zamiast...
Magd.

Jaden Kast - 19 Maj 2009, 21:36

Nie ma mowy, żeby
Spoiler:

Homer - 20 Maj 2009, 10:39

re up:
A skąd. Nie pokażą.
Spoiler:



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group