To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - BIELSKO 30 czerwca- 1 lipca

Kruk Siwy - 8 Czerwca 2007, 09:47

Manewry unikowe to Ixolite, ma opanowane do perfekcji... więc niech się postara!
Ixolite - 8 Czerwca 2007, 09:55

Rafal Kosik napisał/a
Ixi: Termin daje się negocjować... jak mniemam. Umiesz symulować atak padaczki?

R.


No niestety nie. Chyba, że w kolejnej turze, a to dopiero we wrześniu, a to mi nie odpowiada nic a nic ani trochę. Lajf :(

hijo - 11 Czerwca 2007, 23:38

No i napisałem do Dzejesa a uon nic :?
dzejes - 11 Czerwca 2007, 23:53

Hej hej - jestem.

Problem w tym, że nasi drodzi Bielszczanie nic nie powiedzieli o
awarii kolejki na Szyndzielnię. Tym samym plan, by cały wyjazd oprzeć o tamte rejony może się okazać niewypałem.

Dlatego nie wiem, czy nie lepiej poszukać szybko innego wyjścia.

hijo - 11 Czerwca 2007, 23:55

dzejes, gdzie się będziemy włóczyć to jedno gdzie będziemy spać to drugie. poza tym masz dwie nogi to na Szyndzielnie wejdziesz, a na dół to się skulamy razem :D
dzejes - 11 Czerwca 2007, 23:56

Ja się zgadzam, ale zdaje się, że Elam miała plany odnośnie ogniska etc.
A w Bielsku noclegów to trochę jest.

hijo - 12 Czerwca 2007, 00:00

dzejes, jeśłi chcemy zrobić ognisko to nic nam po kolejce, która jeździ tylko do 19.30
dzejes - 12 Czerwca 2007, 00:01

Hijo - nie ja ustalałem plan ;)
hijo - 12 Czerwca 2007, 00:03

a to propozycja do ogółu, zatrzymajmy się w schronisku na Szyndzielni

TAK ono wygląda :mrgreen:

dzejes - 12 Czerwca 2007, 00:12

Ja bym bardzo prosił ludzi, którzy już cokolwiek zarezerwowali o info w wątku, bo się robi burdel.
Rafal Kosik - 12 Czerwca 2007, 01:09

Hey! Ja zarezerowałem dwuosobowy.
Agi - 12 Czerwca 2007, 06:29

Zarezerwowałam 2-kę w hotelu ZIAD wskazanym przez elam
elam - 12 Czerwca 2007, 06:57

i tam bedziemy sie bawic,

kolejka to kolejka, jesli jej nie naprawia to przeciez i tak nie oznacza, ze gory zamkneli, prawda??? a tym bardziej hotele w Bielsku ..
nie rozumiem, o co wam chodzi... dzejes ty panikarzu.. :D

z hotelu na szczyt Szyndzielni idzie sie doslownie godzinke !!! to taki pagorek, trzyletnie dziecko nie ma problemu z wyjsciem !!!
- znacie Gubalowki? co? no to na Szyndzielnie w porownaniu z Gubalowka sie wbiega :)


a hijo - co do schroniska na szyndzielni, kiedy ostatnio z nimi rozmawialam, mieli juz tylko kilka wolnych miejsc w pokojach 5cioosobowych :)

ognisko - tak w ogole - to chyba najlepiej byloby zrobic przy hotelu - jest tam specjalne miejsce do tego, z lawkami i tp. mozna siedziec do oporu - z gory trzeba zejsc wczesniej, przed zachodem slonca
natomiast, poniewaz w hotelu jest wesele, pomyslalam, ze schronisko na szyndzielni moze byc planem B, bo tam tez mozna ogniska robic.

anyway, don't panic - gory sa wielkie, Bielsko jest goscinne, bedzie git,

plan sobotni :
- godzina 14-15 : sprawdzanie stanu kolejki liniowej, ewentualne podziwianie prac naprawczych / testowanie dzialania przez leniwych? :D :D :D
- godzina 15.30 - 16.00 zebranie na gorze. zwiedzanie schroniska, jego okolic i jego baru ze szczegolnym naciskiem na to ostatnie
- wieczorne ognisko - imho przy hotelu (bo wowczas do polnocy) lub w gorach ; zejscie po ciemku i po piwie do hotelu, hmm

aaa nie mam natchnienia z rana, musze leciec do pracy - napisze wiecej wieczorkiem.
trzymajcie sie TURYSCI :mrgreen:

dzejes - 12 Czerwca 2007, 09:22

Elam - ale naprawdę musi być plan co do minuty? :roll: :wink:
Gustaw G.Garuga - 12 Czerwca 2007, 09:27

Jeśli ktoś przyjeżdża do Bielska w sobotę, chętnie zaprowadzę za rączkę z dworca na miejsce :D
dzejes - 12 Czerwca 2007, 09:32

Z dworca mnie odbiorą, zaprowadzą na górę, zaprowadzą na dół, pokażą gdzie nocleg :roll:
Znaczy od wycieczki szkolnej to się będzie różniło tylko tym, że nie będzie szlabanu na alkohol? :lol:

Anonymous - 12 Czerwca 2007, 10:07

Zarezerwowałam pokój w hotelu ZIAD.

Co do ogniska, to jednak przy hotelu/na dole, bardzo proszę. Ja naprawdę nie cierpię chodzić po górach, a jeśli ognisko miało by być na Szyndzielni, to przyjazd nieco się mija z celem... :roll: O zejściu po ciemku i w stanie wskazującym nie wspomnę. :wink:

Agi - 12 Czerwca 2007, 10:26

dzejes, nie lubisz być przedmiotem troski? :lol:

My, tzn. Andrzej i ja przyjedziemy w piątek po południu, albo wieczorem mamy do przejechania prawie 500 km. Zarezerwowałam pokój od piątku.

Martva - 12 Czerwca 2007, 11:07

A mnie się wszystko sypnęło, wahałam się, wahałam ale już wiem że nic z tego nie wyjdzie :(
Gustaw G.Garuga - 12 Czerwca 2007, 14:01

Zosie Samosie też mile widziane :)
dzejes - 12 Czerwca 2007, 14:43

Agi55 napisał/a
dzejes, nie lubisz być przedmiotem troski? :lol:


Zgłaszasz się na ochotniczkę? ;P:

Agi - 12 Czerwca 2007, 14:46

Jestem z natury troskliwa i opiekuńcza - możesz zapytać o to mojego męża, jak się spotkacie pod Szyndzielnią :mrgreen:
dzejes - 12 Czerwca 2007, 15:46

Jasne jasne :D

Pokój zarezerwowany, dwójka. Trójki nie brałem, bo nikt więcej oprócz Hijo nie wyrażał zainteresowania w spaniu w niewątpliwie najweselszym pokoju ośrodka.
Na miejscu jestem w piątek po południu :)

Agi - 12 Czerwca 2007, 16:27

To do zobaczenia przy piwku :D
elam - 12 Czerwca 2007, 18:09

hellou juz wrocilam z pracy i rozwiewam watpliwosci : :)

- 1. biore urlop na piatek i jestem do waszej dyspozycji :)
- 2. ognisko bedzie przy hotelu,
- 3. wycieczka na Szyndzielnie nie bedzie co do minuty (jak znam ludzi, zawsze znajdzie sie ktos spoznialski),
- 4. jesli ktos NAPRAWDE nie moze, to nie pojdzie, jesli nie naprawia do tej pory kolejki linowej;
- 5. w ostatecznej ostatecznosci mozna pojsc na Debowiec zamiast na Szyndzielnie (choc to by bylo tak, jakby pojsc do domu publicznego i jesc czekolade... :) )
- 6. w razie ulewnej burzy z piorunami polaczonej z niemozliwoscia przebywania na terenie hotelu (nie wiem, dlaczego tak mialoby byc, ale zalozmy wszelkie mozliwe czarne scenariusze) pojedziemy do Sfery grac w kregle :)
- 7. piwo w restauracji hotelowej kosztuje podobno od 3.50 zl


czy sa jeszcze jakies pytania?


no to ja mam jedno :
- czy ktos z was posiada 2 egzemplarze numeru 03 SFFH (styczen 2006, ten z zielonym golym tylkiem na okladce) ?
zaplace lub wymienie na numer 03, tudziez na numer 35 lub 45 starego SFa

Pako - 12 Czerwca 2007, 21:07

W imię akcji: darmo żeś dostał, darmo daj, z chęcią numer podeślę, zagarnąłem go, jak NURS na NURSconie rzucił resztkami na stół, niech się więc i tobie przyda, dogadamy się na prv (to ten zielony numer z tyłkiem, ale podpisany jako grudzień '05, ale jesli mnie pamięc nie myli była to po prostu pomyłka w tworzeniu pisma i numer się zgadza).
Gustaw G.Garuga - 12 Czerwca 2007, 21:14

Się zastanawiam, piątek spędzić z Wami czy sobotę. Bo dwa dni w rachubę nie wchodzą. Humanitarniej byłoby w piątek, bo ktoś musi odebrać dzejesa z dworca :D A i komitet powitalny byłby obszerniejszy.
elam - 12 Czerwca 2007, 21:21

Pako : tak jest, to ten :) ale moge oddac wzamian inny, jesli Ci brakuje.
przyjedz do Bielska.

GGG : w sobote ! w sobote !!!! :D bedzie ognisko, funduje oscypki.. :D
a zreszta... jak nie przyjdziesz, bedzie wiecej dla nas :D
piatek tez moze byc...

Pako - 12 Czerwca 2007, 21:23

Z bielskiem będzie cieżko, sesję mam wtedy i pewno nie dam rady :/ Mogę podesłać normalnie pocztą, raczej nie zepsują...
A numeru żadnego nie potrrzebuję, mam cała kolekcję jeszcze nie przeczytanych numerów dzięki Countowi ;) I na razie nie mam czasu czytać ;)

elam - 12 Czerwca 2007, 21:25

ech, kto ma sesje z soboty na niedziele??? :D


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group