To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ


Piknik na skraju drogi [ksi±żki/literatura] - W hołdzie Robertowi E. Howardowi - konkurs literacki - final

Kruk Siwy - 12 Wrześ¶nia 2008, 11:13

No przygoda z udziałem Belit była całkiem niezła. Ale nie będę się spieral. Sam tłoku nie lubię.
NURS - 12 Wrześ¶nia 2008, 11:19

to wracajmy do gwał... la, la, la... pisania?
Kruk Siwy - 12 Wrześ¶nia 2008, 11:25

No. Mógłby¶ machn±ć jakiego¶ conanka. Teraz już nikt Ci nie zarzuci że próbujesz się czyim¶ kosztem lansować.
Ja zupełnie niespodziewanie dla siebie piszę drugiego Valkara. Wszak można od czasu do czasu co¶ dla zabawy swojej i Czytelników spłodzić.

hrabek - 12 Wrześ¶nia 2008, 11:42

Kruku, moze dla odmiany bys cos skonczyl, zamiast ciagle nowe rozpoczynac? Bo pomrzemy tu zanim sie doczekamy na nowe przygody kogokolwiek, czy bedzie to grabarz szukajacy telefonu, czy wrecz odwrotnie. Zaraz sie okaze, ze wygrales Nautilusa i z tej okazji nie bedzie nawet co Nursowi podeslac, zeby zapoznac czytelnikow z obecna tworczoscia nowego mistrza.
Kruk Siwy - 12 Wrześ¶nia 2008, 12:05

hrabek, racj± masz. Ale na Croma! Skończyłem powie¶ć. Potem hm... miałem drobn± przygodę na Ojomie. A zaraz potem usiadłem do dwóch opowiadań i zamierzam je skończyć. W tej chwili poza tymi ci±gnietymi symultanicznie tekstami nie mam rzeczy rozpoczętych a nie skończonych. Nie mówię o pomysłach zanotowanych w kilku zdaniach.
No i dziękuję za wiarę Tw± w moje nautilu¶ne szanse.

hrabek - 12 Wrześ¶nia 2008, 12:09

No wiesz, do niedawna byles jednym z wielu. Teraz jestes jednym z pieciu, a w zasadzie czterech, najlepszych opowiadaczopisarzy w kraju. I szanse na pewno masz. Poza tym Twoje opowiadanie jest jedyne wsrod tych, na ktore oddalem glos. W zwiazku z tym kibicuje faworytowi :)
NURS - 12 Wrześ¶nia 2008, 12:12

Kruk Siwy napisał/a
No. Mógłby¶ machn±ć jakiego¶ conanka. Teraz już nikt Ci nie zarzuci że próbujesz się czyim¶ kosztem lansować.
Ja zupełnie niespodziewanie dla siebie piszę drugiego Valkara. Wszak można od czasu do czasu co¶ dla zabawy swojej i Czytelników spłodzić.


Wiem, konspekt jest gotowy, Tranog po oddaniu ,miecza Harmolda, zostaje upojony przez kapłanów i wydany piratom, żeby go na ¶rodku morza utopili, ale ludzie biznesu znajduj± lepsze zastosowanie dla takiego cennego nabytku i opychaj± go do kopalni na tajemniczej wyspie. Hej.

MrMorgenstern - 13 Wrześ¶nia 2008, 17:43

Można już kupic w Empiku?

I jeszcze: Gustaw, jak Ci sie współpracowało z redaktorem Fabryki? :roll:

Gustaw G.Garuga - 13 Wrześ¶nia 2008, 19:35

Tak się złożyło, że to ta sama osoba, co w SFFiH, więc OK :) A czemu pytasz.
MrMorgenstern - 13 Wrześ¶nia 2008, 22:49

Gustaw G.Garuga napisał/a
Tak się złożyło, że to ta sama osoba, co w SFFiH, więc OK :)


Oh my god! :D
Cytat

A czemu pytasz.


Wolę byc przygotowanym. Znasz moj± opinię: lubie dopracowane Sword&Sorcery. A co my¶lałe¶.

Więc: jest juz w Empiku?

Jeszcze jedno: nie żyjemy w *beep* komunie, więc mam prawo pytać. Produktów u nas teraz mnoga ;)

Gustaw G.Garuga - 14 Wrześ¶nia 2008, 12:16

Data wydania jest w zapowiedzi.
Kruk Siwy - 17 Wrześ¶nia 2008, 11:47

W połowie paĽdziernika nadejdzie czas wilczych zamieci i toporów strzaskanych...
Gustaw G.Garuga - 17 Wrześ¶nia 2008, 12:08

I zaginionych przedwiecznych cywilizacji...
jewgienij - 17 Wrześ¶nia 2008, 17:29

Kruku, to kiedy i gdzie ta popijawa?
Może pod Wawelem, na ten przykład? Albo w Nowej Hucie, gdzie mamy celtyckie kurhany. Pod kopcem niby-Wandy, a tak naprawdę pewnie jakiego¶ Celta, byłaby impreza, że ho-ho!

Kruk Siwy - 18 Wrześ¶nia 2008, 13:04

jewgienij, naczelny Conan duma nad tym. Dajmy mu szansę, sam wiesz że procesy my¶lowe Wielkiego Hummanisty przebiegaj± powoli.
NURS - 18 Wrześ¶nia 2008, 14:08

Zamaskowanego My¶liciela, Kruyku, Zmasakrowanego My¶iciela :twisted:
Adon - 18 Wrześ¶nia 2008, 14:29

Wy tu gadu-gadu, a tymczasem rok dobry min±ł i nic nie wiadomo nadal co z pozostałymi tekstami. Zmasakrowany My¶licielu, ozwij się wreszcie, rzeknij, które do czego¶, czegokolwiek, się zdadz±, a które jedynie za - wybaczcie, alem prosty człek - papier do rzyci dla barbarzyńcy posłuż±.
NURS - 18 Wrześ¶nia 2008, 14:34

ależ pan niedoinformowany, z pięć razy była o tym mowa. wyjdzie tom pierwszy, bed± wyniki, wydawnictwo zamowi kolejne tomy, albo i nie zamowi. czę¶c tekstów z konkursu pojdzie do numeru c-onanistycznego, który tej jesieni bedzie w kioskach - moze dzieki niemu nadrobimy zapoĽnienia czasowe, może nie.
Adon - 18 Wrześ¶nia 2008, 14:38

Wybacz, Zmasakrowany My¶licielu, ale nawet tutaj telekomunikacja potrafi płatać figle rodem z PRLu i chyba BT bierze "dobre" wzorce od TP SA, przez to różnie u mnie bywa ostatnio z poł±czeniem internetowym, a przez to i z ¶ledzeniem forum.
NURS - 18 Wrześ¶nia 2008, 15:03

Wybaczam.
Sci±ć go! :twisted:

Adon - 18 Wrześ¶nia 2008, 15:25

Zwróćcie uwagę, Szanowni Czytelnicy, że wykazał łaskawo¶ć. Mógł powiedzieć: "Wzi±ć go na męki, a potem ¶ci±ć!" :twisted:
NURS - 18 Wrześ¶nia 2008, 15:28

No przeciez wybaczyłem...
Kruk Siwy - 25 Wrześ¶nia 2008, 11:13

NURS, Reżyserze czy dałe¶ w ksi±żce jak±¶ notkę od siebie?
NURS - 25 Wrześ¶nia 2008, 11:27

dalem, ale tak± raczej krótk±.
Kruk Siwy - 25 Wrześ¶nia 2008, 11:30

Szkoda. Przydałoby się co¶ w stylu a sk±d się wzi±ł Conan w Polsce kiedy to było i dlaczego.
NURS - 25 Wrześ¶nia 2008, 11:37

o tym moze gdzie indziej pogadamy :-)
tam malo miejsca bylo bo sie porozpisywaliscie :twisted:

Kruk Siwy - 25 Wrześ¶nia 2008, 11:38

Nie przyznaję się do winy. Króciaka zrobiłem przeca. Innych po łapach trzeba było bić Reżyserze
NURS - 25 Wrześ¶nia 2008, 11:39

panie rezyseże, panie!
Kruk Siwy - 25 Wrześ¶nia 2008, 11:45

Ups!
A zreszt±: Te reżyser nie fikaj bo cię fruczaki goł±bki wyssaj±! Hihihi
Albo kto¶ cię chomikiem pacnie!
!

Nam conanistom będziesz podskakiwał?
hihihi

NURS - 25 Wrześ¶nia 2008, 11:46

Wam, c-onanistom? A bedę! Na Croma i Sroma!


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group