To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Numer 43 - w kioskach około 1 maja

teddy - 4 Maj 2009, 15:38

W warszawskim Empiku też nie było ale pani powiedziała, że może z popołudniową dostawą. Kupiłem w kiosku w Realu.
Titus Pullo - 4 Maj 2009, 15:55

NURS napisał/a
NFSH, fuj, fuj! Apares!
Mogłem Titus, dociągnąć, ale co by to zmieniło? :-)


Nigdy mi się ten skrót nie podobał i nie mogłem go zapamiętać. Science Fiction - ni mniej, ni więcej :lol:

Co by to zmieniło? W sumie masz rację, nic. Ale jakoś tak fajnie, okrągła setka.

Adashi - 4 Maj 2009, 16:51

Zatem plotki się potwierdziły, no nieźle :roll:
A numeru brak, może jutro.

Chal-Chenet - 4 Maj 2009, 16:52

Brak, brak, jeszcze szpyknąłem w drodze do domu do innego kiosku, ale też nie mieli...
gorat - 4 Maj 2009, 17:12

Popatrzcie po innych półkach - zdarzyło mi się widzieć jednocześnie i stary, i nowy ;) I nie stały obok siebie, tylko na różnych półkach - widać kioskarze już uwzględnili zmianę naczelnego ;)
NURS - 4 Maj 2009, 17:13

jewgienij napisał/a
NURS napisał/a
Mirmiły musza mieć swoje pięć minut :-)


Pożegnanie bez klasy. No cóż, najwyższy był czas na zmianę.


ty chyba rzeczywiście masz doła jewgienij...

mawete - 4 Maj 2009, 17:25

jewgienij: chyba straciłem do Ciebie sporo szacunku.
Pako - 4 Maj 2009, 17:26

Ech, ludzie, przecież nurs jasno napisał, że info będzie równo z nowym numerem, jak się pojawi w kioskach. Patrzę - jest info, żę brak numerów w kioskach, to założyłem, że wstępniaka na stronie też nie ma. Taka była umowa, a tu najazd na NURSa :P ;)
NURSie, dzięki za wszystkie numery, fajne czasopismo i forum :) Sto lat :)

Piech - 4 Maj 2009, 17:36

A osso właściwie chozi? Pomyślałby kto, że chodzi o gardło, kasę, honor lub kobiety. Jeżeli nie, czy nie lepiej sobie dać na luz? Przecież to tylko zabawa dla wszystkich oprócz tych paru obecnych tu osób, które piszą i wydają zawodowo.
NURS - 4 Maj 2009, 17:42

kasa, honor i kobiety. O to tu chodzi! :twisted: Zawodowo.
jewgienij - 4 Maj 2009, 17:44

Wiecie, może Was to bawi, ale mnie nie. To samo było przy rozstrzygnięciu conanowskiego konkursu. Przetrzymać ludzi do granic wytrzymałości. Fajna zabawa, ale - niestety - tylko dla jednej ze stron.

Pako, NURS jasno napisał, że info będzie w piątek. Mamy poniedziałek.

Toudisław - 4 Maj 2009, 17:48

Gdyby nie osoba Rafała pewnie bił bym na alarm. O FS nie mam najlepszej opinii ale o RD jak najbardziej.
Gratuluje ;)

Pako - 4 Maj 2009, 17:56

jewgienij napisał/a
Pako, NURS jasno napisał, że info będzie w piątek. Mamy poniedziałek.

Ja tam koszul rwać nie będę, dałbym głowę, żę pisał, że będzie równo z kioskami i też tak zakładałem i wydawało mi się że wszystko ok. Ale, jak powiedział Piech, cóż za róznica? Mnie od tego nie ubyło, humor mi się nie popsuł, nerwy takie same jak przedtem. Bywają większe problemy w życiu :) A słonećko tak ładnie świeciło, że ani mi w głowie były rozmyślania, czemu nie już, czemu potem. Co polecam i reszcie, mniej nerwów, lzejsze życie :)

Poczekamy, co nam fabryka zafunduje. Poczekamy co nam Dębski zafunduje. Jeśli jest równie dobrym rednaczem co pisarzem, to jesteśmy w domciu ;)

jewgienij - 4 Maj 2009, 17:59

Nie chodzi o rozdzieranie szat, bo to nie ten kaliber. Ale z jakiej racji nie można napisać, co się o tym myśli?
Pako - 4 Maj 2009, 18:27

Ja tam nie wiem, ja tam się tylko tak odzywam niepytany ;) IMO można gadać, czy tam pisać, co się myśli. Ale czasem po prostu nerwy są niegodne sytuacji. I potem człowiekowi na żołądek siada i tak dalej, a to przecież rozrywka ma być dla nas, nikt się tu wrzodów z powodu takich błahostek albo błachostek dorobić nie powinien ;) Czego wam, sobie, NURSowi i NURDowi życzę :)
jewgienij - 4 Maj 2009, 18:31

I to właśnie zalecam "pokrzywdzonym"
MOFFISS - 4 Maj 2009, 18:37

Toudisław napisał/a
Gdyby nie osoba Rafała pewnie bił bym na alarm. O FS nie mam najlepszej opinii ale o RD jak najbardziej.
Gratuluje ;)


Pytanie, jak wielka swobodę Naczelny dostanie...FS prowadzi dość agresywną politykę marketingową.
Z drugiej strony dziwi fakt, że NF schodzi na psy, lub inaczej dlaczego NF tak dołuje ostatnimi czasy? czy ktoś chce zaniżyć wartość aktywów :mrgreen: ?

jewgienij - 4 Maj 2009, 18:55

Mówiłeś o Powergraphie ;P:
Na minutę dałem się nabrać

Fidel-F2 - 4 Maj 2009, 19:00

jewgienij, odpuść bo w dziwne strony zataczasz

u mnie nie było, pewnie jutro

jewgienij - 4 Maj 2009, 19:03

To znaczy w jakie dziwne strony? Że nie lubię być robionym w konia?
ihan - 4 Maj 2009, 19:34

jewgienij, dużo zostało napisane, każdy może sobie powyciągać wnioski. Tyle.
Titus Pullo - 4 Maj 2009, 20:48

Nie lubię zmian :( Zwłaszcza, jeżeli coś jest fajne, przyzwyczailiśmy się, i nagle zmiana. Może nie na gorsze, ale jednak... Ostatnio takich zmian się namnożyło: zlikwidowali (z dnia na dzień) moją ulubioną wietnamską budę, SF się zmienia, i jeszcze te cholerne ramki w drzwiach w nowej Imprezie... czas umierać :(
Fidel-F2 - 5 Maj 2009, 05:38

jewgienij, nie udawaj głupszego niż jesteś
NURS - 5 Maj 2009, 10:03

Fidel to już trzeci wątek, z kolei, który przeglądam, a w którym dowalasz komuś nieprzyjemnie, wyluzuj. To żadna przyjemność czytać takie komentarze.
Witchma - 5 Maj 2009, 10:55

Dzisiaj wyruszę na polowanie, mam nadzieję, że wrócę z nowym numerem :)
NURS - 5 Maj 2009, 11:02

Nakład został dostarczony do magazynów w warszawie w czwartek. ubiegły czwartek. problem wynika chyba z tego, ze nie mamy określonego w umowie dnia dystrybucji i wożą nas kiedy zechcą. Mam nadzieję, ze FS to zmieni.
Nocturn - 5 Maj 2009, 11:11

już mam. Juz czytam.
Podobają mi się obydwa pierwsze opowiadania. Szczerze przyznam, że dawno mi się tak nie podobały ;)

Chal-Chenet - 5 Maj 2009, 11:36

Nabyłem. A kiedy zacznę, zobaczymy. Musze jeszcze przeczytać Wegnera z poprzedniego...
Fidel-F2 - 5 Maj 2009, 11:50

mam i ja

radzę jewgienijowi, jak przyjaciel, a ze prawda bywa bolesna...

Agi - 5 Maj 2009, 12:09

przywiozłam przed chwilą


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group