To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Blogowanie na ekranie - a HardBlog go on :>

Chal-Chenet - 2 Lutego 2010, 14:46

Też chciałem, ale nie miałem serca.
hardgirl123 - 2 Lutego 2010, 16:30

rany Jedenastka, ale się czepiasz :>
nie będę po raz 100000 pisać że nie lubię niemowlaków :<

Martva - 2 Lutego 2010, 17:37

hardgirl123 napisał/a
pozatym dziecko kosztuje a mnie póki co nie stać :>


A co to ma do rzeczy, jeśli i tak nie lubisz?

lucek - 2 Lutego 2010, 17:48

Ośmiornica też droga, i też nie lubię.
hardgirl123 - 2 Lutego 2010, 20:14

Martva,a może kiedyś odezwie się we mnie "instynkt" i polubię :>????
lucek, ośmiornica jest pyszna i lubię :> raz na jakiś czas można się szarpnąć :>
pozatym mam postanowienie, żeby jeść nieco zdrowiej i unikać syfkuchni ociekającej tłuszczem i obsypującej się węglowodanami

Martva - 2 Lutego 2010, 20:20

hardgirl123 napisał/a
obsypującej się węglowodanami


Usiłowałam sobie to zwizualizować, ale wymiękłam...

Jedenastka - 2 Lutego 2010, 20:48

hardgirl123 napisał/a
nie lubię niemowlaków :<

Zobacz te :wink: :
http://www.annegeddes.com...ries/index.aspx

joe_cool - 2 Lutego 2010, 21:02

Jeśli chodzi o zdjęcia Anne Geddes, to zgadzam się z tym komentarzem:
http://o-fotografii.blogs...nne-geddes.html

hardgirl123 - 3 Lutego 2010, 07:53

żałosne są zdjęcia na potrzeby których robi się z istot żywych zabawki
Fidel-F2 - 3 Lutego 2010, 09:35

szczególnie zdjęcia na których bawimy sie z kotem lub psem, żenada po prostu
gorbash - 3 Lutego 2010, 09:43

Ale z martwym psem albo kotem to chyba można by, nie?
ihan - 3 Lutego 2010, 09:45

Byleby tylko skórka nie odchodziła i nie trzeba było ślinić żeby przykleić.
Fidel-F2 - 3 Lutego 2010, 09:48

ihan, umarłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hardgirl123 - 3 Lutego 2010, 10:43

jesteście okropni :>
ja się nie wypowiadałam o bawieniu się z psem tylko o przebieraniu psa w kretyńskie ubranka na potrzeby durnego zdjęcia tudzież kartki pocztowej :>

Martva - 3 Lutego 2010, 11:49

Cóz, będzie sie to robiło póki ktoś to będzie kupował.
hardgirl123 - 3 Lutego 2010, 12:49

'lud jest głupi, lud wszystko kupi" :(
Fidel-F2 - 3 Lutego 2010, 13:03

a co w tym złego? taka praca, koń chodzi z pługiem albo pod siodłem, krowa karmi, sokół chroni samoloty, słoń nosi pnie, foki rozbrajają miny a piesek z kotkiem(ten to się tylko do tego nadaje) pozują do zdjęcia. WTF?
illianna - 3 Lutego 2010, 13:22

hardgirl123 napisał/a
żałosne są zdjęcia na potrzeby których robi się z istot żywych zabawki
z tego co zdążyłam zauważyć, to zdjęcia tych niemowląt są oparte na fotomontażu, może kilka jest takich, których można by się faktycznie przyczepić, myślę, ze większość ludzi rozumie umowność takich zdjęć i nie traktuje ich dosłownie, zastanawiam się czy jak się publikuje zdjęcia małych zaniedbanych dzieciaków z różnych części świata i bogaci Europejczycy i Amerykanie się nad nimi rozklejają to jest bardziej ok, niby pokazują prawdę, ale co z tego, tak naprawdę służą poprawianiu samopoczucia tak sam jak te z powyżej, tylko na innej zasadzie, nie sądzę, żeby ktoś się tymi dziećmi naprawę przejął i coś dla nich zrobił, tania sensacja i tyle :|

A zwierzaki, n cóż faktycznie niektóre zdjęcia wyraźnie pokazują, że zwierzę cierpi, ale samo przebieranie go w głupie ubranko, hym, większość paniuś na plantach przebiera w zimie psy w głupie ubranka, ale to chyba z troski... czy one cierpią, może, w końcu to straszny obciach taki psi sweterek ;P:

Jedenastka - 3 Lutego 2010, 13:25

joe_cool, myślę, że napisała to przemęczona macierzyństwem mamusia.
hardgirl, skoro zdjęcia Ani G. są dla Ciebie żałosne to myślę, że... są szanse, że... spodobają Ci się:
hardgirl123 napisał/a
piski, wrzaski, sraki,itp :<

Uroki macierzyństwa stoją przed Tobą otworem... :D

hardgirl123 - 3 Lutego 2010, 13:50

Jedenastka, nie spodoba mi się ani jedno ani drugie :>
illianna, może my nie traktujemy tych zdjęć dosłownie, ale jest gro osób które je tak traktują. Potem dzieciaczki oddawane są do domów dziecka, albo porzucane gdziekolwiek a małe pieski do schroniska albo wyrzucane z samochodów.
a głupie ubranka na zimę i jeszcze głupsze butki dla psiaków są zalecane przez weterynarzy :>szczególnie dotyczy to małych piesków.
a zdjęcia zaniedbanych dzieci już mnie nie ruszają, bo są robione na potrzeby fundacji i opierają się na tanich socjotechnikach.

illianna - 3 Lutego 2010, 13:55

hardgirl123 napisał/a
może my nie traktujemy tych zdjęć dosłownie, ale jest gro osób które je tak traktują. Potem dzieciaczki oddawane są do domów dziecka, albo porzucane gdziekolwiek a małe pieski do schroniska albo wyrzucane z samochodów.
nie wydaje mi się aby oglądania zdjęć było tego główną przyczyną, ale badań na ten temat nie widziałam, więc się nie upieram ;P:
Fidel-F2 - 3 Lutego 2010, 14:08

hardgirl123 napisał/a
może my nie traktujemy tych zdjęć dosłownie, ale jest gro osób które je tak traktują. Potem dzieciaczki oddawane są do domów dziecka, albo porzucane gdziekolwiek a małe pieski do schroniska albo wyrzucane z samochodów.
O KURVA!

hardgirl123 napisał/a
a głupie ubranka na zimę i jeszcze głupsze butki dla psiaków są zalecane przez weterynarzy :>szczególnie dotyczy to małych piesków.
jamnik znajomych w ciągu trzech godzin zamarzł w trupa, ogrzewał sie wyłaczne własnym futrem
gorbash - 3 Lutego 2010, 14:22

Fidel-F2 napisał/a
jamnik znajomych w ciągu trzech godzin zamarzł w trupa, ogrzewał sie wyłaczne własnym futrem

Wódko pozwól żyć! Co to za czasy że już nawet jamniki piją...

dzejes - 3 Lutego 2010, 15:54

:mrgreen:
Jedenastka - 3 Lutego 2010, 20:11

dzejes, aleś wymowny...
Fidel-F2 napisał/a
O KURVA!

A Ty co? Zdziwiony taki czy jak? Bo nie rozumiem. Więcej światła!!!

joe_cool - 3 Lutego 2010, 21:52

Cytat
joe_cool, myślę, że napisała to przemęczona macierzyństwem mamusia.


Owszem, matka, ale w żadnym wypadku zmęczona macierzyństwem - tak się składa, że ją znam. ;P:

Jedenastka - 3 Lutego 2010, 21:58

Nawet jeśli ją znasz, niekoniecznie mnie to przekonuje. Bywałam zmęczona macierzyństwem a ci co mnie znają o tym nie wiedzieli :wink: .
Martva - 3 Lutego 2010, 22:02

jak dla mnie to ona nie wygląda na zmęczoną macierzyństwem, tylko na rozsądną. I tyle.
Jedenastka - 3 Lutego 2010, 22:05

Nie dziwię się, że na taką dla Ciebie wygląda. Wszak Ty również jesteś rozsądna, czyż nie? Jak dla mnie wyglądasz na rozsądną.

A ja bywałam tak przemęczona macierzyństwem, że sama o tym nie wiedziałam :shock: .

Martva - 3 Lutego 2010, 22:08

Jedenastka napisał/a
Wszak Ty również jesteś rozsądna, czyż nie?


Nigdy w życiu.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group