To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - NURS-con podczas Polconu 2007 (31.08.2007 20:00 Paradox)

Diabolus - 30 Sierpnia 2006, 20:53

Pako
Cytat
Ot, z Diabolusem doszliśmy do wniosku, że MY jesteśmy, nie ma ICH. Diabolus - chodź no w me ramiona ;)


A jak jesteśmy tylko MY - Ty i Ja ;) ........eeeee........tzn. MY fantaści i miłośnicy Fantasy oraz/lub SF :D
Bez żadnych dziwnych podziałów.

Romek P. - 30 Sierpnia 2006, 20:59

W imieniu Czarka Frąca chciałem powiedzieć, że jeżeli wróci żywy z Uboota, to dołączy do ekipy forumowej :)
dareko - 30 Sierpnia 2006, 21:08

Romek P., To fajnie, niezwykle sympatyczny z niego czlowiek :) Bedzie chyba pierwszym tlumaczem na forum :)
Tomcich - 30 Sierpnia 2006, 22:23

Dobra wiadomość, miałem okazję być na jego prelekcji i porozmawiać z nim później dłużej. :D A poza tym to prawie mój krajan. :mrgreen:
Dracena - 31 Sierpnia 2006, 01:21

Czarek jest super. Nie wiem czy rzetelnie tłumaczy(choć na pewno), ale bawić, współtowarzyszyć- umie znakomicie.
mawete - 31 Sierpnia 2006, 08:39

A jak szanty śpiewa!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ciekawe czy żywy wróci z Uboota :twisted:
Pako - 31 Sierpnia 2006, 09:10

Musi ;) Teraz, kiedy tu na niego czekamy po prostu nie ma wyjścia :D
Kruk Siwy - 31 Sierpnia 2006, 09:30

Słyszałem, że Ubooty mają poważne straty. Niepokoić się wypada... I szykowac spiryt na rozgrzewkę, gdyby jednak Uboota zatopili.
Kruk Siwy - 31 Sierpnia 2006, 09:38

Zepsuli Angelusa, ?
Zgroza! Gdzie ten niesłuszny Purgatov, urządzę mu specjalny rytuał pogrzebowy specjalnie dla wilkołaków! I nie powstanie już...

mawete - 31 Sierpnia 2006, 09:39

heh... Angelus chwaliła się potem śladem po zębach Purgatowa przez cały czas :D
Kruk Siwy - 31 Sierpnia 2006, 09:43

Aaaa... to przepraszam. Niezrozumienie mi się wkradło. Widać Purgatow piękny miał... zgryz oczywiście.
NURS - 31 Sierpnia 2006, 09:59

Gryzł Angelus razy kilka pogryźli i...
Angelus - 31 Sierpnia 2006, 11:20

NURS! :evil: Grzebież w bombie! :evil: To ze jesteś moim idolem nr 2 nie oznacza, ze możesz się spokojnie natrząsać z Angelusa! :twisted:
Wrrrrr.... :twisted:

Ale i tak chętnie bym sie wybrała na kolejny NURS-con. :mrgreen: Kiedy będzie? :wink:

Tomcich - 2 Wrzeœśnia 2006, 19:31

Dzięki NURS za podpowiedź ze skanowaniem zdjęć, niestety w moim kawałku polski nie jest to takie proste, nie wszystkie zakłady to robią, a jak już robią to trzeba czekać ruski tydzień na płytkę. :evil: Stąd niektóre zdjęcia mam już w większej rozdzielczości inne jeszcze w niskiej. :?

Nurscon w toku
Dyskusje trwają
Jak widać napojów dużo, tylko pizzy brak ;)
Dracena i Pako
Trzy gracje :)
Dzejes i Romek
Dracena
Ojciec Redaktor nas opuszcza...
...jednak dyskusje cały czas trwają, w większych...
... i mniejszych grupach
Przesłanie od Orbita ;) i co On mi chciał powiedzieć :roll: :mrgreen:
Spotkanie na drugi dzień
Niektórzy zbierają się do odejścia.

W tej rozdzielczości mam również zdjęcia, które wstawiłem na forum wcześniej, jakby ktoś chciałby je mieć, niech da mi znać :)

I teraz niestety zdjęcia ze skanów. :|

Najcięższe są rozstania ;)
Tym razem impreza bardziej kameralna
Ale równie gorąca :)
Z innego ujęcia
Miria
Lu
Pako
Rodion

I to już wszystko :)

Ixolite - 2 Wrzeœśnia 2006, 19:45

Super fotki! :bravo
Anonymous - 2 Wrzeœśnia 2006, 19:48

A Rodion na każdym zdjęciu smutny... przecież piwo nie było zamarznięte? :wink:
Tomcich - 2 Wrzeœśnia 2006, 19:50

On się intensywnie zastanawia jak oddać atmosferę imprezy na kolejnym pasku. :wink:
Anonymous - 2 Wrzeœśnia 2006, 19:53

No chyba, że tak. :mrgreen:
Agi - 2 Wrzeœśnia 2006, 22:10

Piękna impreza, piękne zdjęcia :bravo
Aż zazdroszczę

Angelus - 3 Wrzeœśnia 2006, 11:38

Rodion był smutny bo sie martwił, ze następnego dnia przyjdzie mu spędzić 9 godzin w pociągu z wampirkiem u boku. :twisted: Bidulek... :wink:
Rodion - 3 Wrzeœśnia 2006, 11:47

Na szczęście wampirek był grzeczny i slodko spal ma moim ramieniu 8)
A smutny wcale nie bylem, to tylko taka fiksacja obiektywu Tomcicha w kierunku ponurości skierowana :P No i wspaniała impreza sie kończyla ( szloch!), moze faktycznie bylem troche smutny? :roll: :(

Angelus - 3 Wrzeœśnia 2006, 18:31

hmmm...z braku trumienki wampirek zmuszony był skorzystać z silnego męskiego ramienia a Rodion nawinął się bo był najbliżej :wink: I oświadczam wszem i wobec:nie wgryzałam się w rodionową szyjkę! :twisted: :wink:
NURS - 3 Wrzeœśnia 2006, 21:41

To trzeba powtórzyć!
Rodion - 4 Wrzeœśnia 2006, 11:06

Angelus Czyzbym byl niesmaczny?! :roll: :(
NURS Jak najbardziej! 8)

Romek P. - 4 Wrzeœśnia 2006, 11:56

Powtarzamy na Falkonie? :)
Angelus - 4 Wrzeœśnia 2006, 15:48

Rodion napisał/a
Angelus Czyzbym byl niesmaczny?! :roll: :(
NURS Jak najbardziej! 8)


Tego nie wiem gdyż będąc grzecznym wampirkiem nie skosztowałam Rodionku Twej krewki. :wink:

Powtórzyć koniecznie!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted:

Pako - 5 Wrzeœśnia 2006, 09:39

Doszliśmy z Orbitoskim do wniosku, że czas uatrakcyjnić następny NURScon. Tym samym więc prosimy NURSa o przywiezienie ze sobą przypraw. Nie codzień ma się okazję zjeść wątróbkę z naczelnego, niech więc smakuje dobrze :D

Angelus... ty tu doświadczona jesteś wampirka ;) NURSa kosztowałaś? dobry będzie :> ?

Fidel-F2 - 5 Wrzeœśnia 2006, 09:42

co dzień :)
Pako - 5 Wrzeœśnia 2006, 09:47

czepiasz się ;)
Fidel-F2 - 5 Wrzeœśnia 2006, 10:06

yhy


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group