To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Piknik na skraju drogi [książki/literatura] - W hołdzie Robertowi E. Howardowi - konkurs literacki - final

jewgienij - 17 Października 2008, 15:55

Mam.
mistique - 17 Października 2008, 17:36

W Empiku w Gdańsku nie mieli :(
CezaryF - 18 Października 2008, 11:37

jewgienij napisał:

Cytat
Zaraz idę, odbieram i czytam....opowiadanie Cezarego F., rzecz jasna.


Łoł :bravo dzięki!!! Napisz od razu relację. Jeno ma być pochwalna rzecz jasna. :lol: Bo jak będzie zła to napiszę dalsze części. A może to odwrotnie? ;P:

A tak na poważnie to pierwszy raz od lat dostałem egzemplarz autorski wcześniej niż książka pojawiła się w księgarniach

Kruk Siwy - 18 Października 2008, 20:07

A ja sobie czytam... Przeczytałem posłowie Oberconana i notki biograficzne. A i obejrzałem obrazki Brońka. Hm. Ale przynajmniej nie obrażają autorów.
NURS - 18 Października 2008, 23:42

I lekko pasują do treści :-)
Gratuluję wam, tom pierwszy uważam za otwarty!
Opinie mile widziane, zwłaszczaa czytelników.

Kruk Siwy - 19 Października 2008, 15:20

Oj, dajmy ich parę dni czasu. Teraz to się głównie autorzy lekturują.
Godzilla - 19 Października 2008, 15:21

A na jakim etapie jest tom drugi? Że się tak na zapas zapytam, bo pierwszego nie miałam jeszcze okazji wziąć do ręki.
Kruk Siwy - 19 Października 2008, 15:22

A to Nursa pytać trzeba. Ja bym obstawiał że czekają na wyniki pierwszego.
NURS - 19 Października 2008, 16:38

Mam już część materiałow do drugiego. Teraz zobaczymy, jak sobie poradzi pierwszy, od tego bedzie zależało, jak szybko pójdzie drugi.
Hubert - 19 Października 2008, 19:27

Aż chyba jutro pójdę i kupię.
NURSie, kiedy będzie wiadomo, kto się załapie na drugi tom - kiedy by on nie wyszedł?

NURS - 19 Października 2008, 20:24

jeszcze nie, ale plan FS zaklada roboczo, ze będzie to zestaw zawodowców. tak z 6-8 tekstów.
Ariah - 20 Października 2008, 11:11

Aż dziw, bo autorskich jeszcze nie dostałam... Kupiłam w Empiku w Galerii Bałtyckiej (info dla mieszkańców Gdańska :) ) - jeszcze są )

a teraz antyreklama - w Empiku w Gdyni na Świętojańskiej są, stoją na półce, ale kupić nie sposób było w sobotę oraz w poniedziałek rano. W komputerze brak.

- - -

Od siebie cicho dodam, że ilustracje podobają mi się wielce, zwłaszcza, że nie spoilerują wiele. A bałam się, oj bałam.

Gratulacje dla wszystkich kolegów, aż dziwnie tak być jedyną panią w pierwszym tomie... Anko, szkoda, że Cię nie ma.

Kruk Siwy - 20 Października 2008, 11:13

Ariah, już przeczytałem Twoje. Idę po bożemu od początku. Krew i trupy zostają na mym śladzie.
Ariah - 20 Października 2008, 11:27

Kruk Siwy napisał/a
Ariah, już przeczytałem Twoje. Idę po bożemu od początku. Krew i trupy zostają na mym śladzie.


A ja jeszcze się za czytanie na poważnie nie zabrałam :mrgreen: Ale zapowiadają się długie wieczory jesienne -- wszystko przede mną (krew, flaki, trupy...).

Kruk Siwy - 20 Października 2008, 11:35

No i trochę seksu... nie ukrywajmy. W sam raz na te wieczory.
NURS - 20 Października 2008, 12:00

Ech, co za ludzie, nie barbarzyńcy... zamiast ciąć wolą rżnąć... :twisted:
CezaryF - 20 Października 2008, 13:11

Ariah napisała

Cytat
aż dziwnie tak być jedyną panią w pierwszym tomie...


Jak widać nie tylko w facetach drzemią barbarzyńcy :lol: Jak się przyjrzeć, kobieta ...

A tak na poważnie bardzo fajnie, że jesteś a i tekst nietuzinkowy. Gratulacje :bravo

Ariah - 20 Października 2008, 13:18

CezaryF napisał/a
Ariah napisała

Cytat
aż dziwnie tak być jedyną panią w pierwszym tomie...


Jak widać nie tylko w facetach drzemią barbarzyńcy :lol: Jak się przyjrzeć, kobieta ...

A tak na poważnie bardzo fajnie, że jesteś a i tekst nietuzinkowy. Gratulacje :bravo


A dziękuję, dziękuję.

Jak zasiądę do czytania na serio, odwiedzę wątki autorskie ;) Czekajcie z niecierpliwością!

Kruk Siwy - 20 Października 2008, 13:46

To znaczy ogólnie o tomie to chyba będzie najlepiej tu. A szczegółowo - jak wola!
mistique - 20 Października 2008, 14:17

Cytat
a teraz antyreklama - w Empiku w Gdyni na Świętojańskiej są, stoją na półce, ale kupić nie sposób było w sobotę oraz w poniedziałek rano. W komputerze brak.

W Sopocie takoż, ale bardzo się uparłam i co prawda na paragonie mam inną książkę, ale w domu jak najbardziej tę.
Cytat
jeszcze nie, ale plan FS zaklada roboczo, ze będzie to zestaw zawodowców

A co z tekstem Tequili? Bo to na niego się cieszyłam najbardziej w sumie.

Kruk Siwy - 20 Października 2008, 14:21

mistique, to w sumie masz przechlapane. Będzie albo w drugim tomie albo w SFFiH.
mistique - 20 Października 2008, 14:21

Kruk Siwy napisał/a
Będzie albo w drugim tomie albo w SFFiH.

Nie no, to wiem, tylko właśnie pytam czy tu czy tu.
Edit: I kiedy też pytam. Namolnie.

Kruk Siwy - 20 Października 2008, 14:23

A tego to sam NURS jeszcze nie wie.

Drugi tom - było już mówione będzie jak pierwszy pójdzie w miare dobrze. Czyli Ty już spełniłaś swój obywatelski obowiązek.

Adon - 20 Października 2008, 14:31

OMG półtora roku czekania, chciałbym już wiedzieć, czy mój tekst idzie do śmieci, czy gdzieś tam pójdzie? :wink: Tyle chyba da się wykoncypować bez Fabryki? :P
Kruk Siwy - 20 Października 2008, 14:33

A to już rzeczywiście NURSA sprawa N U R S I E !!!!
Hubert - 20 Października 2008, 16:02

NURS napisał/a
ze będzie to zestaw zawodowców


"Nie masz, ach!, nie masz nadzieje!"... :(


No dobra, żale na bok, tomiszcze zakupione. Przyzwoita objętość, ponad 400 stron, ładnie będzie na półce wyglądało.
A ta okładka SFFiH z jednej z ostatnich stron - to jest prezentacja składu numeru Conanistycznego czy tylko pokaz zawodowców, którzy w SFFiH piszą/pisywali?

mistique - 20 Października 2008, 16:14

Sosnechristo napisał/a
A ta okładka SFFiH z jednej z ostatnich stron - to jest prezentacja składu numeru Conanistycznego czy tylko pokaz zawodowców, którzy w SFFiH piszą/pisywali?

No właśnie o to samo miałam spytać.
Świeżo po lekturze tekstu Ariah: Typowy tekst otwierający cykl, pomysł mi się bardzo podoba, ale postać barbarzyńcy jeszcze bardzo mało wyeksploatowana. Na razie barbarzyńca niedoświadczony, miło będzie obserwować jego dalszy rozwój. Mam nadzieję, że nowe teksty z cyklu powstaną wkrótce, fajnie by było, gdyby ukazały się w numerze Conanistycznym, jeśli taki będzie.
Podoba mi się też, jak niektórzy twórczo podeszli do swoich biogramów. :D

NURS - 20 Października 2008, 17:54

dajcie chwilę na podjęcie decyzji, które nie do konca do mnie należą. na razie sam nic nie wiem, gdzie co bedzie. ale wybor bedzie zrobiony - ten do SFFH - za dni parę.
Kruk Siwy - 21 Października 2008, 11:38

Czytam sobie uporczywie. Za mną GGG i ilość trupo i flakojednostek wzrosła stanowczo. Miłośnicy herioc fantasy! Cairen maszynka do mięsa czeka!
mistique - 21 Października 2008, 12:41

A ja wczoraj w wannie zapoznałam się z tekstem CezaregoF. Znów tekst otwierający dalsze przygody, znów mam nadzieję, że będzie kontynuowany, oraz że będzie jakieś zakończenie, bo początek jak najbardziej zachęca do zapoznania się z kolejnymi. SPOJLER:
Cytat
cieszę się, że nie wcisnąłeś na siłę sceny erotycznej tam, gdzie była okazja, na zasadzie: musi być seks i koniec. Bo by nie pasowała. A tak wybrnąłeś z tego bardzo delikatnie i z wyczuciem IMHO
KONIEC SPOJLERA


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group