To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Polcon 2008

elam - 21 Czerwca 2006, 20:52

nigdy nie bylam na zadnym konwencie i nie wiem, co to takiego. czytajac ten temat mozna odebrac wrazenie, ze te dwa dni i noce w Lublinie spedzicie na piciu piwa i jedzeniu ogorkow... no i na gadaniu, nie bardzo wiadomo o czym... jakos mnie to nie zachecilo, chyba wrecz przeciwnie..
Pako - 21 Czerwca 2006, 21:12

nie elam.. konwent to coś innego. To spotkanie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, możliwość poznania się bliżej (picie też się w to łapie). Konwent to neicodzienne sytuacje, to odpoczynek od codzienności. Tu wszystko jest możliwe i wszystko staje się faktem :D
A oprócz świetnej zabawy z ludźmi których się lubi, jest oczywiście szereg innych rzeczy do roboty. Autorzy mają swoje panele dyskusyjne, ludzie mają swoje wystąpienia, są kuńkursy, są nagrody. Na polconie jest wręczany Zajdel, czyli jedna z poważniejszych nagród naszego bagienka. I w ogóle jest fajnie ;)
Wbijaj :D

Aga - 21 Czerwca 2006, 22:46

Powiedział ten, który jedzie po raz pierwszy na konwent ;) (o ile czegoś nie pokręciłam :P )
Pako - 21 Czerwca 2006, 22:58

Oj.. już na trzech konwentach byłem :) Mi tu nie rzucać się ;)
Aga - 21 Czerwca 2006, 22:59

Oj, zwracam honor. Coś mi się pokręciło. :oops:
Ziuta - 21 Czerwca 2006, 23:01

Ja na żadnym nie byłem. I na razie się nie zbiera na to :(
Pako - 22 Czerwca 2006, 16:33

Szkoda. Na polcon mógłbyś wpaść ;)
Anonymous - 22 Czerwca 2006, 21:27

Ziuta chyba chce, żeby go namawiać. :twisted: :wink:
Piotrek Rogoża - 23 Czerwca 2006, 09:24

Elam, punkt kulminacyjny konwentu to obudzenie się pod umywalką. O ogórkach mi nie wiadomo.
mawete - 23 Czerwca 2006, 09:26

Piotrek Rogoża: jak nie lubisz to nie jedz :mrgreen:
Piotrek Rogoża - 23 Czerwca 2006, 10:56

Nie lubię? O bestio! Jestem dozgonnym fanem ogórków, tak kiszonych, jak w occie :) .
mawete - 23 Czerwca 2006, 11:17

Z miodem pitnym? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pako - 23 Czerwca 2006, 13:54

Nie no.. miodek to osobno chyba jednak ;) Z słodkim miodkiem kiszone ogórasy? Nie... nie dla mnie ;)
Wolę jednak zwykły miodek :)

Ziuta - namawiam cię :)

A ja pić nei mogę teraz :( :( :(

Aga - 23 Czerwca 2006, 15:53

Piotrek:
Cytat
Elam, punkt kulminacyjny konwentu to obudzenie się pod umywalką.

Tak z ciekawości - miałeś takie, ekhm, przeżycia?

Pako - 23 Czerwca 2006, 16:19

miał, pisał o tym. A było to po jakimś tam konwencie, gdzie z orbitem siedział :D To nie ma się co dziwić ;)
Aga - 23 Czerwca 2006, 16:20

Ano, nie ma. ;)
Anonymous - 27 Czerwca 2006, 08:34

Dostałam potwierdzenie. "Pokoje przydzielone według instrukcji" :mrgreen:

Dzięki, mawete. Ja i Lu będziemy komponować artystyczną kupkę brudnych ubrań na środku podłogi. :wink:

mawete - 27 Czerwca 2006, 08:59

Miria: a na koniec podpalicie je i bedziecie piec kiełbaski popijając tanim winem? (H2SO4 w normie :mrgreen: ) Ja też chcę :D
Anonymous - 27 Czerwca 2006, 09:50

Zapraszamy na kiełbaski o aromacie poliestru :mrgreen:
Pako - 27 Czerwca 2006, 17:53

Z chęcią :D
Kurde.. muszę tę akredytację opłacić ;)

Lu - 27 Czerwca 2006, 19:55

Miria
Cytat
Dostałam potwierdzenie. Pokoje przydzielone według instrukcji :mrgreen:

Wspaniale :)
Formalności zostały więc zakończone, pozostaje już tylko zsynchronizować piżamki :twisted:

P.S.
Piotr ma zarezerwowane miejsce pod zlewem ;)

Anonymous - 27 Czerwca 2006, 21:27

Lu:
Cytat
Piotr ma zarezerwowane miejsce pod zlewem ;)


A kto tam w brodziku zamawiał? :mrgreen:

Pako - 27 Czerwca 2006, 22:01

Brodzik.. brodzik.. jak jest wolny to się mogę wpakować tak "na klrzywy ryj :P " ;)
Lu - 28 Czerwca 2006, 00:22

Brodzik chyba chciał dzejes... ale nie potwierdzi bo ma popsuty procesor ;)
Last Viking - 28 Czerwca 2006, 08:58

Właśnie przeglądam program POLCONU :mrgreen:

Oprócz niewątpliwie największej atrakcji Lublina, czyli picia piwa Perła i mawetowego miodziku (ech.. te fantastyczne dyskusje egzystencjalne i filozoficze :roll: hmm... niektórych zagadnień bez alkoholu nie da się zgrokować :wink: ), oraz spotkania z ludźmi których znam i lubię (myślę, że to powinno być na pierwszym miejscu, a nie wyżej wymienione alkoholowe libacje :P ), warto udac sie na spotkania autorskie :mrgreen:

Jarosław Grzędowicz - niesamowity, robi z czytelnikami swoich książek i słuchaczami na prelekcjach i spotkaniach autorskich co tylko chce. Bezwzglednie obowiazkowy punkt programu :mrgreen:

Marek S. Huberath - cos magicznego jest na spotkaniach z Markiem. Cichym głosem, prawie szeptem opowiada o filozoficzno-religijnych zagadnieniach, o herezjach, chrześcijaństwie, postrzeganiu odkupienia, teologii. Koniecznie :!:

Feliks W. Kres - nie byłem jeszcze na spotkaniu autorskim z Kresem, i koniecznie musze to nadrobić.

Maja Lidia Kossakowska - nie jestem fanem jej anielskich opowieści, ale sam temat również i mnie interesuje, a Kossakowska ma wiedzę w tym temacie i dzieli się nią ze słuchaczami. Warto posłuchać :mrgreen: Poza tym na Pyrkonie miała świetny wykład dotyczący voo doo :shock:

Poza tym Pawlak, Piekara, Jabłoński :mrgreen:

No i gdzieś sie doczytałem, że będzie DUKAJ :shock:
:bravo

mawete - 28 Czerwca 2006, 09:16

Madzik też będzie :D :mrgreen:
Tomcich - 11 Lipca 2006, 21:56

Przeczytałem, że na Polconie będzie też Stanisław Mąderek i mam pytanie czy to Szybki Staszek, czy kogoś mylę? :roll:
Anko - 12 Lipca 2006, 03:09

Znaczy "Staszek szybki jest", tak? Zdaje się, że to właśnie ten.
Pako - 12 Lipca 2006, 14:49

No jak nie ten to jaki inny? Musi być ten od staszka szybkiego :)

W ogóle, co się stało z Stars in Black? Wyszło coś z tego poza tymi trzema bodaj trailerami?

Locke - 12 Lipca 2006, 23:05

Lublin.. kawał drogi.. ale Polcon... pewnie pojade (czytaj - zaraz wpłacam akredytacje)
Miło będzie spotkać pisarzy.
Zwłaszcza że Grzędowicz jest rewelacyjny, Huberatha lubie od zawsze a Kossakowaska mi nie przeszkadza:) No i Ćwiek ma być a strasznie go lubię ( może i mało znany ale co tam)

Ciekawe jak będzie (robi rozradowaną minę). I tak koniec sierpnia mam zaplanowany :D



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group