To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - BIELSKO 30 czerwca- 1 lipca

Ixolite - 1 Czerwca 2007, 14:10

No właśnie rzecz w tym, że na razie to jest fifty-fifty. A jaki będzie tego koszt? Może nie będzie tak źle, żebym nie mógł pustego miejsca w razie co opłacić...
Fearfol - 2 Czerwca 2007, 21:56

Elam proszę możesz podać koszt całości. ( w obiekcie wybranym przez większość ) Po prostu ile pieniędzy byście szykowali na taki wyjazd i nocleg ( dojazdu nie licząc bo niektórzy są synami kolejarza i mają bilet za 20% ceny biletu w 2 klasie)
elam - 2 Czerwca 2007, 22:03

alez nie ma zadnego "kosztu calosci"
nie wiem, za ile dojedziesz do Bielska
koszt noclegu podalam - jesli zadeklarujesz chec spania w pokoju 2- lub 3-osobowym (z hijo, dzejesem :D z Ixi lub moze Tomcichem.. ) - to albo niecale 40, albo 35 zl za nocleg, plus cos na jedzenie i picie... zalezy od ciebie, mozesz sie w 100 zl zmiescic jesli malo jesz i pijesz :D

Lu - 2 Czerwca 2007, 22:06

Fearfol napisał/a
Elam proszę możesz podać koszt całości. ( w obiekcie wybranym przez większość ) Po prostu ile pieniędzy byście szykowali na taki wyjazd i nocleg (..)


Kurcze, Fearfol, strasznie trudne pytania zadajecie, Panie kolego. Może podasz więcej danych ? Np. ile piwa zamierzasz wypić , co jesz i w jakich ilościach i czy zamierzasz wysyałać rodzinie kartki z życzeniami (w tej opcji proponuję podać ilość członków rodziny, lub, choćby w przybliżeniu, ilość kartek jaką chciałbyć wysłac) ?
Bez tych podstawowych informacji trudno określić koszty pobytu :lol:

elam - 2 Czerwca 2007, 22:07

Lu :twisted:

a TY ???? przyjezdzasz???

NURS - 3 Czerwca 2007, 02:09

ja te rezerwację to z soboty na niedzielę poproszę. w piatek muszę byc we Wrocławiu.
elam - 3 Czerwca 2007, 10:42

no i prosze, jak to z uwaga czytaja

przeciez napisalam chyba,

SAM SOBIE REZERWUJ , JESLI MOZESZ ;P:

w ogole, polowa zainteresowanych nie dala mi odpowiedzi - olewaja mnie czy co? :(
- no i znowu trzeba bedzie privy stukac, kurka wodna...

hjeniu - 3 Czerwca 2007, 13:45

Do mnie już nie musisz, szanse na to, że uda mi się przyjechać spadły z takich sobie do minimalnych :(
Gustaw G.Garuga - 3 Czerwca 2007, 14:31

Ja prawdopodobnie pojawię się w sobotę. W planie nadal jest Szyndzielnia? Czy zwyciężyły cepry? :wink:
elam - 3 Czerwca 2007, 14:45

jak najbardziej Szyndzielnia ;) no bo i co bedziemy robic przez caly dzionek?
potem by sie usiadlo, piwko wypilo, wieczorem.

Dawid, a moze ty sie orientujesz - przy schronisku na klimczoku czy Szyndzielni mozna sobie przyjsc i ognisko zrobic? jak to jest?

Gustaw G.Garuga - 3 Czerwca 2007, 14:56

Nie wiem, dawno tam nie byłem, ale jest to bardzo możliwe - świta mi, że jest tam gdzieś coś w rodzaju kręgu z ławek i paleniska. A nawet, gdyby nie, to nie można posiedzieć z piwem podziwiając widoki bez przyczyniania się do efektu cieplarnianego?? :wink:
elam - 3 Czerwca 2007, 14:59

mozna, mozna, ale obiecalam ze funduje wszystkim oscypki do pieczenia :)
a moze i troche kielbasy... ;)

Gustaw G.Garuga - 3 Czerwca 2007, 15:08

A to bardzo chętnie :D
elam - 3 Czerwca 2007, 16:52

wiem, ze nie wszystkim chce sie ruszac i po gorach lazic, wiec nie mam zamiaru nikogo meczyc

mysle, ze jak w sobote po obiadku wyjdziemy na Szyndzielnie - taki niespelna godzinny spacerek - to niektorym leniuchom zapewne wystarczy :) ale bedzie w sam raz czasu, zeby upiec jakas kolacje i nakarmic .... komary :D

no chyyyba zeby starczylo nam sil na Klimczok ;)

po czym wrocic grzecznie na noc do hotelu. nie ? co wy na taki plan? :)



jak widac na zalaczonej mapie, z hoteliku na Szyndzielnie jest rzut kapciem; a po drodze np gorka o calkiem fajnej nazwie - Cyberniok :) moze kogos natchnie do jakiegos goralskiego cyber-punka? :D

Gustaw G.Garuga - 3 Czerwca 2007, 17:30

Można by wejść szlakiem czerwonym (łatwiejszy, bo po chamsko wyrąbanej w lesie drodze) a zejść zielonym przez Cyberniok. Chyba, że powrót będzie chwiejny (na co się zanosi), to wtedy zalecałbym odwrotną kolejność.

Z Cybernioka o ile się nie mylę jest widok na Palenicę, czyli miejsce wczesnośredniowiecznego grodziska, o którym pisał m.in. Gieysztor w Mitologii Słowian :)

elam - 3 Czerwca 2007, 17:34

kurcze, wyjsc bedzie ciezko (te wszystkie piwa w plecaku ;) ) a zejsc chwiejnie... :)

no chyba, zeby w schronisku mieli piwo po jakiejs ludzkiej cenie.....
chyba musze zadzwonic i sie zapytac :)

Gustaw G.Garuga - 3 Czerwca 2007, 17:39

Zawsze można wjechać kolejką (po uwzględnieniu różnicy w cenie piwa na górze i na dole wyjdą grosze za bilet :wink: ) a zejść jak na istoty dwunożne przystało!
elam - 3 Czerwca 2007, 17:41

oO to te leniuchy co nie beda chcialy wyjsc - wywioza nam piwo PKL-em :D
Gustaw G.Garuga - 3 Czerwca 2007, 18:06

A reszta będzie wyrywać w górę, byle szybciej dołączyć do zaopatrzenia - popieram! :mrgreen:
elam - 3 Czerwca 2007, 18:08

no to mamy PLAN :mrgreen: :bravo
elam - 7 Czerwca 2007, 12:34

- ze zlych wiadomosci: Robert Wegner chyba nie przyjedzie :(
- z pytan: jak wyglada sprawa noclegu?? nikt mi nic nie zglasza, czyli mam rozumiec, ze wszyscy wszystko wiedza, zalatwili sobie i jest git?
zeby potem nie bylo, ze jest ... kit :D

dzejes - 7 Czerwca 2007, 14:16

Niestety nikt się do mnie w sprawie noclegu nie zgłosił :?
elam - 7 Czerwca 2007, 14:52

no to moze ty zglos sie do nich? ;)
dzejes - 7 Czerwca 2007, 15:08

Jakich "nich"? Imiona, nazwiska, kryptonimy!

Ja właśnie oficjalnie ogłosiłem, że szukam współspaczy do pokoju... i cisza.
Mam może wysłać priva do wszyskich użytkowników forum? ;)

elam - 7 Czerwca 2007, 15:10

na pewno hijo,
moze Ixolite, Fearfol,
moze-moze Tomcich, Rodion...

Tomcich - 7 Czerwca 2007, 16:26

Jeżeli będę miał możliwość to przyjadę, niestety, na chwilę obecną ten przyjazd nie jest tak pewny aby rezerwować miejsce do spania.
Ixolite - 7 Czerwca 2007, 19:18

Ja cały czas "może", może jutro się konkretniej wypowiem, postaram się. Dziś dopiero z wywczasu wróciłem i muszę odpocząć.
elam - 7 Czerwca 2007, 22:25

dobra, ludzie, decydujcie sie i mowcie mi, czy sami sobie zarezerwowaliscie nocleg, czy nie. sytuacja noclegowa jest niestety taka sobie. tzn, sa wolne miejsca, ale kto pierwszy, ten lepszy :)
no i musimy ustalic jakas godzine zbiorki, zeby kupa wyjsc na te Szyndzielnie. proponuje 14-15ta... co wy na to ?

Ixolite - 7 Czerwca 2007, 22:29

Well, z niepotwierdzonych na razie źródeł dowiedziałem się, że obronę mam mieć 3 lipca, jeśli to się potwierdzi, to ja odpadam niestety :(
Rafal Kosik - 8 Czerwca 2007, 01:06

Ixi: Termin daje się negocjować... jak mniemam. Umiesz symulować atak padaczki?

R.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group